Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Bebek beşiği seçme sıkıntısı

sizin gönderdiğiniz de aslında park yatak boyutunda ve bebek büyüyünce yatak aşağıya inebiliyor.
ben de bakmıştım bu ürüne ve çok beğenmiştim.
ancak almamıştım. daha uygun bir ürün bulmuştum çünkü :)

bence gayet güzel bir beşik rahat edersiniz, hem işiniz bitince tamamen kapanıp küçücük kalıyor, saklama derdi açısından da düşünülebilir.

zaten bebeklerin alışkanlıkları çok farklı oluyor. biliyorsunuz beşikleri 4 yaşa kadar diye satıyorlar ama 4 yaşa kadar kullanan var mıdır? deli dolu yatanı mı ararsın, sürekli çıkıp ineni mi ararsın.

bence bunu al, 2,5-2 yaş civarı da (kendi inip çıkabilecek zamanda) yere yakın bir yatakla değiştirirsin.

Büyüyebilen yatağımız var,beşik bana gereksiz gibi gelmişti o dönem. Kızım 3 yaşını geçti hala yatağında yatar,telsiz kullandım ilk zamanlar,bazen onun odasında yattım hastayken,şimdi gerek bile kalmıyor,odalarımız bitişik,hık dese duyuyorum. Yaza büyüteceģim yatağını,korkuluklarıda çıkaracağım,öyle uyuyacak.
İllaki bu tarz birşey alacaksanız park yatak alın bencede,daha uzun süre kullanırsınız.

Ben de ikea nın beşiğini almıştım . Yatma yer iki kademeli . Küçük hafif bişey . Şu an 2 yaşında hala kullanıyorum . Daha da kullanırım gibi

Merhaba arkadaslar iki ay sonra oglum geliyor insallah haliyle beşik alcam ama karar veremedim bitane begendim icimede sindi ama kullanimi nasil olur onu bilmiyorum bu besikten kullanan varmi varsa memnun kaldimi kolaymi rahatmi yardimci olursaniz svinirim tesekkurler
çok hoş bence

Büyük bişey al, bebek günden güne büyüyo
1 yılda çöp olmasın yazık günah

Ben bu beşikleri kullanan birisi olarak hiç tavsiye etmiyorum, çok da pişmanım.. Belli bir süre için idare eder sizi, ama değmez...

Ben büyüyen beşik yaptırdım
1,60cm idi çilekte
Ben 1,90cm yaptırdım , ömürlük olsun dedim :KK53:
Üstte büyüyen beşik, alttada tek kişilik yatak yeri var

Büyüyen beşikler kırılıyor
park yataklar ise aşırı sallanıyor cocuk donerken sarsılıyor içinde
bu yüzden bu sefer ikea beşiği alacağım , sonrada aşağıda resmini eklediğim yataktan yaptırmayı düşünüyorum.

Eklentiler

• DSC_4068.JPG
    DSC_4068.JPG
    47,6 KB · Görüntüleme: 394
Büyüyebilen yatağımız var,beşik bana gereksiz gibi gelmişti o dönem. Kızım 3 yaşını geçti hala yatağında yatar,telsiz kullandım ilk zamanlar,bazen onun odasında yattım hastayken,şimdi gerek bile kalmıyor,odalarımız bitişik,hık dese duyuyorum. Yaza büyüteceģim yatağını,korkuluklarıda çıkaracağım,öyle uyuyacak.
İllaki bu tarz birşey alacaksanız park yatak alın bencede,daha uzun süre kullanırsınız.
Ben de büyüyebilen yataklardan almıştım. 3 yaşında söktürdüm korkuluklarını şimdi tek kişilik yatakta yatıyor. Alıştı artık.

Bunlar gereksiz geliyor bana. Uzun süre kullanamıyorsunuz çünkü. Bir de büyüyebilen yatak alırsanız ölçüleri 90a 1.90 olsun. Benimki daha küçüktü mesela sadece Bellona da bulabildim bizim ölçülerde.

