Başarı hikayesi değil yeniden doğuş :)

valla ben de mi başlasam diye düşündüm bi an ama araştırmam lazım ne kadar sağlıklı diye.kulağa çok hoş geliyor ve birbirine karıştırılmaması çok mantıklı aslında.peki ramazanda ne yapacağız?Bir de kafkanistan gün sayısına eşit yapamasak aralarda kaçamak olsa ??Hani ramazan arkasından da bayram, ben tatlıyı bıraktım nrdeyse ama bayramda baklavaya nasıl dayanayım kız:):):)
Can'ım karbonhidrat günümde bazen 5-6 dilim baklava bazen üç dondurma yiyordum ben :)

Yok ben öyle abartmam ama dikkat edeyim.canim senin yediklerini inceliyeyim ben en iyisi:-)

kıskandıııımmmm çok kıskandıımm çok özendim :) 80 le hamile kaldım 86 ile doğum yaptım. 75 e düştüm (hiçbirşey yapmadan) ama şimdi iştahımı kesemiyorum ve sanırım almaya başlayacağım :KK43: boyum 1.70
acilen önlem almam lazım :KK43: diyet değilde iştahımı kesecek birşeyler lazım :)

kıskandıııımmmm çok kıskandıımm çok özendim :) 80 le hamile kaldım 86 ile doğum yaptım. 75 e düştüm (hiçbirşey yapmadan) ama şimdi iştahımı kesemiyorum ve sanırım almaya başlayacağım :KK43: boyum 1.70
acilen önlem almam lazım :KK43: diyet değilde iştahımı kesecek birşeyler lazım :)
Can'ım iştahını kesmek istiyorsan bol bol su içeceksin sabah akşam limonlu su ya da tarçınlı süt içeceksin
Ben bazen sabahları yulaf ezmesi yiyorum acayip iştahımı açıyor karbonhidrat olduğu için
Bende seni kıskandım 6 kilo alıp çocuk doğurmuşsun ben ilk çocuğumda 40 kilo almıştım
İkinci de 22 ey gidi ey

Duyuru :Önümüz ramazan olduğu için diyete ara veriyorum tabi ki dikkat edeceğim
Genelde Ramazan'da benden en az 7-8 kilo gider ama bakalım bu sene Nasıl olacak kemiklerim çıkar kesin :) şaka şaka

image.jpeg 69 kiloda ben aynı elbiseyle çekildim farkı görebilmek için :)

Valla cokk gzl olmussunz iste azmin sonucu bende zayiflamaya calisiyorm bakalim 75 kiloyum insallah 58 olmaya calisicamm hemen vermek istiyorum kilomu ama tabi surec lazimm sizi azminizden dolayio :KK9: darisi tum kilo vermek isteyenlerinn basinaa :KK64:

Valla cokk gzl olmussunz iste azmin sonucu bende zayiflamaya calisiyorm bakalim 75 kiloyum insallah 58 olmaya calisicamm hemen vermek istiyorum kilomu ama tabi surec lazimm sizi azminizden dolayio :KK9: darisi tum kilo vermek isteyenlerinn basinaa :KK64:
İnşallah Can'ım Allah herkesin gönlüne göre versin

Evet Can'ım ciddi 8-10 aylık bir Zaman zarfında verdim sürekli ara vermeme rağmen
Diyet yaptım ekmeği kestim ve yürüyüş yaptım
Ekmeği kestim derken 4 günde bir gün yedim

Neler yaptiniz bana.ayrintili anlatrmisiniz nilur bende zayiflamak.istyorum :KK43:

Neler yaptiniz bana.ayrintili anlatrmisiniz nilur bende zayiflamak.istyorum :KK43:
90 günlük bir diyetin 45 gününü yaptım
Her sabah meyve yiyorsun
1.gün protein
2.gün Nişasta
3.gün karbonhidrat
4.gün meyve yiyorsun
İstediğin kadar yiyebilirsin sadece birbirine karıştırmamak şartıyla
29. Gün sıvı günü sadece sıvı şeyler tüketiyorsun
Bu kadar akşam yiyebildiğin kadar erken yersen süper olur
Karbonhidrat gününde çikolata bile yiyebilirsin

90 günlük bir diyetin 45 gününü yaptım
Her sabah meyve yiyorsun