Batıklardan kurtuldumm :)

canım hametan bacaklarıma uyguluyodum ama yüzümden kızarklık soyulma yaptı :KK43:
acnelyse de aynı şekilde yaptı yanma yaptı göz kapaklarımda yanma soyulma birde renk değişikliği yaptı :KK43: bende bıraktım cildiye gıdecem pazartesi günü randevu aldım belki batık için çözüm bulur eğer daha etkili yol olursa sizle de paylaşırım :KK43:

canım gittinmi dr.a

1.5 hafta boyunca yanlızca expigment ve acnelyse yi mi kullandın canım sen ? yoksa akşam bu ikisini sürüp sabahları da nemlendirdin mi bu 1.5 hafta süresince? nemlendirmeyi 1.5 hafta sonunda soyulmalar başlayınca mı yaptın ?

ilk 3 4 gün sürmedim zaten pek bir etkisi olmuyor
ama kurumaya başladığını hissettiğim an sürmeye başladım nemlendirici

kızlar lekelerimin görünümü baya baya hafifledi ya :KK8:
acnelysi bırakalı baya oldu ama soyulmalar devam ediyor
soyulmalar tamamen bitince bir seans daha yapacağım

canım baacaklarımda sadece tca dan memnun kaldım elimde var boşa gitmesin bari onu bacağa yapıyorum..ama şu an yüzüme acnelyse yaptığım için bacağı es geçtim bu da bir sıkıntı,allah sıkıntı vermesin cümlemize..

canım baacaklarımda sadece tca dan memnun kaldım elimde var boşa gitmesin bari onu bacağa yapıyorum..ama şu an yüzüme acnelyse yaptığım için bacağı es geçtim bu da bir sıkıntı,allah sıkıntı vermesin cümlemize..

canım sonuçları benmle paylaşır mısın
bacaklarına ilk tca yaptığnda lekeler gitmedi mi

canım sonuçları benmle paylaşır mısın
bacaklarına ilk tca yaptığnda lekeler gitmedi mi
canım tca yaptımki acneliyseye göre derin soyuyor,bayağı faydası oldu silik gibi oldu lekeler..bacaklarda gerçekten memnun kaldım ..diz kapağımdn bileğe kadar yaptım maşallah diyeyim hala bembeyaz..3-4 seansta tamamen kaybolur bence tca ile..

canım tca yaptımki acneliyseye göre derin soyuyor,bayağı faydası oldu silik gibi oldu lekeler..bacaklarda gerçekten memnun kaldım ..diz kapağımdn bileğe kadar yaptım maşallah diyeyim hala bembeyaz..3-4 seansta tamamen kaybolur bence tca ile..

bende mi alsam ya acnelyse ile uğraşmamış olurum :26:

canım daha deniz mevsimi gelmedi ama ..tatil beldesindemi yaşıyorsun..

yok ya öyle bir yerde yaşamıyorum
etek falanda giymem.bu halde giyemem zaten. ama kıyafetlerden falan gecer ışınlar leke yapar diye korkuyorum :26:

yok ya öyle bir yerde yaşamıyorum
etek falanda giymem.bu halde giyemem zaten. ama kıyafetlerden falan gecer ışınlar leke yapar diye korkuyorum :26:

sanmam canım bence fayda görürsün etekte giymediğine göre ben uyguladım bacaklara leke falan olmadı yüz gibi hassas değil..

sanmam canım bence fayda görürsün etekte giymediğine göre ben uyguladım bacaklara leke falan olmadı yüz gibi hassas değil..

o zaman sen özelden siteyi atar mısın bana
ben doadan almayı düşünüyordum uygun diye ama şimdi tereddüt ettim :KK50:

Çok sevindim cnm HDİ bklm fyda gören arkdslri görünce çok mutlu oluyorum

kızlar nasıl gıdıyo krem surecı gelışme var mı kımseden ses cıkmıyo dılerım ıse yarıyodur

kızlar nasıl gıdıyo krem surecı gelışme var mı kımseden ses cıkmıyo dılerım ıse yarıyodur

canım yine ben:KK53:3 gün kullandım yüzüme iki gündür bıraktım şimdi duş aldım gergin diye sonra bepanten sürdüm hala gergin neden acaba

canım yine ben:KK53:3 gün kullandım yüzüme iki gündür bıraktım şimdi duş aldım gergin diye sonra bepanten sürdüm hala gergin neden acaba

3 gun arka arkaya kullanmak ıyı sonuc vermıyo cnm 2 gun surp bı gun dnlendr yuz zaten bacak gbı degl ınce yapıda bılıyosun 3 gun surup 4 5 gun beklemen gerekcek ama dedgm gbı yaptgn surece 2 gun surup 1 gun dınlendrdın mı harıka bı sonc alacaksın.ayrıca kremı cok surmek cok fayda edıcek dıye bsy yok baslarda tum yuze bezelye tanesı kadar yeterli fazlası zarar.bepanten hametanla yatstrmaya cals kantaro yagı varsa bırzda ondan sur cnm gecıcı bu gergınlk :)

X