Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Bebek beşiği seçme sıkıntısı

Ben de ikea nın beşiğini almıştım . Yatma yer iki kademeli . Küçük hafif bişey . Şu an 2 yaşında hala kullanıyorum . Daha da kullanırım gibi

ikeanın beşiğinden memnun musunuz? kaliteli değil, çok gıcırdıyor vb yorumlar okudum..
60*120 ölçüleri dar gelmiyor değil mi

ikeanın beşiğinden memnun musunuz? kaliteli değil, çok gıcırdıyor vb yorumlar okudum..
60*120 ölçüleri dar gelmiyor değil mi
Gıcırdama olayı olmadı bizde . Ben memnunum . 28 aylık oğlum hala rahatlıkla kullanıyoruz. Bi de çocuğu alıştırmakla da ilgili . Büyük yatağa alışırsa dar gelir tabi . Hafif olması da güzel ileri geri ittiriyorum . Benim odam uzun . Yatarken yanıma çekiyorum kalkınca kenara ittiriyorum

teşekkür ederim. evet hafif olması kademeli olması ilgimi çeken özellikleri.
hem hantal olmaz ileri geri itilir, hem de büyüdükçe kademesini indiririm düşücek diye korkularım olmaz.

bende ikeanın beşiğini almıştım önce çok hafif ve görüntü olarak güzeldi fakat sallanmadığı için iade edip sallanabilen anne yanı beşiği aldım fakat bebeğim doğmadı daha kullanmadım

beşiğimiz buna benziyor

Eklentiler

• KMP-YGO-TA01-BYZ_1.jpg
    KMP-YGO-TA01-BYZ_1.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 206
Hem sallanan park yatak hemde büyüyebilen beşik aldım. Sallanan park yataktan memnunum, her yere toplayıp götürebiliyorum. Mobilya beşiğimi sadece gündüzleri kullandım ama ondan da memnunum. Bebeğimi 6 aydan sonra odasına almak istiyorum o zaman daha çokişime yarayacak sanırım mobilya olan :)

Merhaba arkadaslar iki ay sonra oglum geliyor insallah haliyle beşik alcam ama karar veremedim bitane begendim icimede sindi ama kullanimi nasil olur onu bilmiyorum bu besikten kullanan varmi varsa memnun kaldimi kolaymi rahatmi yardimci olursaniz svinirim tesekkurler
Merhabalar.. besiginizi baby tech markasından mi aldınız derinliği ne kadar? Kullanışlı mi bende bu beşikten dusunuyorum..

X