Bebegim surekli inliyor

Isis19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
513
282
Daha oncede konu actim bebegim 8 bucuk aylik surekli inliyor hic birsey yapamiyorum tuvalete bile zor gidiyorum uyaniyor em fazla 1 saat sonra basliyor uyku mizmizligi ama uykuya dalamiyor 7de uyanip 9 a kadar uyumaya calisiyoruz o sirada tabi emiyor emerek uyuyor cunku simdi yeni aliskanlik edindi emmek yetmiyor agliyor kiziyor ayakta gezerek sallarken emmek istiyor bazen 1 saati geciyor onca emeğe karsilik yarim saat zor uyuyor gündüz uykusu max 1bucuk saat uykusunu alamadigi icin yemiyor oynamiyor surekli kucakta agliyor inliyor emiyor diste var tabi nolur bi cozum soyleyin bana suan bile ayakta gezerken yaziyorum

Daha oncede konu actim bebegim 8 bucuk aylik surekli inliyor hic birsey yapamiyorum tuvalete bile zor gidiyorum uyaniyor em fazla 1 saat sonra basliyor uyku mizmizligi ama uykuya dalamiyor 7de uyanip 9 a kadar uyumaya calisiyoruz o sirada tabi emiyor emerek uyuyor cunku simdi yeni aliskanlik edindi emmek yetmiyor agliyor kiziyor ayakta gezerek sallarken emmek istiyor bazen 1 saati geciyor onca emeğe karsilik yarim saat zor uyuyor gündüz uykusu max 1bucuk saat uykusunu alamadigi icin yemiyor oynamiyor surekli kucakta agliyor inliyor emiyor diste var tabi nolur bi cozum soyleyin bana suan bile ayakta gezerken yaziyorum
Bir yeri agrimadigina emin misiniz ?

Bir yeri agrimadigina emin misiniz ?
Emerken yada kucakta aynaya falan goturunce mutlu guluyor en fazla disten dolayi agrisi olabilir diye dusunuyorum biraz emdimi keyfi yerine geliyor guluyor falan sonra tekrar basa donuyoruz

Uykularını uzatmanız sizin yararırınıza olacaktır. Uyandığı uykusuna aynı destekle veya 30. Dk da uyanıyorsa 25-26. Dk da yanına gidip hafif bi yerinden oynatıp ya da burnuna bi yerine dokunarak diğer uykuya geçişini kolaylaştırın. Pes etmeyin bazen 1 saat sürebilir ama uykusunu tam uyusun. 3 uyku (2 gündüz uykusu+1 şekerleme) ona yeterli olacaktır. Hiçbir gündüz uykusu 2 saati geçmesin. Geçerse uyandırın. Uykuları yetmiyorsa ya da fazla geliyorsa huzursuzlanması normal. En son uykusundan 17:00 gibi uyandırın ve bu son uykusu şekerleme olsun 30dk -45 dk gibi. Aynı zamanda bu ay ayrılma kaygılarıda yükleniyor daha fazla bağımlı oluyorlar. Uyku saati aralıklarındada dışarı çıkıp hava almak ikinizede iyi gelecektir.

X