Bakımlı olamamak

İdolum oldunuz adeta. Sizin gibi bakimli ve kendine özen gösteren bir kadın olmayı çok istiyorum. Bu yaştan sonra becerebilirmiyim bilmiyorum tabi o ayrı konu 🤭
Beceremeycek birşey yok ki.
Yorumlarınızı okumadım hepsini ama fazla kilonuz varmı? Varsa ilk ordan başlayın.
Ben doğum sonraları epey kiloluydum. Sonra sıkı diyetle verdim hepsini. Burda konuda açmıştım ozamanlar.
Kiloluyken çok moralim bozuluyordu. Alışveriş ezelden beri severim o yüzden beğendiğim birşey alamamak, veya çok büyük bedenini almak zorunda kalmak beni çok üzüyor ve öfkelendiriyordu.
İstediğimi giyemeyince mesela fönde çektirsem yüzüme maskede yapsam makyajda yapsam kendimi beğenmiyordum, mutsuz oluyordum.
O yüzden ilk bedenden başlamalı, sonrası ip söküğü gibi geliyor inanın.

Ponza taşı ayak tabanında pütürlenme yapıyor çoğu zaman, ben de o pütürleri yolup yara yapıyorum. Takıntılı bir tipim. Az önce attığım makinenin zımpara başlığını kullanmaya başladım topuklarım için, mükemmel sonuç aldım. Aklında bulunsun.
Pinza tasi vs ben hic kullanamiyorum.. en guzeli ayak torpuleri var, zaten guzellik merkezlerinde genelde ayak torpusu kullaniyorlar gayet is goruyor.. saglak oldugum
Icin sol ayagi mukemmel yapiyorum ama sag ayakta zorlaniyorum acikcasi

Pinza tasi vs ben hic kullanamiyorum.. en guzeli ayak torpuleri var, zaten guzellik merkezlerinde genelde ayak torpusu kullaniyorlar gayet is goruyor.. saglak oldugum
Icin sol ayagi mukemmel yapiyorum ama sag ayakta zorlaniyorum acikcasi
Vallahi merkezlerde ne yapıyorlar hiçbir fikrim yok ama görüp ilham almak lazım mutlaka 😁 ben şunayak soyan maskeleri çok merak ediyorum. Bar mı gratislerde satılan tavsiye edilebilevek bir marka. mesajı okuyan herkesin fikrina açığım. 😊

Üni yıllarımdan beri topuklu giyerim, ozaman tabii gençlikde var hiç sorun yaşamazdım.
İş Hayatına atılınca az daha kalın topuk giymeye başladım. Stilettoda çok severim ama günlük rutinde bazen beni zorluyor özellikle araba kullanırken ayağım pedalden kayabiliyor tehlike oluşturuyor. O yüzden daha çok biryere giderken kullanıyorum veya toplantılarda giymek için ofisde bir çiftim var, toplantı sonrası değişiyorum.
Son 15 senedir kendi adıma Tommy Hilfigerin ayakkablarına aşırı alıştım. Topuklu, topuksuz, bot,
çizme, spor, hepsiyle çok rahat ediyorum. Yüksek ama az kalın topukluları denemeni tavsiye ederim. Akşama kadar koştursam banamısın demiyor.
Benim de hep topuklu ayakkabım olur iki çift arabam da
Spor ayakkabı ile sürer inince onları giyerim😂😂

Gezıye giderken de sırt cantamda spor ayakkabım olur
Topukluyla yorulursam hemen değişirim sporla
Kombinlerimi de ona göre yaparım

Vallahi merkezlerde ne yapıyorlar hiçbir fikrim yok ama görüp ilham almak lazım mutlaka 😁 ben şunayak soyan maskeleri çok merak ediyorum. Bar mı gratislerde satılan tavsiye edilebilevek bir marka. mesajı okuyan herkesin fikrina açığım. 😊
Ben trendyoldan alıyorum
Çok işe yarıyor
Link atabılırım fıyatı da uygundu
Hatta bir kaç gün soyulmadı sonra işe yaramadı diye düşünürken acayıp soyuldu
6 ayda bir kullanıyorum
Yumusacık oluyor
Ama aşırı sert yerlerde soyulma çok minik oluyor

