Bebekler de kapansın!!!

Burada kimse faturayı islama kesmiyor ki. Elbette islam bu değildir.

Lakin Türkiye'de islam dinini layıkıyla bilen, anlayan ve yaşayan var mı sanıyorsunuz?

Kuran'dan ve ayetlerden bihaber dinci zangoçlarla dolu ortalık.
Dini böyle çirkinliklere kalkan yapan zebanilerle dolu.

Ve kadına fotosentez yapan canlı muamelesi yapılan bir ülkede yaşıyoruz biz.
Bu ülkede yaşanan ve yaşatılan din ile, islamiyetin uzaktan yakından ilgisi yoktur.

O neden burada kesilen fatura, din diye yaşatılan bu ne idüğü belirsiz "şey"(?)edir..

Siz yok mu sanıyorsunuz ?

Yapmayın yahu , bu nasıl bir istatistik ?

O ne idüğü belirsiz şey , insanların ''insanlıktan çıktığı '' , bazılarının kendi krallıkları sefahatla sürsün diye devam ede durdukları ,

kadınların kimliksizleştiği ve bundan zerre gocunmadıkları , şakşakçıların körleştiği düzendir.

Hepimizin de karşı olduğu durumdur. (hepimizden kasıt için azıcık aklı olandır)

Burada kimse faturayı islama kesmiyor ki. Elbette islam bu değildir.
Lakin Türkiye'de islam dinini layıkıyla bilen, anlayan ve yaşayan var mı sanıyorsunuz?

Kuran'dan ve ayetlerden bihaber dinci zangoçlarla dolu ortalık.
Dini böyle çirkinliklere kalkan yapan zebanilerle dolu.

Ve kadına fotosentez yapan canlı muamelesi yapılan bir ülkede yaşıyoruz biz.
Bu ülkede yaşanan ve yaşatılan din ile, islamiyetin uzaktan yakından ilgisi yoktur.

O neden burada kesilen fatura, din diye yaşatılan bu ne idüğü belirsiz "şey"(?)edir..

O dinci zangoçlar her yerde var. Bunun ırkla ülkeyle bir alakası yok.
Bu kişinin cahilliğinle alakası var. Üşeniklik edip bir kaç çapulcunun sözüne bakıp yaşacağına araştırsın. Kur'an tektir. Hadisler tektir.
Her dildeki çevirilerine bakın aynı cümlerler yazar. Mutlak huzurlu yaşamın sırları o sözlerde.
Burada kimse faturayı islama kesmiyor, ama müslüman erkeklerinin sapık olduğu idda ediliyor gerçekten çok enteresan. Nerden baksamda sizin gibi düşünebilsem acaba?

Son düzenleme:
Bu kişinin cahilliğinle alakası var. Üşeniklik edip bir kaç çapulcunun sözüne bakıp yaşacağına araştırsın. Kur'an tektir. Hadisler tektir.
Her dildeki çevirilerine bakın aynı cümlerler yazar. Mutlak huzurlu yaşamın sırları o sözlerde.
Burada kimse faturayı islama kesmiyor, ama müslüman erkeklerinin sapık olduğu idda ediliyor gerçekten çok enteresan. Nerden baksamda sizin gibi düşünebilsem acaba?

Orada Lake, her türlü sapkınlığı yapıp hemde müslümanım diye geçinen erkekler, bu tür fetvaları veren beyinsiz erkekler için kullanmış o kelimeyi. Gayet açık ama illa ki başka yöne çekeceksiniz ya siz. Ya da anlayamıyorsunuz demek ki... Gerçek müslüman erkek zaten ne gider damacanaya tecavüz eder, ne de kalkıp bebeklerden tahrik olur.

