Balayında Kapadokya da hangi kıyafetleri yanıma almalıyım?

Geçen sene kasım ayında gittim; sabah soğuk, öğlen sıcak, akşama doğru yine serindi. Sonbahar kıyafetleri götüreceksin işte; ince kazak, gömlek, triko elbise, kot falan filan.
Güzel bi yürüyüş ayakkabın olsun mutlaka, eşofman falan. Güneş gözlüğü ve kremini unutma, kuru havası yakıcı oluyor. Bir de, rahat gezmek için sırt çantası.

Balayına Kapadokya’ya gideceğiz , yanıma neleri almalıyım ? Balayı valizinin olmazsa olmazı nedir?
Ayyy çok tatlı konu yorumları okumaya geldim. Bir kaç tane hüzünlü hikaye okudum fikir verdim Allah yardımcıları olsun 🙏🏻 sıra burda 🥰 Kasım serin olacaktır ince triko falan denilmiş ama ben Eylül sonrası gittiğim her yere mutlaka mont bile alırım yanıma. Aracınız var mı? Varsa hiç kasmayın aklınıza geldikçe doldurun şimdiden valize. Ben balayı valizlerimi 1 ay öncesinden yapmaya başlamıştım hiç eksiğim kalmamıştı en önemli şey hijyen malzemeleri
Orda yıkanacak asilacak yer bulamazsınız belki iç camasiri fazlaca alın.

Ayyy çok tatlı konu yorumları okumaya geldim. Bir kaç tane hüzünlü hikaye okudum fikir verdim Allah yardımcıları olsun 🙏🏻 sıra burda 🥰 Kasım serin olacaktır ince triko falan denilmiş ama ben Eylül sonrası gittiğim her yere mutlaka mont bile alırım yanıma. Aracınız var mı? Varsa hiç kasmayın aklınıza geldikçe doldurun şimdiden valize. Ben balayı valizlerimi 1 ay öncesinden yapmaya başlamıştım hiç eksiğim kalmamıştı en önemli şey hijyen malzemeleri
Orda yıkanacak asilacak yer bulamazsınız belki iç camasiri fazlaca alın.
Aayyy çok teşekkür ediyorum 🥰🥰🥰🥰🧿

X