Bana bi akıl verin cunku bende kalmadı?!?!

Moederv2Engels

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2020
35
21
33
En iyisi bastan anlatmak..

Hollandada dogum buyudum 22 yasnda turkiyeye yerlestik.
23 yasinda evledim koye gelin geldim 2 seker mi seker dadlu mi ne dadluuu bi kizim bi bi oglum var.
Ilk zamanlar zoruma gitmedi koyde yasamak cicim aylari iste anlamadik bisey
2 sene sonra dank etti kafama esime yavas yavas demeye basladim iste sehirde yasayalim yazlari geliriz isin olduğu zaman kaliriz 3 4 ay nyse kesin gozle yok dedi hollandayi denedim gezemeye bari gidelim oda yok
Ha bide gorumcelerim var 4 tane birde eltim
Gorumcelerim iste bildigin "gorumce"
Oyle arkadas gibi degilim onlarla ki nekkdr denediysem hep bi mesafe hep bi yuksekten bakmalar arada bi laf sokmalar olmazsa olmazimiz
Eltim de tam bi elti abisiyle (yani kocam) ortak kaynim onu kislan bunu kiskan kiskan babam kiskan
Kaynanamla kayinbabamda kendi hallerinde desemde onlarda tavir alirlar bazen
Ki ben safin salagin tekiyim kimseye ne kin nede kotuluk besler ertafima iyi olmaya calisan biriyim
Bana iğneleyici bisey deseler bile seslenmem kirilmasinlar yuz yuze bakiyoruz cunku kimsem yok burda ben baska koyluyum ama sehir ayni memleket
Hep kendimle bi savas halindeyim iste niye boyle bisey yaptim(koye gelmekle) kendime kizip duruyorum
Piskoloji fln bisey kalmadi bende artik
Oyle boyle derken iyi kotu gunlerimiz oldu gectigmiz kasim ayina kadar
Cok kiskanc kendisi evlendigimden beri olur olmadik kavgalar yakisirmalar
Gecen yil Eylul ayinda cok buyuk bi kavgamiz oldu kiskanclik yuzunden bicak fln dayadi bogazima ayrilacaktik bitti dedik(kocamda dedi) herkez araya girdi olmazda falanda filanda cocuklar var nyse bida denedik ben burada hicbisey söylemiyorum ne abilerime nede anneme (onlar sehirde) babama (hollandada) Kasım ayinda babam geldi turkiyeye iste ben iyice cokmus berbat durumdayim niye boylesin kac aydir fln soruyolar hersyi anllatm onlarda resti cekti 3 ay fln kaldim annemde ev bile tuttuk esime gel buraya ben oraya gelmem burda daha mutlu oluruz oda inadim inat gelmedi cocuklar arada gele gide rezil oldular dedim bende kirdim inadimi dondum koye
Hayy donmez olaydim tutursaydim
Simdi babam geldi yine 2 haftaligna ona diyomki beni gotr cocuklarla (onlarnda var hollanda pasaportlari)orda yasayalim kokten kurtulurum bu koyden onlarinda hakli sebebleri olarak pek sicak bakmiyolar bu istegime cok israr etsem yardimci olurlar tabi kacmaya ki olursa esimden habersiz olacak
Onlarda korkuyolar bizler burdayiz orda bisey yaparsa yada yaptirirsa sana diye
Buyuk abim gitme diyo bosanmak iaiyosan bosan diyo
Bende eger gidersem belki tmm diyip herseyi birakip yanmza gelirmi gelse bu nlldr saglikli olur ama onsuzluguda goze almis durumdayim
Tek boyumumu buken cocuklarim..