islam dini sanki sadece kadınların kapanmasından bahseden bir dinmiş gibi davranılıyor ne kadar can sıkıcı oysaki yalan soyleme,iftira atma,kul hakkı yeme,yetimi itip kakma,Allahın yaratmıs oldugu diger canlılara saygı duy koru kolla ..ama yok bir bakıyorsun din sadece kadını kapatılması haline gelmiş cindy bebeklerden tahrik olmalar ölü eşinizle 24 saat sevişebilirsiniz diye acıklamalrda bulunmalar kadınların bir sac teli dahi gozukunce dayaklar kadını taşlamalar hakkını yemeler kız cocuklarını dogduklarında öldürmeler kız diye ezmeler bunların hepsi islam dininde varmıscasına yapıldı kadının tek bir sac teli gozukurse cehennemde su kadar yıl yanıcak diyerek korkutuldu kız cocukları simdi olay bebeklere kadar geldi..ne kadar kapatırsan kapat o kafanın icindekileri degiştiremedikten sonra 20 sene sonra bile kadının neresini kapatsak diye tartısırlar hani o kafir dedikleri avrupa amerikanın teknolojisi bilimi alır basını gider tabi bu sırada bizde onları kullanırız cunku onlara muhtac hale geliriz..

Son düzenleme:
Orada Lake, her türlü sapkınlığı yapıp hemde müslümanım diye geçinen erkekler, bu tür fetvaları veren beyinsiz erkekler için kullanmış o kelimeyi. Gayet açık ama illa ki başka yöne çekeceksiniz ya siz. Ya da anlayamıyorsunuz demek ki... Gerçek müslüman erkek zaten ne gider damacanaya tecavüz eder, ne de kalkıp bebeklerden tahrik olur.

evet yani fetvayı veren de hindulara ,yahudilere vs lere vermemiş ki fetvayı ,müslümanlara vermiş ,ama dediğim gibi hacıya hocaya laf söylenmez burda lake e söylemek en kolayı:KK1:

Müslüman erkeklere kesilmiyor. Eğer öyle bir durum olsa hepimiz müslümanız, babamız, sevgilimiz, eşimiz müslüman. Oradaki ironiyi farkedememişsiniz.

Her yerdeki dinci zangoçlar beni alakadar etmiyor, kendi ülkemdekiler ediyor.
Evet kadının saçından, sabi sübyanın bir yerlerinden tahrik olan erkek sapıktır.
Bu sebeple getirimeye çalışılan uygulamalar, bu sapıklığı dine mal etmek, din adına meşru kılmak değildir de nedir?

Benim gibi düşünmek zorunda hissetmeyin kendinizi.

Son düzenleme:

Afedersiniz, Başka yöne neden çekmeye çalışayım ki?
Ben orda lake ten bahsetmedim. Konu itibariyle böyle hissettirildiğini anlattım.
Siz neden hemen savunmaya geçtiniz. Madem öyle gözüküyor muhattap neden siz oldunuz?

evet yani fetvayı veren de hindulara ,yahudilere vs lere vermemiş ki fetvayı ,müslümanlara vermiş ,ama dediğim gibi hacıya hocaya laf söylenmez burda lake e söylemek en kolayı:KK1:

Toplanıp saldırırlar, Bir kaç kez başıma geldi de oradan biliyorum:KK53:

Niye toplanıp saldırılırsın arkadaşım ,

Yok şimdi iki karşıt düşünce gibi birkaç mesajdır konuşan bizleriz . Saldırıyor muyuz birbirimize ?

Aynı sahtekar tayfaya en az sizin mesajlarınızdaki kadar laf eden de biziz ; sahtekar , din kisvesi altına saklanıp insanların

cehaletini sömüren adamcıklarıda , o kadar cahil kalmayı ve körü körüne arkalarından gidenleri de eleştiriyoruz hem de hep beraber.

Neden anlaşamıyoruz acaba :44:

Siz yok mu sanıyorsunuz ?

Yapmayın yahu , bu nasıl bir istatistik ?

O ne idüğü belirsiz şey , insanların ''insanlıktan çıktığı '' , bazılarının kendi krallıkları sefahatla sürsün diye devam ede durdukları ,

kadınların kimliksizleştiği ve bundan zerre gocunmadıkları , şakşakçıların körleştiği düzendir.

Hepimizin de karşı olduğu durumdur. (hepimizden kasıt için azıcık aklı olandır)

İstisnalar kaideyi bozmaz diyorum ve evet yok sanıyorum.

Din ve inanç kişiseldir. Kişi bazındadır.

Ne zaman ki devlet ve başındaki zebaniler, dini kalkan olarak kullanmayı , bu tip iğrenç uygulamaları dine mal etmeyi bırakır, ne zaman bu ülkede din gerçekten kişisel bazda yaşanır, o zaman ben o istisnaları kabul edebilirim.

