Batıklardan kurtuldumm :)

cilem32

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2014
698
1.384
kızlar batık lekelrim bitti bitiyo çoookkk şükür ve bunu acnelyse ve expigmentle basardım.(expigmentı yuzume denemiştim brz cok kullanmısım bı sure ızler kalmstı ama gectı).bacaklrımda bol bol surdum 3 gece acnelyse snra yarım saat snra expigment basta bsy olmuyomus gbı oluyo ama 3 4 gun snra dehset soyuluyo kı ben bol bol surdum kıpkırmızı oldu bacaklrım smdı ara verdım sabah aksam madecassol ve bepantol suruyorum lekelr yok bacagımda gıtmıs tammm 6 yıldr varlardı cok sukur yaaa darısı bu dertte olanlara geçmiş olsun.tabı soyulma aşamasında kızarıklık oluyo ama panık yapmayın gecıcı bunlar kantoron ve hakıkı zeytın yagıda sureblırsınız :KK76:

kızlar batık lekelrim bitti bitiyo çoookkk şükür ve bunu acnelyse ve expigmentle basardım.(expigmentı yuzume denemiştim brz cok kullanmısım bı sure ızler kalmstı ama gectı).bacaklrımda bol bol surdum 3 gece acnelyse snra yarım saat snra expigment basta bsy olmuyomus gbı oluyo ama 3 4 gun snra dehset soyuluyo kı ben bol bol surdum kıpkırmızı oldu bacaklrım smdı ara verdım sabah aksam madecassol ve bepantol suruyorum lekelr yok bacagımda gıtmıs tammm 6 yıldr varlardı cok sukur yaaa darısı bu dertte olanlara geçmiş olsun.tabı soyulma aşamasında kızarıklık oluyo ama panık yapmayın gecıcı bunlar kantoron ve hakıkı zeytın yagıda sureblırsınız :KK76:

bunun ayrıntılı tarifini yazmanız mümkün mü veya bana yoollamanız çok memnun olurum

alla alla ne kadar bu ürünler nerede buluruz zararlı bişi mi detaylı açıklayarak yardımcı olursan...gerçi bende o sorun yok zaman zaman oluyor sadece..ama en etkili kesin çözümü epilasyon gibi:KK1:

kızlar lazere gidiyorum ama lazerde batıklarımın pek fayadsı oldgnu dusunmuyorum ben acnelyse kremi iyiki tanımışım:nazar: her gün surulcek biir krem degl oncelikle bunu soylıyım eczaneden 13 tl ye alablrsnz 2 gun ust ustte surun ve bekleyın bacagınızı nemlendrmeyı unutmayın yanı bepantol madecassol gbı kremlerrle zaten 3. 4. gun dehset soyulma baslıyor 1 hafta soyuluyo nerdeyse hemn bırkmayın soyuldkca lekelrde gdıo ınananın bana.bnm lekelrim gectyse herkesın gecer cok sukur cok mutluum bu yuzden hatta yuzumede kullanıyorum gayet memnunum.gecmıs olsun herkese

kızlar lazere gidiyorum ama lazerde batıklarımın pek fayadsı oldgnu dusunmuyorum ben acnelyse kremi iyiki tanımışım:nazar: her gün surulcek biir krem degl oncelikle bunu soylıyım eczaneden 13 tl ye alablrsnz 2 gun ust ustte surun ve bekleyın bacagınızı nemlendrmeyı unutmayın yanı bepantol madecassol gbı kremlerrle zaten 3. 4. gun dehset soyulma baslıyor 1 hafta soyuluyo nerdeyse hemn bırkmayın soyuldkca lekelrde gdıo ınananın bana.bnm lekelrim gectyse herkesın gecer cok sukur cok mutluum bu yuzden hatta yuzumede kullanıyorum gayet memnunum.gecmıs olsun herkese

bu iki kremi bende kullanıyorum şu an
hafif hafif soyulmalar başladı gibi
ne kadar süre devam etmem lazım. birde lekeli kısımların rengi dahada koyulaştı gibi soyulcak mı buralar acaba

