Bayan Diyet arkadaşı arıyorum

Kızlar ben de duygusal açlık oluyor özellikle bu akşamları oluyor. Onu alt etmeye çalışıyorum.

Bir de sürdürülebilir bir beslenme şeklimiz olmalı bence şu diyeti bu diyeti kısa süreli şeyler.

Ben karnımın doyduğunu hissetmeyi unutmusum. Onu hissederek biraz da tatlıdan uzak durarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Instagramdan diyetisyen Nazlı Yüksel'i öneririm. Zayıflamaya olan bakış açısını ben beğeniyorum. Belki sizlere de faydalı olur.

Bu arada boy 1.60 kilo 65

Bende artık duygusal açlık olmuyor. Fakat sosyal çevre diyet yapmaya uygun değil :) mesela eşimin iş arkadaşı yarın akşam eve davet etti. Pizza yapacakmış bizim için. Eşime gidemeyeceğim dedim ama ayıp olur dedi. Mecbur gidip yiyeceğim. Bir dilim yemeyi düşünüyorum fakat her gittiğim yerde ye ye diye ısrar ediyorlar bundan nefret ediyorum 😢

Merhaba, benim yarın 4.haftam doluyor. Boyum 165 cm başlangıç kilom 66.9 güncel yaş 31 kilom 63.1 hedef 55 kilo :) hayatımda ilk diyetisyenle kilo veriyorum.

Dün neler yedim?
7:30 Üç çatal kadar beyaz peynir, iki dilim çavdarlı ekmek, bir haşlanmış yumurta üzerine bir tatlı kaşığı zeytinyağı, bir domates bir salaklık.
10:00 şekersiz türk kahvesi bir adet gün kurusu
12:00 bir kase çorba, 6 yemek kaşığı brokoli, iki kaşık yoğurt
15:30 5 adet kavrulmamış fındık
16:30 bir fincan yeşil çay, bir adet gün kurusu
18:30 5 adet çiğ badem ve bir adet
20:00 6 yemek kaşığı taze fasulye 2 yemek kaşığı yoğurt

Saat 7 de fizik tedavi olduğum için akşam yemeği bu saatte oluyor.

Bir buçuk litre tarçınlı su ve 45 dk yürüyüş

Tartı günlerim cuma günü.
Hos geldin. Cok sevindim güzel kilo vermissin yediklerinle doyuyor musun ben 3 gündür diyetteyim. Midem büyümüş artik salatalik domates marula abaniyorum 😂😂
Ben de 31 yasindayim.
64.1 ile basladim simdi 63.8im. Boyum 1.63.
Diyetisyenin onlinemi yuzyuzemi

Kızlar ben de duygusal açlık oluyor özellikle bu akşamları oluyor. Onu alt etmeye çalışıyorum.

Bir de sürdürülebilir bir beslenme şeklimiz olmalı bence şu diyeti bu diyeti kısa süreli şeyler.

Ben karnımın doyduğunu hissetmeyi unutmusum. Onu hissederek biraz da tatlıdan uzak durarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Instagramdan diyetisyen Nazlı Yüksel'i öneririm. Zayıflamaya olan bakış açısını ben beğeniyorum. Belki sizlere de faydalı olur.

Bu arada boy 1.60 kilo 65
Bir kür buldum
Deneyelim
Ayda 12 kilo verdiren zayıflatan iksir malzemeleri:

2 yeşil elma
1 limon
2 çubuk tarçın
4 tane karanfil
1 çay kaşığı karabiber
3 litre su

Ayda 12 kilo verdiren zayıflatan iksir yapılışı:

Yeşil elmayı ve limonu soymadan 6-7 parçaya bölün.

Bütün malzemeleri bir tencere içine koyarak kaynatmaya başlayın.

Elmalar yumuşamaya başladığında altını kapatın ve süzün.

Zayıflatan iksiri ister sıcak isterseniz soğuk tüketebilirsiniz.

Günde 2 bardak yeterli olacaktır.

Yediklerine dikkat edenler bu tarif ile ayda 10-12, yediklerine dikkat etmeyenler ise 7-8 kilo verdiğini iddia ediyor.

Hos geldin. Cok sevindim güzel kilo vermissin yediklerinle doyuyor musun ben 3 gündür diyetteyim. Midem büyümüş artik salatalik domates marula abaniyorum 😂😂
Ben de 31 yasindayim.
64.1 ile basladim simdi 63.8im. Boyum 1.63.
Diyetisyenin onlinemi yuzyuzemi
Hoşbulduk, teşekkür ederim 🙃 ilk başta doymuyordum şimdi doyuyorum. Akşamları yarı aç yatıyorum. Diyetisyende 2ayım kaldı. Online Diyet benimki :) diyetisyen bir haftada bir kilo vermeyi öneriyor sağlık açısından. Sen neler yiyorsun

Hoşbulduk, teşekkür ederim 🙃 ilk başta doymuyordum şimdi doyuyorum. Akşamları yarı aç yatıyorum. Diyetisyende 2ayım kaldı. Online Diyet benimki :) diyetisyen bir haftada bir kilo vermeyi öneriyor sağlık açısından. Sen neler yiyorsun
Betul anamas a giden siz miydiniz tebrik ederim
Bende basit kh kestim protein sebze,yulaf cig kuruyemis. Karataya yakinim
Ucreti bana ozelden yazar misin benim de doyetisyene gitmem lazim motivasyonum 3.gunden sonra kayboluyor 😢😥...

boyum 160 kilom 65. bir diyet arkadaşı da bana lazım.beni motive edecek bir dosta ihtiyacım var.başkasını motive etmekte iyiyimdir ama kendime faydam yok:)

X