Bebeğimizi herşeyden korumaya çalışmak abartı mı sizce

Evet yeni nesil anneler ilk bebeğimiz ve tecrübesiziz koruma içgüdüsü yüksek herşeyi araştıran sorgulayan bireyleriz bebeğimizi en güzel şekilde yetiştirmek istiyoruz ama malum çevre ve eskiler sürekli anneleri bunaltıyor özellikle öpme konusunda hastalık konusunda bizler dikkat etmek istedikçe kötü oluyoruz bu durumlarla nasıl başa çıkıyorsunuz bazı insanlar hiç takmiyo iken bazıları da kendine bunu dert ediyor siz hangi tarafsiniz ben çok takan sinir stres olan biriyim maalesef
İlk anneligim ama genelde rahat bir anneyim çocuğu çok sikmam tabiki tehlikeli durumlardan korurum hep gözüm üstündedir ama sürekli dibinde durup mudahale etmem, öpme konusunda zaten opturmeyi ve öpmeyi çok seven bir cocuk değil istemediğini kendi belirtiyor

Terazinin bir kefesinde onun bunun kalbi bir kefesinde dünyadaki tek tanıdığı bildiği annesi babası olan, korunmaya, sevilmeye muhtaç minicik yavrum var. Böyle düşününce aslında zor olmuyor. Görmemişin çocuğu olmuş diyorlardır kesin arkamdan ama evet görmedim kimseyi ilgilendirmez.
Bide inatlarina Verde opelim demiyolar mı yolasim geliyo

Bide inatlarina Verde opelim demiyolar mı yolasim geliyo

Siz net olun biryerden sonra geçecektir. Keyif vermez. Kızmadan ama. Beğen diliniz kuduruyorum şuan modunda değil, sen kimsin de benim çocuğumu öpeceksin modunda olmalı. Onlar sizin kalbinizi düşünüyor mu? Sizce? Düşünseler kararlarınıza saygı duyarlar. Bunuda düşünün. Size aynı değeri vermeyen insanlara bu değer çok.

X