bu iki kremi bende kullanıyorum şu an
hafif hafif soyulmalar başladı gibi
ne kadar süre devam etmem lazım. birde lekeli kısımların rengi dahada koyulaştı gibi soyulcak mı buralar acaba

bacaklarına yuzune surdugun kadar az surme bence cunku derı ypıları zatn frklı bacagın daha dayanıklı.lekerine bak durumuna gore sur.koyulastı gbı oluyo snradan soyulunc guzl bı derı gelıo alttan

bacaklarına yuzune surdugun kadar az surme bence cunku derı ypıları zatn frklı bacagın daha dayanıklı.lekerine bak durumuna gore sur.koyulastı gbı oluyo snradan soyulunc guzl bı derı gelıo alttan

inşallah kurtulurum ya
çok kafama takıyorum çünkü :KK50:

elini bacaklrından cek ilk sart bu emin ol gecıo bnmkıler gecyse herkesın gecer o kdr coktu yanı smdı ıyı cok sukur takma kafana

canım yaa ben hametan diye bi krem duydum onu aldım bugün bilseydim senin dediğini alırdım sence bu nasıl yoksa seninkilerden mi alsam:26:

Son düzenleme:
canım yaa ben hametan diye bi krem duydum onu aldım bugün bilseydim senin dediğini alırdım sence bu nasıl yoksa seninkilerden mi alsam:26:

hametan batık lekerinde kullanılmıyo ki cnm.yatıştırıcı bı krem o tahrısı onleyen acnelyse kulla derım kesınlkle guzl sonc alacasınz kızzlar yaz gelıyo bana dua etceksınz mutlu olcaksnz ıns

şimdi bende bu kremleri alıcam tam olarak yazarmısın önce acnelyse kullanıcaz 2 gün aksam sonra expigmente geçip ayrıca sürekli nemlendiricekmiyiz yoksa acnelyse kullanıp 2 gün sonra hergün nemlendiricekmiyiz

vay be geçiyorsa eğer acnelyse ve madecassol elimde var şu an kullanırım hemen :) mutlu oldum çook :KK70:

@cilem32

Merhaba,
Öncelikle batıklarınızından kurtulduğunuz için tebrik ederim :) ben 23 yaşındayım ve senelerdir batık ve yara problemi yaşıyorum. Kendime engel olamayıp sürekli bacaklarımla oynayıp sıktığım için kahverengi lekeler falan var bacaklarım gerçekten çok iğrenç gözüküyor psikolojim çok bozuk. Çünkü 2 hafta sonra arkadaşlarla tatile gideceğiz ve ben plajda ne yapacağımı kara kara düşünmeye başladım.
Önerdiğiniz kremler ne kadar sürede etkisini gösterdi sizde? Bir de nasıl uyguladığınızı tam olarak anlayamadım çok kızarıp soyulana kadar kaç gün sürdünüz ve sonra ne kadar ara verdiniz? Ara verdikten sonra tekrar mı kullandınız? Sizde de kahverengi lekeler var mıydı bunlar da geçti mi?
Zaman ayırıp cevaplarsanız gerçekten çok çok sevinirim. Çok zor bir durumdayım :KK43::-)18:

Son düzenleme:
vay be geçiyorsa eğer acnelyse ve madecassol elimde var şu an kullanırım hemen :) mutlu oldum çook :KK70:

bnm batık lekerim yıllardr var bacaklrım lekerden gozukmuyodu o derece yanı smdı cok sukur gectıller denyın faydasını gorecksınz kızlar şifa olsun

