Çene Estetiği Başarısız çene ameliyatı ve yaşadıklarım...

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
cnm benim kıme gıttın gorusmeye ?hangi doktorda karar kıldın ?
zeki beye gittim ben çok ilgili naif bir doktor ondan daha fazla çene ameliyati yapan duymadim fakat gittiğimde burun için kontrole gelen hastalarda vardı biriyle konuştum ilk gittigimde cok guzeldi cok dogal olmus dedim zaten istesenizde yapay burun yapmiyo dedi ins herkes icin oldugu gibi bende de sonuç cok iyi olur cok korkuyorum aslında çünkü protez çıkarılacak tekrar yerleştirilecek çok kestiremiyorum nasıl olucagini

zeki beye gittim ben çok ilgili naif bir doktor ondan daha fazla çene ameliyati yapan duymadim fakat gittiğimde burun için kontrole gelen hastalarda vardı biriyle konuştum ilk gittigimde cok guzeldi cok dogal olmus dedim zaten istesenizde yapay burun yapmiyo dedi ins herkes icin oldugu gibi bende de sonuç cok iyi olur cok korkuyorum aslında çünkü protez çıkarılacak tekrar yerleştirilecek çok kestiremiyorum nasıl olucagini
İnşallah istediğin gibi güzel olur

canım muayne için ucret aldı mı ?
bende kendisi ile telefonda konuştum cok naif cok ilgili dedğin gibi.
ama ben cok kararsızım ali bey ve zeki bey arasında gidip geliyorum .
ameliyatı lokal mı yapıyor hastanede kalmak gerekiyor mu kı

canım muayne için ucret aldı mı ?
bende kendisi ile telefonda konuştum cok naif cok ilgili dedğin gibi.
ama ben cok kararsızım ali bey ve zeki bey arasında gidip geliyorum .
ameliyatı lokal mı yapıyor hastanede kalmak gerekiyor mu kı
evet 100 lira muayene ücreti var ameliyat genel anestezi ile oluyo hastanede kalmak istersen birgün kalabilirsin fakat ben akşam cikicam ins sonuç cok iyi olurda herkese gönül rahatligiyla zeki beyi tavsiye edebilirim benim gibi düzeltme değilse seninki işin daha kolay ikisiylede bi yüzyüze görüş istersen

evet 100 lira muayene ücreti var ameliyat genel anestezi ile oluyo hastanede kalmak istersen birgün kalabilirsin fakat ben akşam cikicam ins sonuç cok iyi olurda herkese gönül rahatligiyla zeki beyi tavsiye edebilirim benim gibi düzeltme değilse seninki işin daha kolay ikisiylede bi yüzyüze görüş istersen

bebegim inş cok guzel gecer ameliyatın .ben izmirdeyim çalışıyorum , muayne oldugum gun ameliyat olmak istiyorum aslında bakalım.

amelıyatımı oldum arkadaşlar cuma günü bugün beşinci gün ama iki cene varmış gibi gerçi ilkine göre çok daha iyi ama yine de büyük suan nekadar sürede oturduğunu unuttum resmen gerçek halini kestirmeye çalışıyorum acikcasi

gecmiş olsun hayatım inş kolay atlatırsın sureci .nasıl yaptı ameliyatı zekii bey sureceten bahsedebilir misin

amelıyatımı oldum arkadaşlar cuma günü bugün beşinci gün ama iki cene varmış gibi gerçi ilkine göre çok daha iyi ama yine de büyük suan nekadar sürede oturduğunu unuttum resmen gerçek halini kestirmeye çalışıyorum acikcasi

Çok geçmiş olsun. Zeki bey'in eline sağlık. umarım çok memnun kalmışsındır. Cevabını bekliyoruz.

Merhaba.cene ameliyatiyla ilgili sorusu olan varsa cevaplayabilirim.2hafta once oldum

merhaba canım benim alt çenem uzun yandan bakınca.. üst çenem dar:KK43: ama ne yapılır ne edilir bilmiyorum:KK43: fiyat kısmı nasıl çok pahalımı ?
senin fotoğrafın varmı acaba öncesi sonrası olarak?

merhaba canım benim alt çenem uzun yandan bakınca.. üst çenem dar:KK43: ama ne yapılır ne edilir bilmiyorum:KK43: fiyat kısmı nasıl çok pahalımı ?
senin fotoğrafın varmı acaba öncesi sonrası olarak?
Sadece alt ceneye 3500 civari..ben yanlara da koydrttum yani kulagin alt kismina gerci keske oraya koydurtmasaydim pisman oldum.yuzum genis duruyo sanki.profilime koyabilirim foto

t
Sadece alt ceneye 3500 civari..ben yanlara da koydrttum yani kulagin alt kismina gerci keske oraya koydurtmasaydim pisman oldum.yuzum genis duruyo sanki.profilime koyabilirim foto

geçmiş olsun çok.. inş keyifle sürdüdürsün bundan sonraki hayatını.. eğer ekleybilrsen foto fikir olur benim açımdan

zeki beyi çene konusunda önerdiler canım .yeri Kadıköy bağdat caddesinde işini bilen tecrübeli birine benziyor yaşıda var pr. sonuçta.şuan daha çok yeni benim ameliyatım tam sonucu alayım ondan sonra güvenle tavsiye edebilirim kendisini.
Merhaba Zeki beyden randevu aldım cene ucu amelyatı için memnun musun acaba ?

Abdülkadir Göksel hoca'yı öneririm.Her ne kadar ona yaptırmış olmasamda çevremde elini değdirdiği herkes memun.yüz cerrahisi konusunda da kendini onun güvenli ellerine bırakmalısın...Git bir görüş ne istediğini de iyice anlat.Bu sefer artık resim görmeden tamam deme kimseye....
BaybDol cenen ne durumda bende amelyat olucam ama korkuyorum senı takıpteyım

evet kendisine gittim çok beyefendi bir doktor malzemenin olması gerekenden daha yukarı yanj çene oyuntusuna yerlestirildigini söyledim kendisi çene filmi istedi benden götürdüm ve haklı olduğumu belirtti bi doktorun nasıl böyle bi işlemi yapabildigine şaşırdı bu ayın 14 de tekrar gidip son muayenemi olucam inş ve ay sonu ameliyat olmayı istiyorum Lütfen dua edin sonuç iyi olsun çok korkuyorum aslında güveniyorum zeki beye kendisine malzeme aşağı alındığında çenemin boyunda bi uzama olur mu diye sordum Hayır oda olmaması gereken bir sonuç olur sadece çene ucu ileride olucak dedi çok nezih bir ortam abdulkadir biyere gittim kendisi çene ucunun kesilmesi gerektiğini söyledi ve bana 6.500 lira fiyat verdi zeki bey buna gerek olmadığını söyledi ve daha uygun bir fiyat verdi ve daha ilgiliydi abdulkadir bende iyi bir doktor olabilir ama benden çene filmi vs istemedi
Zeki beyden memnun kaldın mı ?

X