Balkondayız🥂

Evet gelelim fal yorumuna sevgili monoi monoi
Fincan resmi olmadığı için, kendi kahve fincanımdan yardım alarak bakacağım mecbur. Fincanı açar açmaz gördüğüm ilk şey, bir eş görünüyor sana. Erkek.
Çocuk cinsiyeti tahmini yaparken misal %50 yanılma payım oluyor ama eş cinsiyeti konusunda iddialıyım, muhakkak tutar tahminlerim. Neyse.
Bu eş adayının elinde bir kağıt var, saman rengi. Zannediyorum ki davetiye. Geri dönüşümlü kağıtlardan yaptırmış. Sorumluluk bilinci var.
Aaa kız bak bu davtiyeyi sana uzatıyor.
Seni de düğününüze çağırıyor, çok ince ruhlu bir adam bu.
Saçma olduğunu düşünüyorsan, davetiyede ismi yazmayan gelini hatırlatırım sana.
Bu gözler neler gördü.
Yorumlamaya devam edeyim.
Uranüs Jüpiter kavuşumu, Venüs döngüsü, Merkür retrosu, Taksim metrosu velhasıl tüm gökyüzü senin hayrına işliyor.
Burcu toprak grubundan bir kısmet bu.
Telvelerin renginden anladım. Boğa veya Başak. İnşallah Boğa'dır.
Oğlak değil.
Sonracığıma, aileden birinin başına bir devlet kuşu konacak. Bizim devlet söz konusu olunca, o kuşun kanadında taşıdığı haberin içeriği için içimde pek hayra bir şey belirmiyor ama gene de kuş kuştur.
İnşallah kalbinden geçen tüm güzelliklere kavuşacağın bir hayatın olur.
Sevgiler.
Mavi mucize fal ekibi.
Kız bu kadar zahmet ettin iç deseydin ya yaratıcıymışsın fal zaten yorumlama yaratıcılık kullanma işi ahahabshshshhsnsnsnss
Ayyy eşim erkek mii oley ahahahahah

Bu arada iki kez okudum çok yaratıcı aggaahhshaahaha

Ya niye öyle negatif yorum yapıyorsun hemen, belki bu akşam çarpışacaklar ve kitapları yere saçılacak. İnşallah sonrasında, "önüne baksana" şeklinde kavga çıkmaz😂
Bak benim de pambık gibi enerjimi düşürdün aşgolsun:)
Kitaplarımı yere düşürtecek adamı yere sererim ahahahahah

Kitaplarıma baktığım kadar kendime baktım mı acaba bir tane çizik yok😂😂😂😂
Kavga çıkar bu arada :KK53:

Siz bekarlarla dalga geçin geçin…. Turnayı nasıl nakavt ediyorum göreceksiniz :63:

Kitaplarımı yere düşürtecek adamı yere sererim ahahahahah

Kitaplarıma baktığım kadar kendime baktım mı acaba bir tane çizik yok😂😂😂😂
Kavga çıkar bu arada :KK53:

Siz bekarlarla dalga geçin geçin…. Turnayı nasıl nakavt ediyorum göreceksiniz :63:
Senden umitliyim ben 😂

Sabırsizlikla, Kılıç biliyor musun bu gün böyle böyle oldu, çok mutluyum diyecegin zamanı bekliyorum ❤️

Bi çay olsaydı şimdi, mis gibi. Balkon esseydi efil efil.

Benim bir yengem var beni eltisi olarak görüyor sanki 😅biz eşimle a şehrine gitsek o da 1 2 hafta geçince hemen gider. Eşimle tatile gideriz amcamın başının etini yer yeğenin gidiyor da ben gidemiyorum diye. Sen dur yengeciiim sen bu sene gorumcenin kızının gittiği yere apar topar tatile gittin hasetliğinden ben 1bucuk aya öyle bir tatil yapacam gibi çatlamadan dolayı dünya sallanacak beybiiiii:süslü:ve yengemin bu huyunu bildiğim için şuan da küs olduğum için kudurtmak o kadar hoşuma gidiyor ki anlatamam :-)

Benim bir yengem var beni eltisi olarak görüyor sanki 😅biz eşimle a şehrine gitsek o da 1 2 hafta geçince hemen gider. Eşimle tatile gideriz amcamın başının etini yer yeğenin gidiyor da ben gidemiyorum diye. Sen dur yengeciiim sen bu sene gorumcenin kızının gittiği yere apar topar tatile gittin hasetliğinden ben 1bucuk aya öyle bir tatil yapacam gibi çatlamadan dolayı dünya sallanacak beybiiiii:süslü:ve yengemin bu huyunu bildiğim için şuan da küs olduğum için kudurtmak o kadar hoşuma gidiyor ki anlatamam :-)
Senin başka rumuzun var mıydı, kimdin sen bu ismi yeni görüyorum? 🙄🤔

Bende her türlü dedikodu var arada gelip şaşırtmak isterim sizi ❤️😁😁😁😁

X