Üni yıllarımdan beri topuklu giyerim, ozaman tabii gençlikde var hiç sorun yaşamazdım.
İş Hayatına atılınca az daha kalın topuk giymeye başladım. Stilettoda çok severim ama günlük rutinde bazen beni zorluyor özellikle araba kullanırken ayağım pedalden kayabiliyor tehlike oluşturuyor. O yüzden daha çok biryere giderken kullanıyorum veya toplantılarda giymek için ofisde bir çiftim var, toplantı sonrası değişiyorum.
Son 15 senedir kendi adıma Tommy Hilfigerin ayakkablarına aşırı alıştım. Topuklu, topuksuz, bot,
çizme, spor, hepsiyle çok rahat ediyorum. Yüksek ama az kalın topukluları denemeni tavsiye ederim. Akşama kadar koştursam banamısın demiyor.

Benim de hep topuklu ayakkabım olur iki çift arabam da
Spor ayakkabı ile sürer inince onları giyerim😂😂

Gezıye giderken de sırt cantamda spor ayakkabım olur
Topukluyla yorulursam hemen değişirim sporla
Kombinlerimi de ona göre yaparım
Topuklu ayakkabı candır 😁 ben biraz sakar olduğumdan ince topuk giyme riskini alamıyorum ama kalın topuk platform, dolgu topuk... En az 8cm 😂 ev terliklerim bile dolgu topuktur. Oğlum boyunun beni ne kadar geçtiğini göstermek istediğinde "anne terlikleri çıkar" diyor 😂

Ben trendyoldan alıyorum
Çok işe yarıyor
Link atabılırım fıyatı da uygundu
Hatta bir kaç gün soyulmadı sonra işe yaramadı diye düşünürken acayıp soyuldu
6 ayda bir kullanıyorum
Yumusacık oluyor
Ama aşırı sert yerlerde soyulma çok minik oluyor
Not alıyorum sağ ol. 😘

Pratikte ne yapiyolarsa evde ayni islemleri yapabiliyorsun.. 1-2 defa yaptirmak yeterli bunun icin.

Ama vucudumuz cok tuhaf ve muthis birsey.. hani sacida her gun yikarsan yaglaniyor ya her gun yikanmak istiyor ayakta oyle bakim yaptikca surekli yapmak gerekiyor.. mesela manikurde tirnak etleride oyle kestikce basina bela oluyor surekli yapmak gerekiyor.

Ben yazi severim
Mesela ama cok fazla acik ayakkabi giymem cunku ayaklarim kotu oluyor😐 kiyamiyorum😐😂 diyorum ayaklarim eskiyor toz topraktan😐😂 ama tabii biraz gunes iyidir ayaklara..

Pratikte ne yapiyolarsa evde ayni islemleri yapabiliyorsun.. 1-2 defa yaptirmak yeterli bunun icin.

Ama vucudumuz cok tuhaf ve muthis birsey.. hani sacida her gun yikarsan yaglaniyor ya her gun yikanmak istiyor ayakta oyle bakim yaptikca surekli yapmak gerekiyor.. mesela manikurde tirnak etleride oyle kestikce basina bela oluyor surekli yapmak gerekiyor.

Ben yazi severim
Mesela ama cok fazla acik ayakkabi giymem cunku ayaklarim kotu oluyor😐 kiyamiyorum😐😂 diyorum ayaklarim eskiyor toz topraktan😐😂 ama tabii biraz gunes iyidir ayaklara..
Bütün kış her banyodan sonra hindistancevizi yağı sürer çoraplarımı çekerim 😌 ama yazın çorap giyilmiyor, yağlı ayakla yere de basılmıyor. Nasır kıvamına gelmese de kalınlaşıp çatlıyorlar. Çok üzülüyorum. En son pedikür makinesinin zımparasıyla buldum çareyi, yazın ayda bir yapmak yetiyor. Pütürlenme de çatlama da kalmıyor 😁 ama maskeyi mutlaka deneyeceğim

Bütün kış her banyodan sonra hindistancevizi yağı sürer çoraplarımı çekerim 😌 ama yazın çorap giyilmiyor, yağlı ayakla yere de basılmıyor. Nasır kıvamına gelmese de kalınlaşıp çatlıyorlar. Çok üzülüyorum. En son pedikür makinesinin zımparasıyla buldum çareyi, yazın ayda bir yapmak yetiyor. Pütürlenme de çatlama da kalmıyor 😁 ama maskeyi mutlaka deneyeceğim
O
Maskeyi bende merak ediyorumda goruntusunden bile korkuyorum acikcasi😐😂 benim
Kullndigim
Maske icinde kremi
Olan poset ayak maskelerden.. yani ayni islemi siradan posetle bile yapabilirsin..

