Balkondayız🥂

Bütün gün eşşek gibi çalıştım bacım afedersin 😂
Şimdi yavrucağımı yatırıp ayaklarımı uzatıciyim, sizlerden ne haberler?
Oyşş yavrucuk demek 🥹❤️🧿
Hahaha estağfurullah bacım aşkolsunnn nasılsın ❤️
Bebişimmm ay daha az önce profiline baktım kalp kalbe karşıymış cidden djsjjs ben burdayım sen neden depresyondasın NAPTILAR SANA
Ayy gerçekten miiiii 🫠 valla bu retro metro bana gelip gelip direkt dürtüyor herhalde bişeyler var gagshd çok neşesiz çok mutsuzum ya kimseye de söyleyesim yok insanların enerjisi etkilenmesin diye ama hayatım çok rutin.
Sen nasılsınnn ❤️

Nasıl oliyim işte hava biraz grileşti de enerjim yerine geldi, bugün 1 haftalık iş yaptım.. Gerçek bir kış insanıyım ya, bütün yaz sinirden kulaklarımdan duman çıktı, hava kapanınca yüzüm güldü dfkdkfdf
Hahahaahahah ben de serin ama yağışsız hava severim. Dışarı çıkmayacaksam yağış da olur 😂 yaz akşamı da severim böyle esen sıcak hava aynı kızlarrr balkonumuz gibi ❤️🥹

Ayy bir de kışın lapa lapa kara aşığım. Ama yerler tutmamalı :KK53: tutuyorsa da kar kalkana kadar tatil matil olmalı sevmem öyle vıcırtt vıcırttt suya basıp yürümeyi :KK53:

Ayy bir de kışın lapa lapa kara aşığım. Ama yerler tutmamalı :KK53: tutuyorsa da kar kalkana kadar tatil matil olmalı sevmem öyle vıcırtt vıcırttt suya basıp yürümeyi :KK53:
Ay ben de kar aşığıyım. Bak konuşunca yine özledim KIŞ GELSİN!

sebepsiz bir sıkkınlık bir ne yapsam enerjimi yükseltememe durumu var.
Sana dans veya müzik yolliyim mi? 😍
Hemen yükselirsin bak.

X