Valla uzun oldu hanimlar zamaninizi aldim hakknizi helal edin
Napacam sasirdim kaldim bana bi akil verin kimsye bisey diyemiom ailemden baska

Adam boğazına bıçak dayamış hala çocuklarla oraya kaçarsam belki o da gelir diye plan yapıyorsun.
:olamaz:
Sen kalk Hollanda'dan köye gelin gel hem de böyle bir barzo için sonra onu da Hollanda'ya götürmeye çalış. Kocan burda neyse orada da aynı olacak. Akıl istiyorsan boşan şu medeniyetsiz heriften al çocuklarını öyle git madem.
Gerçi boğazına bıçak dayamış biri boşanmaya ikna olur mu bilemem.

Eşinde bu inat varsa asla senin yanına gelmez hollandaya... hem kaçtınız die kötü şeyler yapabilir içindeki durum vahim Allah yardımcın olsun seninle aynı olmasakta ortak noktamız çok😔

Evet kesi donus diye geldik annamle babam ayri oyuzden babam sadece hollandada
Ki oda kesin donus yapmayi planliyor aralikta fln
Senın sorunun koyde yasaman degıl kı, bogazına bıcak dayayan bir hayvanla evlı olman.
Kurtuluş ararken acaba o da gelir mi dedıgın surece, nereye gidersen git mutsuz olacaksın.
Senın amacın ondan Bosanmak olmalı.
Koyden gideyim o da gelsin degıl.
Of.

Adam boğazına bıçak dayamış hala çocuklarla oraya kaçarsam belki o da gelir diye plan yapıyorsun.
:olamaz:
Sen kalk Hollanda'dan köye gelin gel hem de böyle bir barzo için sonra onu da Hollanda'ya götürmeye çalış. Kocan burda neyse orada da aynı olacak. Akıl istiyorsan boşan şu medeniyetsiz heriften al çocuklarını öyle git madem.
Gerçi boğazına bıçak dayamış biri boşanmaya ikna olur mu bilemem.

Hollandaya yazık😂 Allahtan adam gitmiyor

En iyisi bastan anlatmak..

Hollandada dogum buyudum 22 yasnda turkiyeye yerlestik.
23 yasinda evledim koye gelin geldim 2 seker mi seker dadlu mi ne dadluuu bi kizim bi bi oglum var.
Ilk zamanlar zoruma gitmedi koyde yasamak cicim aylari iste anlamadik bisey
2 sene sonra dank etti kafama esime yavas yavas demeye basladim iste sehirde yasayalim yazlari geliriz isin olduğu zaman kaliriz 3 4 ay nyse kesin gozle yok dedi hollandayi denedim gezemeye bari gidelim oda yok
Ha bide gorumcelerim var 4 tane birde eltim
Gorumcelerim iste bildigin "gorumce"
Oyle arkadas gibi degilim onlarla ki nekkdr denediysem hep bi mesafe hep bi yuksekten bakmalar arada bi laf sokmalar olmazsa olmazimiz
Eltim de tam bi elti abisiyle (yani kocam) ortak kaynim onu kislan bunu kiskan kiskan babam kiskan
Kaynanamla kayinbabamda kendi hallerinde desemde onlarda tavir alirlar bazen
Ki ben safin salagin tekiyim kimseye ne kin nede kotuluk besler ertafima iyi olmaya calisan biriyim
Bana iğneleyici bisey deseler bile seslenmem kirilmasinlar yuz yuze bakiyoruz cunku kimsem yok burda ben baska koyluyum ama sehir ayni memleket
Hep kendimle bi savas halindeyim iste niye boyle bisey yaptim(koye gelmekle) kendime kizip duruyorum
Piskoloji fln bisey kalmadi bende artik
Oyle boyle derken iyi kotu gunlerimiz oldu gectigmiz kasim ayina kadar
Cok kiskanc kendisi evlendigimden beri olur olmadik kavgalar yakisirmalar
Gecen yil Eylul ayinda cok buyuk bi kavgamiz oldu kiskanclik yuzunden bicak fln dayadi bogazima ayrilacaktik bitti dedik(kocamda dedi) herkez araya girdi olmazda falanda filanda cocuklar var nyse bida denedik ben burada hicbisey söylemiyorum ne abilerime nede anneme (onlar sehirde) babama (hollandada) Kasım ayinda babam geldi turkiyeye iste ben iyice cokmus berbat durumdayim niye boylesin kac aydir fln soruyolar hersyi anllatm onlarda resti cekti 3 ay fln kaldim annemde ev bile tuttuk esime gel buraya ben oraya gelmem burda daha mutlu oluruz oda inadim inat gelmedi cocuklar arada gele gide rezil oldular dedim bende kirdim inadimi dondum koye
Hayy donmez olaydim tutursaydim
Simdi babam geldi yine 2 haftaligna ona diyomki beni gotr cocuklarla (onlarnda var hollanda pasaportlari)orda yasayalim kokten kurtulurum bu koyden onlarinda hakli sebebleri olarak pek sicak bakmiyolar bu istegime cok israr etsem yardimci olurlar tabi kacmaya ki olursa esimden habersiz olacak
Onlarda korkuyolar bizler burdayiz orda bisey yaparsa yada yaptirirsa sana diye
Buyuk abim gitme diyo bosanmak iaiyosan bosan diyo
Bende eger gidersem belki tmm diyip herseyi birakip yanmza gelirmi gelse bu nlldr saglikli olur ama onsuzluguda goze almis durumdayim
Tek boyumumu buken cocuklarim..

