Bebek Beslenmesi Balık yağının bağışıklık için çok faydalı olduğunu okudum. Hem kendim hem çocuğum için başlamak istiyorum easyfishoil markasını kullanan var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Mollers ve oceanda balık kokusu vardı o kokudan rahatsız olduğum için easyfishoil aldım ne midemi rahatsız etti ne balık kokusu geldi uzun zamandırda kullanıyorum kesinlikle en güzel balık yağı easyfish

Bu markayı önerir misiniz ya da memnun olduğunuz markalar varsa yazarsanız çok iyi olur :)
Ben hiç kullanmadım reklamlar çok etkili...Ben 2 yaşından beri cocuklarıma ocean şurup kullanıyorum sadece kış aylarında veriyorum gün aşırı iciriyorum, tadı portakallı cocuklarım cok seviyor... kendim için kullanmıyorum bundan bi 20 yıl önce kilo almak için balya isimli balık hapı içerdim iştahımı çok acardı...😁 o zaman bağışıklık çokta onemli değildi...

Doktorumuz önermedi bize de ama ben yinede Ocean kullanmaya başladım.Haftada iki gün balık yesin diyor ama çocuk bu yani bazen yiyor bazen yemiyor.Bide hamsinin kilosu olmuş 40 50 tl neyse o ayrı konu tabi:)

Easyfishoil güzel diğer markalara göre daha pratik bi formu var yemesi kolay oluyo çiğneyip yutulduğu için tadıda güzel ifos onayı var her yönüyle beğeniyorum bu markayı ben epa dha oranlarıda günlük tavsiye edilen oranda

Easyfishoil uzun zamandır yediriyorum kızıma da gelişimimgayet sağlıklı şekilde ilerliyor iştahı iyi ben kesinlikle faydası olduğunu düşünüyorum balık yağı yedirmenin

Biz uzun zamandır kullanıyoruz her sonbaharda başlayıp ilkbahara kadar . Ben möller aldım yeşil şişeli 3-4 yıl ondan kullandılar . Ocean aldım 2 yıl kadar ama şimdi nutrigen büyümek için olanını kullanıyorum . Bir arkadaşım tavsiye etmişti . Çocuklar onu daha çok sevdi .
Möllers kilo aldırdı mı? İştah açıyor mu?

Efa şurup kullanmıştım kızıma küçükken en yüksek değerler ondaydı. Birde üstün lezzet ödülü vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Bir ara Nutrigen kullandım baya balık kokuyordu kızım onu nefret ederek içti.
Easyfishoil de kullandım bir dönem ama bereketsiz bir ürün bence ve pahalı,Efaya döndüm yine bence en iyisi o. Doktor illaki alacaksan onu al demişti.
Şimdi Efa'nın da çignenebilen tablet formu var,oğluma ondan almayı düşünüyorum yada yine Efa'nın şurup formunu.
Möllers hiç kullanmadım ama nedenini bende bilmiyorum sanırım bir donem herkes(fenomen anneler,ünlüler vs) onun reklamını yapıyordu bu sebeple almamıştım. Ben bu kadar cok reklamı yapılıp tavsiye edilen ürünlere çok güvenemiyorum, dediğim gibi içeriğine bakmadım,belki de iyidir bilemem bir ara Efa ile karşılastıracağım eczanede yanyana koyup. Belki fikrim değişir.

Ek olarak möller efa vit ve easyfishoil in değerlerini buldum ekleyeyim siz karar verin hangisi ilki yazıyor zaten ustte easyfishoil,onun altındaki Möllers,onun altındaki de efa vit şurup
Screenshot_20230928-094751_Chrome.jpg
Screenshot_20230928-094640_Chrome.jpg
Screenshot_20230928-094628_Chrome.jpg
Screenshot_20230928-094751_Chrome.jpg

Bu markayı önerir misiniz ya da memnun olduğunuz markalar varsa yazarsanız çok iyi olur :)
Rast gele okuduğunuz veya duyduğunuz için bebeğinize balık yağı başlamayın doktor önermedikçe kimi bebekler de kan değerlerini önemli ölçüde etkileyip hastanelik olabilirsiniz benim böyle çevremde çok oldu sağdan soldan duyduklarıyla balık yağı başladılar 1 hafta içinde 10 çocuktan 3 nü lan değerleri yükseldi diye kayseriye sefk ettiler

Rast gele okuduğunuz veya duyduğunuz için bebeğinize balık yağı başlamayın doktor önermedikçe kimi bebekler de kan değerlerini önemli ölçüde etkileyip hastanelik olabilirsiniz benim böyle çevremde çok oldu sağdan soldan duyduklarıyla balık yağı başladılar 1 hafta içinde 10 çocuktan 3 nü lan değerleri yükseldi diye kayseriye sefk ettiler

Omega 3 takviyesinden olduğunu sanmıyorum çevrenizde doktora sormadan omega 3 başlayan10 çocuk var mıydı gerçekten 🥲

X