@cilem32

Merhaba,
Öncelikle batıklarınızından kurtulduğunuz için tebrik ederim :) ben 23 yaşındayım ve senelerdir batık ve yara problemi yaşıyorum. Kendime engel olamayıp sürekli bacaklarımla oynayıp sıktığım için kahverengi lekeler falan var bacaklarım gerçekten çok iğrenç gözüküyor psikolojim çok bozuk. Çünkü 2 hafta sonra arkadaşlarla tatile gideceğiz ve ben plajda ne yapacağımı kara kara düşünmeye başladım.
Önerdiğiniz kremler ne kadar sürede etkisini gösterdi sizde? Bir de nasıl uyguladığınızı tam olarak anlayamadım çok kızarıp soyulana kadar kaç gün sürdünüz ve sonra ne kadar ara verdiniz? Ara verdikten sonra tekrar mı kullandınız? Sizde de kahverengi lekeler var mıydı bunlar da geçti mi?
Zaman ayırıp cevaplarsanız gerçekten çok çok sevinirim. Çok zor bir durumdayım :KK43::-)18:

tatlım dediklerinn aynısı bndede vardı yaralar kocaman kocaman ve kabuk bagladımı elım durmaz hemn yolardım ama daha fena olrsu o kılları ıcınden cıkarana kadar ıgneyle deselerdım okdr yanı gorunmez durumdaydı pjamadan bacagım acılacakta goreceeklr dıye odum kopardı yanı.sen smdi acnelys al bgn bu geceden basla 2 haftaya cok hafflmıs olacktr emn ol .3 gun her aksam sur guzlce sabahlarıda yıka (expıgment lekerin rengını acayo onu smdılık kullnmasanda olr zaten dedgm krem soydgu ıcın cok etkılı) 3 gnden snra bekle nemlendrıcı bepantol hametan tarzı kremler sur zaten kabuk atmaya baslar bacagın 3 4 gun soyulmalar devam edıyo zatenkantoran yagı syulmaları baya hızlandrıyo ve rahtlatıyo seni.snra soyulmalar haffleyınce tekrr sur aynı yontemle kullan 2 haftada cok faydasını gorecksın emıın ol.inş. tatıle gıdene kadr gecer sevncli huzurlu gdersın

şimdi bende bu kremleri alıcam tam olarak yazarmısın önce acnelyse kullanıcaz 2 gün aksam sonra expigmente geçip ayrıca sürekli nemlendiricekmiyiz yoksa acnelyse kullanıp 2 gün sonra hergün nemlendiricekmiyiz

cnm 2 3 gun gun aksamları sur sabhalrı yıka.expıgment renk acıcı bı krem bn kullaıyodum yanı acnelyse surdukten yarım saat snra onu suruyodum sabah yıkıyodum.3 gun snra soylmya baslıyo backalrın.nemlendırıcı kullan hametan bepantol gbı kantron yagı kullan cok faydsı olacak ınana bana gecms olsun

Kesinlikle aynı durumdayız pijamam açılmasın diye ben de şekilden şekle giriyorum. Açıklama için çook teşekkür ederim :KK69: , acnelyse hemen çıktım aldım bu akşam kullanmaya başlıyorum umarım sevinçli haberimi paylaşırım sizinle burdan :)

Merhabalar, yüzünüzde ne zamandan beri kullanıyorsunuz? Yüzünüzde de soyulmalar oldu mu? Güneş lekelerini geçirebilir mi acaba bahsttiğiniz krem?

Merhabalar, yüzünüzde ne zamandan beri kullanıyorsunuz? Yüzünüzde de soyulmalar oldu mu? Güneş lekelerini geçirebilir mi acaba bahsttiğiniz krem?

mrb yüümde 1.5 aydr kullanıyorum 2 gun surup 1 gun dınlendrıyorum ve cok faydasını gordum lekelrim oyle koyu ve kotydu kı cok az kaldı yuze cok az surmek gerek tabı baslrda nht tanesı kadr tum yuze yetıo.ama gunes kremı kullanmayı unutmayın kı artık gunes baya etkılı o yuzde ıyı korunmanz lazım.valla bnm yuzumdekı yıllar yılı leker gectyse gunes lekerı gecer bnce denemekte fayda var derım

X