Bebek Beslenmesi Balık yağının bağışıklık için çok faydalı olduğunu okudum. Hem kendim hem çocuğum için başlamak istiyorum easyfishoil markasını kullanan var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Doktor tavsiyesiyle başlayan mı var balık yağına bende sizden duyuyorum gerçekten 😒
Evet ben ☺️
Ayrıca yüksek doz omega 3 çok güvenli doktorum söyledi. Kendim günde 3 tablet alıyorum içeriği yüksek bir markanınkini. Oğluma da bir yaşından beri bir ölçü veriyoruz.
Vermeden önce doktor omega 3 düzeyi falan ölçmedi.

Evet ben ☺️
Ayrıca yüksek doz omega 3 çok güvenli doktorum söyledi. Kendim günde 3 tablet alıyorum içeriği yüksek bir markanınkini. Oğluma da bir yaşından beri bir ölçü veriyoruz.
O zaman sizi tebrik ederim bilinçli bir anne olduğunuz için 🥰🥰

Evet ben ☺️
Çünkü ben köy yerinde yaşıyorum ve burda doktor tavsiyesi diye bir terim yok denecek kadar az herkes kimden ne duyarsa

Bu markayı önerir misiniz ya da memnun olduğunuz markalar varsa yazarsanız çok iyi olur :)
Ben 6 yaşındaki oğluma hiç balık yediremedim hala kokusunu duyda öğürüyor. Ama easyfish kullanıyorum 2 yıldır hem çok seviyor hemde faydalı. Balık yemeyen çocuklar için çok güzel birlşey. İştahınıda açtı buarada

X