Bayan Diyet arkadaşı arıyorum

Merhaba ben de diyet arkadasi arıyorum. Simdi yulaf diyetine basladim evde o vardi
Yulaf bitene kadar devam edeceğim. Yarin alisveris yapip tavuk göğsü alacağım. 1 hafta güzel beslenmeyi düşünüyorum.

Merhaba galiba o diyet arkadasiniz benim 👍
Bende olabilirim boy kilo ne hedef ne hadi yarın baslayalim
Ben başladım bile dugunumde 58kikoydum suan 68 kiloyum bir yılda 10kilo almışım çok feci
Bende olabilirim boyum 160 kilom 64
Başlayalım birbirimize destek olalım 10 kg vermem lazim
Ya bu kadar mı olur bende düğünde 58 olmuştum 6 ayda 9 kilo aldım. 2 hafta oldu diyetteyim. Bu 3.haftam toplamda 2.9 kilo verdim
Kizlar hadi toplanalim birbirimizi motive edelim.
Yapacağımız işlem harcanan kalori, alinan kaloriden fazla olacak. Ben simdi yulaf diyeti basladim. Google yazinca çıkıyor

Selam.
Benim dün iyi gecti 19.00 da son yemegimi yedim spora gittim.
Sonra gece birseyler yiyecekken guzel bir okudum kendimi tuttum. İlk kez 😂 .
Bugün benimde iyi gitti satt beste yedim son yemeğimi peynirli kıvırcık salatası yedim bu arada boy ve kilo kaç sizin

Bugün benimde iyi gitti satt beste yedim son yemeğimi peynirli kıvırcık salatası yedim bu arada boy ve kilo kaç sizin
👍👏
Tebrikler. Boyum 1.63 guncel kilom 64.1.
sen de nasil boy kilo. Ama 2 gündür dikkat ediyorum yediklerime. Oncesinde salmistim.
Dun icin ceviz ve meyve yedim saat 22.00 de. Pek icim rahat değil 💔
Bugün daha verimli gecirmek istiyorum. Şu erken yeyip kapanış yapmak muhtesem birşey.
Gece uykuda yag yakiyoruz. Bugün kesinlikle uygulayacağım. En son 18.00 de yer birakirim.

Kızlar ben de duygusal açlık oluyor özellikle bu akşamları oluyor. Onu alt etmeye çalışıyorum.

Bir de sürdürülebilir bir beslenme şeklimiz olmalı bence şu diyeti bu diyeti kısa süreli şeyler.

Ben karnımın doyduğunu hissetmeyi unutmusum. Onu hissederek biraz da tatlıdan uzak durarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Instagramdan diyetisyen Nazlı Yüksel'i öneririm. Zayıflamaya olan bakış açısını ben beğeniyorum. Belki sizlere de faydalı olur.

Bu arada boy 1.60 kilo 65

👍👏
Tebrikler. Boyum 1.63 guncel kilom 64.1.
sen de nasil boy kilo. Ama 2 gündür dikkat ediyorum yediklerime. Oncesinde salmistim.
Dun icin ceviz ve meyve yedim saat 22.00 de. Pek icim rahat değil 💔
Bugün daha verimli gecirmek istiyorum. Şu erken yeyip kapanış yapmak muhtesem birşey.
Gece uykuda yag yakiyoruz. Bugün kesinlikle uygulayacağım. En son 18.00 de yer birakiri

Süpersiniz benim boy 1.57 kilo 64 civarı iki yılda nerdeyse on kilo aldım ben sirkeli su iciyrm sabahları ve akşamları daha öncede bu şekilde 15kilo vermiştim doğumdan snra bugün sabah bir haslanmis yumurta bir domates salatalık öğlen haşlanmış et yedim. Bol su tabiki yeşil çay

Sıkı yapiyrm diyetimi 5 kilo verim daha gevşek yapicam diyetimi siz neler yapıyorsunuz he bu arada spor yapamayrm ayağımdan yeni ameliyat oldum yatarak yerde ufak tefek hareket ler yapiyrm

Kızlar ben de duygusal açlık oluyor özellikle bu akşamları oluyor. Onu alt etmeye çalışıyorum.

Bir de sürdürülebilir bir beslenme şeklimiz olmalı bence şu diyeti bu diyeti kısa süreli şeyler.

Ben karnımın doyduğunu hissetmeyi unutmusum. Onu hissederek biraz da tatlıdan uzak durarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Instagramdan diyetisyen Nazlı Yüksel'i öneririm. Zayıflamaya olan bakış açısını ben beğeniyorum. Belki sizlere de faydalı olur.

Herkezee oluyor duygusal açlık gerçekten doydugunu farketmyrsn ama biyerden başlamak lazım önce ruhu tamir etmek lazım poliyannayi oynamayı seciyrm ben bu dönemde sıkı yapiyrm diyetimi

Aynen bende de var duygusal aclik
Biryandan yiyorum bir yandan tv telefon inanne yedigimin farkinda olmuyorum. Bayat kuru artik ne varsa yerdim ama 3 gundur dikkat ediyirum elhamdülillah.. . .

Kizlar hadi toplanalim birbirimizi motive edelim.
Yapacağımız işlem harcanan kalori, alinan kaloriden fazla olacak. Ben simdi yulaf diyeti basladim. Google yazinca çıkıyor

Merhaba, benim yarın 4.haftam doluyor. Boyum 165 cm başlangıç kilom 66.9 güncel yaş 31 kilom 63.1 hedef 55 kilo :) hayatımda ilk diyetisyenle kilo veriyorum.

Dün neler yedim?
7:30 Üç çatal kadar beyaz peynir, iki dilim çavdarlı ekmek, bir haşlanmış yumurta üzerine bir tatlı kaşığı zeytinyağı, bir domates bir salaklık.
10:00 şekersiz türk kahvesi bir adet gün kurusu
12:00 bir kase çorba, 6 yemek kaşığı brokoli, iki kaşık yoğurt
15:30 5 adet kavrulmamış fındık
16:30 bir fincan yeşil çay, bir adet gün kurusu
18:30 5 adet çiğ badem ve bir adet
20:00 6 yemek kaşığı taze fasulye 2 yemek kaşığı yoğurt

Saat 7 de fizik tedavi olduğum için akşam yemeği bu saatte oluyor.

Bir buçuk litre tarçınlı su ve 45 dk yürüyüş

Tartı günlerim cuma günü.

X