Valla uzun oldu hanimlar zamaninizi aldim hakknizi helal edin
Napacam sasirdim kaldim bana bi akil verin kimsye bisey diyemiom ailemden baska
Cocuklarinizi habersiz yurtdisina cikaramazsiniz. Ya size bıçak dayayan birine geri mi döndünüz ? Hakkinizi savunmadiginiz icin bu duruma gelmissiniz. Lütfen boşanın esiniz cinayet bile işler. Kendinize nicin siddet uygulattiriyorsunuz. Hatalar yapmissiniz artik kendinize ceki düzen vererek mutlu olacaginiz bir yasami seçin. Zaten oyle bi insan nasil sevilir geri dönülür aklim almadi hic bir zaman. Kendinizi sevin, kendinizin degerinin farkinda olun.

Ben sizler gibi kaba konusmak istemiyorum
Ne yaptigim ve pismanligim farkindayim
Kafami tasa vursam azdir
Ailem yine arkamda yana bana karsi bi guvensizlikleri yok
Cocuklarim babalarina cok duskun benim tek ama tek kayginlandigim bu
Biliyorumki oradaki hayatlari bu pirelin köyden daha iyi olacak

Cocuklarinizi habersiz yurtdisina cikaramazsiniz. Ya size bıçak dayayan birine geri mi döndünüz ? Hakkinizi savunmadiginiz icin bu duruma gelmissiniz. Lütfen boşanın esiniz cinayet bile işler. Kendinize nicin siddet uygulattiriyorsunuz. Hatalar yapmissiniz artik kendinize ceki düzen vererek mutlu olacaginiz bir yasami seçin. Zaten oyle bi insan nasil sevilir geri dönülür aklim almadi hic bir zaman. Kendinizi sevin, kendinizin degerinin farkinda olun.
Sirf cocuklarim icin sadece onlar icin
Iyi bi baba ama iyi bi es olmayi beceremedi

Ben sizler gibi kaba konusmak istemiyorum
Ne yaptigim ve pismanligim farkindayim
Kafami tasa vursam azdir
Ailem yine arkamda yana bana karsi bi guvensizlikleri yok
Cocuklarim babalarina cok duskun benim tek ama tek kayginlandigim bu
Biliyorumki oradaki hayatlari bu pirelin köyden daha iyi olacak
Yorumların hepsını okudum kendı yorumlarımda dahıl, bıtane kaba kelime cumle gormedım.
Kim kaba ne yazmıs soyler mısın?

X