Bağımlı olmaktan nasil kurtuluyorsunuz ? Lutfen okuyun?

Bu arada kendisi çok kötü bir eştir. Ama hiç bir zaman kiloma laf etmemistir.. Sen güzel.bir kadınsın ben senin eski halinde biliyorum sağlığın için zayifla zayiflayacaksan falan der.

Yani kilomu sorun ettiğini falan görmedim ama genel olarak aramızdaki hersey zaten bitti. Şuan tek mesele benim kendi ozguvenimi kazanıp kendi değerimi bilmem ve saygisizliklarina göz yummayip ayrılmayı göze almam

Mesele sadece kilo degil ki. Kiloya siz takmissiniz. Fazla kiloları verin tabi o ayri mesele.

D vitamini ve demir eksikliği yaşadığım dönemde hem berbat bi özgüven problemi yaşadım hem de inanılmaz depresiftim. Sürekli uyuma ve halsizlik vardı, sabrım bitmiş herkesi boğacak haldeydim. 6 aydır d vitamini, magnezyum, kan ilacı ve bareberinde c vitamini kullanıyorum hiç olmadığı kadar iyiyim.
Hangi d vitamini ve magnezyumu kullanıyorsunuz ?

Genceciksin daha. Diğer açtığın konuyu da okudum şimdi bunu da. Yazık etme kendine yaşıtların daha hayata yeni başlıyor. Önce bir spora başla. Evde yapma bir salona git belediyenin de olur. Maksat sosyalleşmek devamı sonra gelir zaten.
Ve o adamı boşa. Bir ömrü böyle heba etme

Önce kan değerlerinize baktirin oradan psikolog ya da psikiyatriye gidin sonra diyetisyene sonrada bir spor salonuna başlayın Birtane de kişisel gelişim kitabına başlayın bir maddi bir manevi hedef koyun güçlenin sonra da eşinizin size yaptıklarını siz ona yapın belki adam olur olmuyorsa da adamsizligin tadını çıkarın...

Siz kan değerlerini bi normale getirin inanın coğu takıntınız yok olacak. Garanti veriyorum. Spor yapma kendine bakma isteği gelecek hayatı sevmeye başlayacaksınız inanın bana.
Kendime her gece söz veriyorum.. diyet yapacaksın.. spor yapacaksın.. bırak yazmasın umursamayacaksın.. bakma yazma diyorum ama gün içinde yine hirslanip yazıyorum.. ama birsekilde başarıp kendimi seçeceğim..

Önce kan değerlerinize baktirin oradan psikolog ya da psikiyatriye gidin sonra diyetisyene sonrada bir spor salonuna başlayın Birtane de kişisel gelişim kitabına başlayın bir maddi bir manevi hedef koyun güçlenin sonra da eşinizin size yaptıklarını siz ona yapın belki adam olur olmuyorsa da adamsizligin tadını çıkarın...
Pek sanmiyorum adam olacağını her türlü ayrılık kapıda. Sadece bu süreci sağlam atlatmak için kendimi seçmeye iyileşmeye çabam

X