Bu beşik en fazla 6 ay kullanılabilir. Bebek biraz ayaklanmaya başladığında 7 8 aylıkken bu beşiğe tutunarak ayağa kalkıp düşebilir. Bizimki öyle kalkiyordu çünkü. Ve siz uyurken uyanırsa kesin düşer. Ben park yatak ve ikeadan parmaklikli beşik aldım. İkisinide 6 aydan sonra en alt kademeye indirdim.çünkü uyandığında sarkip düşebilir. Böylece güvenli hissediyorum. Gösterdiğiniz beşik kullanışlı değil bence.benim kızım 12.ayına girdi.şimdi park yatağı oyun parkı olarak diğerinide yatmak için kullanıyor. Ayagada kalksa endişe etmeme gerek kalmıyor.bu arada daha önceki kızıma büyüyebilen besiklerden oda takımı almıştım. Oda kullanışlı. 9 yaşında şuan odasını ve yatağını hala kullanıyor. Çünkü beşik genç yatağına dönüşüyor.

Şuna benziyo benim ki
Altta da tek kişilik yatağı var, kendini atmasın diye ona da yatırabilirsin hareketlendirğinde
Yavrulu Büyüyen Beşik.jpg

Ben de büyüyebilen yataklardan almıştım. 3 yaşında söktürdüm korkuluklarını şimdi tek kişilik yatakta yatıyor. Alıştı artık.

Bunlar gereksiz geliyor bana. Uzun süre kullanamıyorsunuz çünkü. Bir de büyüyebilen yatak alırsanız ölçüleri 90a 1.90 olsun. Benimki daha küçüktü mesela sadece Bellona da bulabildim bizim ölçülerde.
Benimkide büyük standart olanlardan. Bende Masko'nun altını üstüne getirmiştim büyük olsun diye. Seninde dediğin gibi uzun süre kullanabilecek. Altında yatak boyutunda çekmecesi var,onada yatak koyulabiliyor ama ben saklama alanı olarak kullanıyorum,bir sürü oyuncak alıyor içi. Bu tarz beşik alsaydim şayet su an kullanamıyordum muhtemelen zira ayaklandıkları an korkuluk tırmanmaya başlıyorlar afacanlar.
Kesinlikle yer problemi yoksa büyüyebilen yatak öneriyorum bende.

sallanan park yatakları tavsiye ediorum çok tangırtı yapacak bişeye benzio hem erkek çocukları çok hareketli oluyo park yatağın seviyesini aşağı indirmiştik biz bunda oyle bir sistem yok sanırım...
Bundada var buda park yatak diye geciyor tek farki o plastik file bu masif tahta yoksa buyuklukleride ayni islevide

Park yataklar sanki bebek karyolasına/beşiğine göre daha az güvenli duruyor? Sanki böyle 2-3 yaşına geldiğinde devirebilecekmiş gibi, sağlamlar mı? Hiç yakından görmedim de... Ben de şimdiden düşünüyorum ne alsam diye. Şu beşik ve alt değiştirme ünitesi çıkıp daha büyük yatak olabilen karyolalardan düşünüyorum, onlar nasıl?

Merhaba arkadaslar iki ay sonra oglum geliyor insallah haliyle beşik alcam ama karar veremedim bitane begendim icimede sindi ama kullanimi nasil olur onu bilmiyorum bu besikten kullanan varmi varsa memnun kaldimi kolaymi rahatmi yardimci olursaniz svinirim tesekkurler

Babytech marka bu beşik sanırım canım ben de bu markanın bir beşiğini almıştım hala daha kullanıyorum...
Benim ki 60*120..
Alacaksan küçük alma..
Benim çok işime yaradı sallanabilir özelliği hala daha süper işe yarıyor.. Sabitlemedim hiç...
İki kademesi vardır sanırım bunun da..
Baya uzun süre bebişin içinde uyuyabilir büyük alırsan..
Sonra zaten çocuk odası alırsın direk..
Beşiği küçük alıp da sonradan nerde yatıracağım sıkıntısına düşme bence güzel seçim..
Zaten sitesindeki herşeye bayılıyorum bu markanın..

ben ilk başta park yatak demiştim ama sonra aklım ahşap yataklarda kaldı, şimdi ilk 6 ay yanımda yatırabilmek için ve de sağa sola rahat taşıyabilmek için metal hafif beşiklerden aldım sonrasında ahşap beşik almayı düşünüyorum ama hadi bakalım

park yatak istemiyorum ben:KK43: bir yanı açılır beşikler var önerir misiniz ilk bebeğim ve çok özenmek istiyorum:)

X