Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Bb krem???

Arkadaşlar ben La Rosche-Posay kullanıyorum BB krem olarak..bence çok doğal bi görünüm sağlıyor..t bölgem oldukça yağlı ama denemediğim ürün kalmamasına rağmen çok memnunum...nemlendirmesi süper, yapış yapış değilsin..Garnier marketlerde bile satılıyor cesaret edip alamadım..ben 50 tlye aldım eczaneden yanında suya dayanıklı rimeli hediye idi..rimelden de çok memnun kaldım..La Roshe un yüz yıkama jelini kullanıyorum ayrıca ondan da çoook memnunum tavsiye ederim :)

bb kremde pure beauty tek gecerım watson olmayan sehırde yasayanlarda garnıer tercıh edebılırler....

bende tesadüfen gratisten diadermine aldım buğdayım ama koyu görünmeyi sevdiğimden koyu tonunu aldım sıkınca eyvah dedim abartmışım ama yüze uyguladığımda verdiği bronzluk süper. üstelik öyle vıcık vıcık ta değil ben çok memnunum kapatıcılığı falan ne biliyim hemde fiyatı da süper tavsiye ederim

BB kremler daha bilinmezken hepsi bir arada olsun öyle beni uğraştırıp durmasın yok önce nemlendirici yok üstüne fondöten yok onun da üstüne ya da altına güneş koruyucu derken çıfıt çarşısına dönen bir yüzden sıkılınca Renkli nemlendiricilere yönelmiş Shiseido'nun Tinted moisturizer ( renkli nemlendirici) almış ve gayet bereketinden ve sürümünden kapatıcılığından yüzdeki saatler sonraki o sağlıklı cilt ışıltısı verişinden çok memnundum..

şimdi yeni BB kremini çıkarmış SPF 30 yapmış hatta, renkli nemlendiricisi SPF 20 idi. bu daha kapatıcı özellikliymiş diye bunu da deneyeyim dedim, biraz elbetteki watsons ya da gratis e göre pahalı 120tl galiba, ben anneler günü indirimli aldım 100 liraya ama 6-7 ay kesin götürdüğü için ve hiç sivilce yapmadığından bu markadan GAYET memnunum..

ben de garner kullanıyorum en açık olanını çok doğal duruyor annem bile anlamadı :)

watsons'un pure beauty jasmine water (mor) isimli bb kreminin iyi olduğunu kapatıcılık özelliğinin diğer bb kremlere göre en iyi olduğunu söylemişlerdi kokusuda hafif rahatsız edici değilmiş.fiyatı da aşağı yukarı 25 tl olduğunu biliyorum bi kaç güne alıp denicem..

jasmine kalktı tedavülden. yerine bulgarian rose geldi güzel o da ama kuru ciltlere daha uygun

jasmine kalktı tedavülden. yerine bulgarian rose geldi güzel o da ama kuru ciltlere daha uygun

sadece bulgarıan rose vrmıs artık ben kullanıyorum 3 al 2 ode kampanyası var bu ay ben stok yaptım cok memnunum gunluk kullanıyorum kapatıcılıgı mukemmel....

sadece bulgarıan rose vrmıs artık ben kullanıyorum 3 al 2 ode kampanyası var bu ay ben stok yaptım cok memnunum gunluk kullanıyorum kapatıcılıgı mukemmel....

Ben de almıştım beğendim bende fakat spf korumasının çok yüksek olması bir de içindekilerin bi hayli yoğun olması düşündürüyo beni :)

Fiyatı da biraz daha uygun olsaydı daha iyi olurdu.

Nivea nın BB sini kullandım.. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum...
Para israfı olur kızlar. Birde arkadaşımla Rossman dan Alterra diye bi markada bb denedik.. Ona da hayır kesinlikle önermiyorum kızlar bilginiz olsun.

kesinlikle garnier. şu uzun ince olanı. kısa boylu olanını herkes vasat bulurken bu ürününü beğenmeyen çok az. denemeni tavsiye ederim

neredeyse piyasadaki bütün bb cream leri denedim dior hydra life i tek geçerim. garnier maybelline vs bunlar halt etmiş alınacak ürünler değil. özellikle garnierin yağlı ciltler için olanı tam bi felaket bide maybelline dream pure var tabi. bu iki ürünün dokusu inanılmaz yapay nemlendiricilik desen 0 kalıp gibiler.

kesinlikle garnier. şu uzun ince olanı. kısa boylu olanını herkes vasat bulurken bu ürününü beğenmeyen çok az. denemeni tavsiye ederim

Uuzun ince olanı gözaltları için kapatıcı BB değil mi? Resmini atabilir misiniz mümkünse...

Diadermine,Nivea:çöpe paranızı atın daha iyi :)
Loreal;Memnun muydum,hayır ama üst satırda yazıklarımdan daha iyiydi.

Ve garnier, şuana kadar kullandığımın en iyisi diyebilirim. Yağlı ve karma cilt tipi olanlardan kullanıyorum. Orta tonu baya baya iyi kapatıcılık sağlıyor bende ama rengi koyu geliyor tenime,bu yüzden açık tonunu kullanıyorum,kimi zamanda orta ve açığı karıştırıyorum
:KK9:

Yani şöyle de görmek istersen kendisi bu :)

Şuana kadar 2 tane bb krem kullandım bi tanesi missha'nın ki diğeride garnier yağlı ciltller için olanı...Missha kore markası ve bb kremlerde ilk olarak korede çıkarılmış bunu duyunca bnde missha'yı denemek istedim fakat abartıldığı kadar bir etkisini göremedim üstelik fiyatıda pahalı ve sadece internetten alınabiliyor eğer çok açık tenli değilsen uzak dur derim:KK50: ben açık buğday tenliyim iki tonu var koyu olanı tercih etmiş olmama rağmen yüzüm ve boynum arasında bariz bir fark oluşturdu.Garnierinde yağlı ciltler için olanı kullanmıştım gayet memnun kaldım kapatıcılığı bb krem olmasına rağmen iyiydi cillte mat gibi duruyor fakat rahatsız edecek derecede bir matlık değil fiyatıda uygun renk konusuna gelecek olursam ben medium unu aldım bana bir tık koyu geldi açığı ise baya açıktı istersen ikisini karıştırıp kullanabilirsin :KK1:

vichy aldım ama daha kullanmadım, nette olumlu yorumlar vardı hakkında, içeriğinde daha az kimyasal varmış birde güya... o nedenle aldım, ama içimden denemek gelmedi moralim çok bozuk da... :KK50:

ben kendim yaptım bb kremimi. 2 haftadır kullanıyorum , lorealın bb sinide aldım dün kullandım ve güzeldi ama biraz daha denemek istiyorum

Kızlar ben fondöten kullanmıyorum fakat BB krem almayı düşünüyorum.Deneyenler fikirlerini belirtebilir mi bir de marka olarak hangisini öneririrsiniz?

önerebileceğim Maybelline Dream Pure Bb Krem muhteşem içinde salisilik asit var sivilce ve cildin yağlanmasını engelliyor denemelisin:KK54:

X