Banueralp'in başarı öyküsü

Sporlar, sağlıklı beslenme ile kilo verenleri ayakta alkışlıyoruz...

Bu arada şişman erkeği de kimse sevmez.......

yardımların için teşekkürler yaparım yaparım inşallah merak etmeeee. bu arada koyacagım resimlerin altına kilomu yazıyorum çünkü 59 kilolu halimle 1 resim var. çekince koyarımmm

kazennnnnnn sendemi burdasın ama sen zaten görmüştün resimleriiiii. :KK70: naber nasılsın bu arada. şişman erke diyerek kocama laf attıgını biliyorummmmmm anlamadım sanmaaa.

valla süper benimde hic aklima gelmezdi neler neler ettim kilo alayim diye 47 den52 ye zor ciktik
asik oldum:)kendimi saldim 57 oldum tam ideal olmustu bu halim sevdigiminde hosuna gitti:)
evlendik arka arka halilik gecirdim 85 oldum.suan aradan 6 yi l gecmesine ragmen ne etimse kaldi:KK43:((
ancak 65 düsüyüorum. ondan sonra si yok.hadef 60 ama takildim kaldi.

15092009025.jpg

bu resimde 67 yim kızlarrr

Son düzenleyen: Moderatör:
maşh size.. tebrk ederim. azmin zaferi işte.. bence insan kiloyu herşeytden önce kendisi için vermeli. sonrada evliyse kcoası için değilmi:))ben kendime olan saygımdan kilo vermek istedim.. şimdilik 7 kilomuda verdim. darısı 5 kiloya inş.. kutlarım sizi:))

evet cnm benimde 5 kilo daha vermem gerekiyorrr kızlarrr. onun için su ara metobolizma hızlandırcı karışımlara bakıyorummmmm. onuda verirsem kiiii verrim süper olucak.ben bu kiloya düşünce akşam 6 dan sonra birşey yemeyerek ve sporuma devam ederk 4 aydır hiç kilo almadım. ama 1 aydır 5 kiloyu vermek için gene dikkat ediyorummm. zaten verince kiloyuuu korkuyosunuz yemek yemeye. ben öyleyim açıkçasııı. dikkat ediyorum ve sporu alışkanlık haline getirdimmm

birde kızlar banyoda mutlakaaaa ama mutlaka kabak lifi ve yosun sabunu kullanın. gögüslerinizede tüm vucut ve bacak iç kısımları karın. sertçe masaj yaparak inanılmaz faydasını görüceksinizzz emin olunn

Tebrikler banu..Seni 60-69 topiğinden tanıyorum...Demek 50'lili kilolara düştün.Ben de öyle...kaydirigubbakcemile5

Kesinlikle,eğer gerçekten istenirse azmin elinden hiçbir şeyin kurtulamayacağına inananlardanım...Kutlarım seni tekrar.Eminim en kısa sürede o 5 kilocuğu da vereceksin...a.s.

tebrik ederim, zaten güzelmişsiniz, çok çok güzel olmuşsunuz...
benim de kalça ve bacaklarımdan incelmem gerekiyor, spor yapıyorum aslında ama dertliyim, sanırım 16-17 yaşımdan beri etek giymedim (lisede de pantolona geçmiştik)
benim derdim çikolata ile, nasıl bazıları sigarayı bırakamıyorsa ben de çikolatayı bırakamıyorum. yemek yemesem de çikolata yemezsem aç hissediyorum gibi birşey. he bir de akşam yemeğinden sonra yatana kadar sürekli acıkıp birşeyler yiyorum. gerçekten kararlıyım kilo vermeye ama başarılı olamıyorum mutsuzum:KK43: neden lezzetli şeyler kilo yapıyo kiiiiiii:KK43:

aynı dert bende de vardı çikolata ve akşam tv karşısında birşeyler yeme olayı. ama karar vermek çok öenmli bence herşey beyinden geçiyorrr bencee

tebrikler
inşallah darısı bana da...

fotoğraflarda bile anlatıyorsun tatlım sporsuz olmuyor değilmi
günde ne kadar spor yaptın ben benim ufaklıkla bile çok hareketsiz bir yaşamım var
ondan kaybediyorum gibi geliyor

bir de akşam yemeğin çok az benimkine göre
ben akşamları çok yiyorum galiba...

spor olarak ne yaptın canım anlatırmıısn
ben ev egzrsizleri yapıyorum ama 2 gündür yapmıyorum çünkü belimi incittim galiba
dün sancısından uyuyamadım
spor konusunda da yzarsan sevinirim

X