Bu ülkede tarif ettiğiniz düzenin misli yaşanıyor maalesef.

Bence burada, her türlü pisliği yapıp, sonra da müslümanım diyen erkeklerden dem vuran arkadaşa değil, bahsettiğiniz düzen ve sistemin mimarlarına olmalı bu tepki.

Afedersiniz, Başka yöne neden çekmeye çalışayım ki?
Ben orda lake ten bahsetmedim. Konu itibariyle böyle hissettirildiğini anlattım.
Siz neden hemen savunmaya geçtiniz. Madem öyle gözüküyor muhattap neden siz oldunuz?

Konu itibariyle böyle anlamanız büyük başarı:KK53: Savunmaya geçerim ortada yanlış varsa, size mi sorucaktım savunmaya geçerken?

Konu itibariyle böyle anlamanız büyük başarı:KK53: Savunmaya geçerim ortada yanlış varsa, size mi sorucaktım savunmaya geçerken?

Bu nasıl saygısızca bir cevaptır? Ortada yanlış yok yanlış anlama mücadelesi var sadece. Bende bunu bir türlü anlamıyorum.

Konu nereden nereye gelmiş.Ben kaçırdım herhalde kim yazmış müslüman erkekler sapıktır diye.Nereden bu hisse kapıldınız?

Beetlee açıkça demiş'' bunu dine mal etmiyoruz bunları yapan müslüman da olamaz.Müslüman adam çolupa çocuğa sulanmaz'' diye.

Ben okuduğumu anlayamıyorum herhalde herkes yazmış işte bunlar yüzünden islamiyet yanlış anlaşılıyor diye.Şaşırdım konunun geldiği noktaya:44:

Burada eminim ki hepimiz inançlı insanlarız arkadaşlar.
Ve bu ülkede din kisvesi üzerinden yapılmaya çalışılanın eminim ki hepimiz farkındayız.

İfadelerde yanlışlıklar olabilir.
Ama ben burada kimsenin bu uygulamaya bir kılıf uydurma ya da kimsenin bu tür sıfat bulamadığım uygulamarı islama ve islamı layıkıyla yaşayan müslümanlara mal etme çabasında olduğunu düşünmüyorum..
O yüzden tartışmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Hoş ilk sayfada "islama aykırı olduğunu düşünmüyorum" diye talihsiz bir yorum okudum ama okumadım saydım.

Bu nasıl saygısızca bir cevaptır? Ortada yanlış yok yanlış anlama mücadelesi var sadece. Bende bunu bir türlü anlamıyorum.

Saygısızca mı? Yoksa doğru birşey mi söylemişim? Evet size mi sorucaktım? Yetkili merciisiniz de haberim mi yok? Yanlış anlama mücaadelesini ısrarla siz vermişsiniz. Mesajlarınızı tekrar gözden geçirin. Biz de aynı şeyi anlayamadık zaten.

Ne yazık ki ideolojiler ve dinler erkek uçkurunun hizmetine girmeye pek hevesli. Örtünmeyle erkeğin şehveti ortadan kalkacaksa eşekleri, koyunları, tavukları, kedileri, köpekleri, damacanayı, cansız mankenleri, ağaç kovuklarını, kız ve erkek bebekleri/çocukları, zihinsel engellileri, sokak çocuklarını ve şimdi aklıma gelmeyen ve fakat deliği olan bilumum canlı/cansız nesneyi de örtmek gerek mutlaka.

Ne yazık ki ideolojiler ve dinler erkek uçkurunun hizmetine girmeye pek hevesli. Örtünmeyle erkeğin şehveti ortadan kalkacaksa eşekleri, koyunları, tavukları, kedileri, köpekleri, damacanayı, cansız mankenleri, ağaç kovuklarını, kız ve erkek bebekleri/çocukları, zihinsel engellileri, sokak çocuklarını ve şimdi aklıma gelmeyen ve fakat deliği olan bilumum canlı/cansız nesneyi de örtmek gerek mutlaka.

Tam ben diyecektim sen yazmışsın. Bu yoruma katılıyorum. Bebekler kapansın zira Sıra köpeklere gelebilir onlarda kapansın. :KK53:

X