Banueralp'in başarı öyküsü

canım benim ya gerçekten gözlerim doldu benimde hedefim 60kg 3 ay verdim kendime emziriyorum da bi yandan bebeğim 7aylık olucak bende bebeğim için ona ilerde iyi model olmak için ve kendim için vermek istiyorum kilolarımı 1 hafta oldu başlayalı alıştı bu tempoya jimlastik aletimde var sporda yapıyorum hergün yarım saat yapıyorum şimdilik.. bende 19dan sonra bişiy yemiyorum önceden büsküvi delisiydim çayın yanında hoşbeşlerr bisküvilerr sanırım kilo vermeme neddenim bu abur cuburdu :tomato:

hergün bu başarı öykülerinden birini okuyorum acayip motive oluyorum sanada çokkkk teşekkürlerr allah gönlüne göre versin canım a.s.

vaaooovvv süper ötesi olmuşsun arkadaşım maşallah
sana gele o hırs bizede gelir inş.opuyorumnanaktan

28102009212q.jpg

superrrrrrrrrr tebrikler gercektenalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

maşallah sana ne kadar da güzel bir kadınmışsın. iyi ki zayıflamışsın. darısı tüm kilolu hanımların başına..tebrikler!

merhaba tekrar arkadaşlar şimdi size en son çekilen resmi koyucam . herkese çok eşekkürler inanın yeter araştırın ne yiyip ne yememeniz gerektigine karar verin. nelerden vazgeçemediğinizi bulun ve her gece hayal edin gözünüzü kapatıp. kendnizi olmak istediğiniz halde görün oluyor ozaman

dsc0561x.jpg

bu yeni yıl gecesi çekilen resim arkadaşlar.
umarım motive eder

Son düzenleyen: Moderatör:
boyum 1.65 cnm onun için şimdi vermem gereken 5 kilo daha var ama gitmiyo işte. onun için kalliseyle maple diyeine başlıcaz 15 günde gitcek inşallah onlarda

teşekkürler ilarzu sağoll aslında her kadın güzel cnmmm ben sadece çok kokonayımm cnm. .çok süslüyümdür :KK70: her an böle makyajlı felan olucam .... ama bence her kadın çok güzel.

bi de bişey soracağım canım. eşin nasıl karşıladı bu kilo verme olayını? sen kiloluyken umursamıyormuş ya, zayıflayınca aslında umursadığını itiraf ettimi? şunun için soruyorum, benim eşim de umursamıyorum diyor. ama ben emin değilim.

aa simdi gordum yeni yil resminizi gercekten bi harikasiniz masallah diyelim nazar degmesin

yok cnm eşim hala diyor ben seni her halinle sevdim diye. o zamanda güzeldin diyor. aama canım şu nu itiraf edeyim aşırı kıskanç oldu. bana da farkettirmemeye çalışıyor ama ben anlıyorummmm:KK70::KK70:

aslında hiç öle kıskanç felan değildir yaniii ondan bende bu ara şaşırıyorummm

X