Balayında Kapadokya da hangi kıyafetleri yanıma almalıyım?

Ben de geçen ekim sonu oradaydim, hava oldukça güzeldi. Ama akşamları soğuktu. Sen hem ince şeyler al hem kalın şeyler al. Sabah kahvaltı yapar elbiseyle çıkarsın, üşüdükce soğan usulü giyersin.
Şimdiden iyi eglenceler. Sabah balon izlemeye gitmeyi unutma (ama sıkı giyin ha, fotoğraf derdine düşüp totonu dondurma). Bir de oraya kadar gelmişken ıhlara vadisini, Erciyes dağını falan da gezin

Balayına Kapadokya’ya gideceğiz , yanıma neleri almalıyım ? Balayı valizinin olmazsa olmazı nedir?
Kaç gün kalacaksınız ? Serin olur mu bilmem.İnce hırka alın.Bir iki tişört olur.Kot kapri vs.Aksam yemeğine elbise alın.Gezeceginiz yerlere bağlı.Kapadokya da gezmek için rahat kıyafetler alın.Aksam üzeri için de sade şık elbise olabilir.

Ben insanları şaşırtmayı çok severim. Bilmediğim bir memlekete gideceğim zaman onların halk kıyafetlerini giymeyi tercih ederim. Sen de eşini sasirtabilirsin. Düşünsene adam oooo daha bunda neler var diyip her an bir sürprize hazırlanabilir 😉
Nevşehir de ne halk kiyafeti olacak.En fazla bindallı olur.Kinasinda giydiği bindalliyi giysin.

Kaç gün kalacaksınız ? Serin olur mu bilmem.İnce hırka alın.Bir iki tişört olur.Kot kapri vs.Aksam yemeğine elbise alın.Gezeceginiz yerlere bağlı.Kapadokya da gezmek için rahat kıyafetler alın.Aksam üzeri için de sade şık elbise olabilir.
Ben Malatya'da donuyom oranın da farksız olduğunu düşünmüyorum. Kot kapri tişört diyorsun😁😁

Patlat bir alışveriş zorunlu.
Ama diziyi pat diye final yapan yapımcı gibisin. Önceki konular yarım kalıyor yeni bir şeye geçiyorsun. After party geçti mi ne giydin bizimle paylaşmadın😐

Balayına Kapadokya’ya gideceğiz , yanıma neleri almalıyım ? Balayı valizinin olmazsa olmazı nedir?

Zorunlu çocuk musun bu soruları soruyorsun mevsim belli hava belli gitceğin yer belli be arkadaşım herkes ne yaptığını bilsin diye mi? Nispetlik geldi soru hiç ciddiiii değillll gecelik götür birde sen korunmuyordun ilaç al 😂😂😂😂 o diğer söylenen şeyler deve de kulak.😂

Benimde aklıma geldi.Kirikkale biraz daha sıcak olur Ankara'dan Nevşehir biraz daha sıcak olabilir ama gündüz tişört giyilir.Aksam hırka çeker üstüne.

İç Anadolu orası akşama doğru artık soğuk bizim memlekette hem iç Anadolu hem Karadeniz mevsimi görüyor akşam kazak giyiliyo resmen. Gündüzü geçelim de akşamları serin.

X