Bayrama kadar 68 oluyorum 🤲😍

Bugün kabak detoksuna başladım
Sabah
iki haşlanmış yumurta
Bir dilim peynir
5 adet zeytin
Domates salatalık
Biraz marul
17.00
İki tane kabak azıcık zeytinyağı ile yağlı kağıtta pişirdim
Sarımsaklı yoğurtla beraber tüketttim
Apaya da devam ediyorum aynı zamanda
gündüz duble tarçınlı Türk kahvesi içtin
Az önce de limonlu Yeşilçay içtim
Bir haftadır 64 küsürüm inşallah bu detoks işe yarar 62 küsürü görebilirim üç günün sonunda
Bu detokslar çok güzel kilo verdiriyor bende hurma yoğurt yapıyorum arada 2 gün şu an daha hiç yapmadım ama benim hayalim olan kilodasiniz boyunuz kaç acaba

Bende zayifladigim zaman aldığım ve hiç içine girmedigim iki pantolon var 🥺 bende hemen basenler ve kalça büyüyor şimdi basenimden bile çıkmıyor yukarı o pantolonlar 🥺 inşallah bir gün içine girebilirim
Girersin girersin süreklilik azim oldu mu herşey olur evelallah

Bu süreçte sizi diyet yapmanız konusunda dibe çeken, desteklemeyen, sizi yemek yemeye teşvik eden, yanınizda saygısızca en olmayacak şeyleri höpleten kişilerden kendinizi uzak tutmanız çok önemli. Bir de yemek kanallarından, grublarından, reklamlarından kendinizi sakınabilirseniz iyi olur.

Bu süreçte sizi diyet yapmanız konusunda dibe çeken, desteklemeyen, sizi yemek yemeye teşvik eden, yanınizda saygısızca en olmayacak şeyleri höpleten kişilerden kendinizi uzak tutmanız çok önemli. Bir de yemek kanallarından, grublarından, reklamlarından kendinizi sakınabilirseniz iyi olur.
Çevremde öyle kimse yok yalnız yaşıyorum iş arkadaşlarım da sağolsun bana oruçlu muamelesi yapıyı🤣🤣 ama yemek videoları kırmızı çizgim vazgeçemiyorum 🤣🤣🤣

O benim için imkan dahilinde bile değil bana 65 falan iyi oluyor 😃 çocukluğumdan beri kilolu olduğum için 65 kilo olunca bile herkes ne oldu böyle hastalanacaksin çökmüşsun diyor
Ben de 54 kiloya geldiğimde kendimi iyi hissediyorum herkes mutlu olduğu kiloda olsun en güzeli 💕

Kabak detoksu ikinci gün de başarıyla tamamlanmıştır
Şimdi limonlu yeşilçay yaptım kendime bi küçük çaydanlık demledim🤣
Senn ne yaptın yoldaşım

Hadi hayırlısı tebrikler. Ben de artık yürüyüşlere başladım. 1,5 ay önce doğum yaptım sezeryan. 79 kiloyum. Bayrama kadar 55 olacağım inşallah. Doğumlarımda hep çok kilo alırım. Sonra yürüyüşle diyetle veririm muhakkak. Bakalım ben de yaparım inşallah. Arada yazar uğrarım. Ben günde düzenli yürüyüş ve evde pilates ile yememi düzenleyeceğim.

Hadi hayırlısı tebrikler. Ben de artık yürüyüşlere başladım. 1,5 ay önce doğum yaptım sezeryan. 79 kiloyum. Bayrama kadar 55 olacağım inşallah. Doğumlarımda hep çok kilo alırım. Sonra yürüyüşle diyetle veririm muhakkak. Bakalım ben de yaparım inşallah. Arada yazar uğrarım. Ben günde düzenli yürüyüş ve evde pilates ile yememi düzenleyeceğim.
İnşaallah hepimiz istediğimiz sonuca ulaşırız ben spora çok üşeniyorum hergun spor yapınca aslında hızlı kilo veriyorum ama işte sorun kalkıp üstünü değiştirip başlamak 🥺

Uzun süredir girip yazmadım ama diyeti bırakmadım arada kaçamaklar olsada bugün 1 ay oldu başlayalı

X