Çene Estetiği Başarısız çene ameliyatı ve yaşadıklarım...

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Selam,
Prof.Dr. M.Zeki Güzel'i öneririm Plastik ve Estetik cerrahı mukemmel bir adam mükemmel bir profesör. Benim çene çıkıklığım vardı çift çene ameliyatı oldum şuan onun sayesinde çok mutluyum. Randevu alıp gitmeni öneririm.

evet kendisine gittim çok beyefendi bir doktor malzemenin olması gerekenden daha yukarı yanj çene oyuntusuna yerlestirildigini söyledim kendisi çene filmi istedi benden götürdüm ve haklı olduğumu belirtti bi doktorun nasıl böyle bi işlemi yapabildigine şaşırdı bu ayın 14 de tekrar gidip son muayenemi olucam inş ve ay sonu ameliyat olmayı istiyorum Lütfen dua edin sonuç iyi olsun çok korkuyorum aslında güveniyorum zeki beye kendisine malzeme aşağı alındığında çenemin boyunda bi uzama olur mu diye sordum Hayır oda olmaması gereken bir sonuç olur sadece çene ucu ileride olucak dedi çok nezih bir ortam abdulkadir biyere gittim kendisi çene ucunun kesilmesi gerektiğini söyledi ve bana 6.500 lira fiyat verdi zeki bey buna gerek olmadığını söyledi ve daha uygun bir fiyat verdi ve daha ilgiliydi abdulkadir bende iyi bir doktor olabilir ama benden çene filmi vs istemedi

evet kendisine gittim çok beyefendi bir doktor malzemenin olması gerekenden daha yukarı yanj çene oyuntusuna yerlestirildigini söyledim kendisi çene filmi istedi benden götürdüm ve haklı olduğumu belirtti bi doktorun nasıl böyle bi işlemi yapabildigine şaşırdı bu ayın 14 de tekrar gidip son muayenemi olucam inş ve ay sonu ameliyat olmayı istiyorum Lütfen dua edin sonuç iyi olsun çok korkuyorum aslında güveniyorum zeki beye kendisine malzeme aşağı alındığında çenemin boyunda bi uzama olur mu diye sordum Hayır oda olmaması gereken bir sonuç olur sadece çene ucu ileride olucak dedi çok nezih bir ortam abdulkadir biyere gittim kendisi çene ucunun kesilmesi gerektiğini söyledi ve bana 6.500 lira fiyat verdi zeki bey buna gerek olmadığını söyledi ve daha uygun bir fiyat verdi ve daha ilgiliydi abdulkadir bende iyi bir doktor olabilir ama benden çene filmi vs istemedi

zeki bey ne kadar fıyat soyledi peki ? ali mezdeği ile gorustun mu onuda cok ovuyorlar .

zeki bey ne kadar fıyat soyledi peki ? ali mezdeği ile gorustun mu onuda cok ovuyorlar .[/QUOTE?]

ali beyle telefonda görüştüm mail atmistim kendisi sağolsun donus yaptı muayene olmam gerektiğini söyledi tabiki yaklaşımı gayet iyiydi ama ben anadolu yakasında olduğum için gidip gorusemedim ali beyle görüşmüş bi arkadas zeki beyi tavsiye etmişti ve bana daha yakin oldugu icinde oncelikle zeki beye gitmek istedim çok fazla çene ameliyati yapıyormus

bende torpuleme ameliyatı olmak istiyorum ali beyin uzmanlık alanı ceneymiş. bende oylesi kararsızım kı anlatamam :KK43:
ikiside cok uzak sehir dısından gelmem gerekecek .

bende torpuleme ameliyatı olmak istiyorum ali beyin uzmanlık alanı ceneymiş. bende oylesi kararsızım kı anlatamam :KK43:
ikiside cok uzak sehir dısından gelmem gerekecek .
evet zeki beyinde ali beyinde uzmanlık alanı çene ve zeki bey bolum baskani ins hayirlisiyla guzel bir sonuc olur zeki beyin yaptığı burnuda gördüm ben çok dogaldi ilgilenen arkadaşlar gorusebilirler

alt çenem geride öne aldırak istiyorum. çok zor bi ameliyat mı bilgisi olan var mı
gozunuz korkmasin çok zor bi ameliyat değil ama bahsedildigi kadarda basit degildi bir haftaya şişlik gecmiyo uyusukluk devam ediyo ilk bi kaç ay alt dudak oynamiyo yani kontrol edemiyosun yerlestirilen madde zamanla sanki senin cenenmiş gibi oluyo zaten ama korkma sorun varsa yaptir hepsi geçtiğinde iyi ki yaptirmisim dersin sonucu iyi olan ameliyatlar pismanlik getirmez

Kızlar ortalama ne kadar fiyatları. Üst çenemin biraz geride olduğunu söyledi doktor.. birde yüz ifadesi çok fazla değişiyor mu acaba?

of çok zor sanırım ben yaptıramazdım. çeneyi filan kestirmek ben lazerlipoliz için karar verene kadar yıllar geçti. çok iyi düşünün bence kızlar :KK43:

yanlız zeki hocanın bu konularda methini çok duydum. diğer doktor daha çok saç ekiyormuş galiba :KK43:

ayrıca bugün görüşmeye gittim arkadaşlar gelen hastalarida gördüm bir bayan burun + alt ve üst çene ameliyati olmuştu daha bir ay bile olmamış bana söylemese çeneyi anlamazdim dört tanede burun gördüm çok güzeldi ben bu konularda günlerce arama yaptığım için bizzat gördüğüm şeyleri söylemek istedim ilgilenen arkadaslara yardimci olur umarim

ayrıca bugün görüşmeye gittim arkadaşlar gelen hastalarida gördüm bir bayan burun + alt ve üst çene ameliyati olmuştu daha bir ay bile olmamış bana söylemese çeneyi anlamazdim dört tanede burun gördüm çok güzeldi ben bu konularda günlerce arama yaptığım için bizzat gördüğüm şeyleri söylemek istedim ilgilenen arkadaslara yardimci olur umarim
cnm benim kıme gıttın gorusmeye ?hangi doktorda karar kıldın ?

X