Zaten ayaklarin asiri kotu degilse peeling torpu baya temizleniyor.. birde kremleyip yatarsan cok guzel oluyor evet. Ben hic sevmiyorum vicik vicik dedigin gibi corap icine krem filan..

O
Kullndigim
Maske icinde kremi
Olan poset ayak maskelerden.. yani ayni islemi siradan posetle bile yapabilirsin..

Zaten ayaklarin asiri kotu degilse peeling torpu baya temizleniyor.. birde kremleyip yatarsan cok guzel oluyor evet. Ben hic sevmiyorum vicik vicik dedigin gibi corap icine krem filan..
İnsanlar fotoğraflı yorum atmış, inanılmaz görünüyor

Beceremeycek birşey yok ki.
Yorumlarınızı okumadım hepsini ama fazla kilonuz varmı? Varsa ilk ordan başlayın.
Ben doğum sonraları epey kiloluydum. Sonra sıkı diyetle verdim hepsini. Burda konuda açmıştım ozamanlar.
Kiloluyken çok moralim bozuluyordu. Alışveriş ezelden beri severim o yüzden beğendiğim birşey alamamak, veya çok büyük bedenini almak zorunda kalmak beni çok üzüyor ve öfkelendiriyordu.
İstediğimi giyemeyince mesela fönde çektirsem yüzüme maskede yapsam makyajda yapsam kendimi beğenmiyordum, mutsuz oluyordum.
O yüzden ilk bedenden başlamalı, sonrası ip söküğü gibi geliyor inanın.
Kesinlikle doğru. Beden algısı bozulunca herşey bozuluyor cidden.

O
Kullndigim
Maske icinde kremi

Alerjin yoksa deneyebilirsin. Ben de kullanıyorum. Yılanın deri değiştirmesi gibi oluyor :KK70: Düzenli kullanımda pamuk gibi oluyor ayakların 👌

Cirilla o bi saat olsa bence de dünyamız değişir.
Mesela ben şimdi uyandım ama kızım benim boynuma sarılarak uyuduğu için kalkamıyorum yataktan. 30 dk sonra onu uyandıracağım tuvaleti giyinmesi saçının yapılması montu botu derken kendim üstüme hemen 2 parça giysi geçirip belki saçımı bile yarım yamalak tarayıp 7.35 te evden çıkacağız.
18 çocuğumu da alıp eve dönme saatimiz.
19.30 a kadar yemek yap ye topla ve oyun saatimiz başlayacak, bu arada evin rutin işleri de yapılacak çamaşır bulaşık gibi. 21.30 da kızımı uyutmak için odaya gireceğim ve 22.30 gibi tüm ev halkı sızmış olacağız. :KK43: Sabah 6 da uyanmak üzere. Copy paste günler resmen
resmen benim hayatı yazmışsınız

Ponza taşı ayak tabanında pütürlenme yapıyor çoğu zaman, ben de o pütürleri yolup yara yapıyorum. Takıntılı bir tipim. Az önce attığım makinenin zımpara başlığını kullanmaya başladım topuklarım için, mükemmel sonuç aldım. Aklında bulunsun.
Bende de pilli bir makine var zımparal. O normal törpülen çok daha güzel temizliyor ayağı ölü derilerden kurtarıyor.

Aynen farkediyor cilt. Ben de burada öğrendiklerimi uyguluyorum 3 4 aydır. Valla çok değişti cildim. Yüzümü bile yanlış yıkadığımı öğrendim. Meğerse güneş kremini jel temizleyiciler çıkarmazmış. Öncesinde yağ bazlısı lazımmış. Fiddy yöntemini de burada öğrendim. O da tüm siyah nokta ve kapalı komedonlarımı giderdi. Nefes aldı cildim. Hele enzim peeling efsane. Onu da burada öğrendim uyguluyorum😃
olaya fransız kaldım :KK70: ben de duştan sonra kağıt maske yapıyorum nemlendirici 15 dk sonra krem sür birde oje sürerim :KK70: ben dee bakımsızmışım ahaha

X