Badem Göz Estetigi (cat eyes, bella eyes) yaptiran varmi? Dr Erdi Özdemir de yaptiricam

Anladım bir an önce geçer umarım. Belki cildiniz çok hassas incedir ama ifadeniz olumlu anlamda çok değişmiş 🧿

Oyle kalmıyor merak etmeyin, burda ne fotolar gorduk. 3 ay 4 ay hala sislikle ugrasanlar vardi

Şu anki yüzüm böyle. Gözlerim hem çok büyük hemde son zamanlarda bi asimetri oluşmaya başladı. Bi gözüm diğerinden daha büyük. Sağ yanağımda hafif bir çukur var, o bir kaç sene önce yaptırdığım bişoktemi sonrası oluştu
Merhaba, öncelikle sureci paylastiginiz icin Cok teşekkürler. Umarım yakında dahada inecek sislikler, belli ki bu tarz ameliyatlarda en az 10 gun evde kalmak lazım.

Çok geçmiş olsun inşaallah sonuç istediğiniz gibi olur. Bana kalırsa çok özgün ve güzeldi gözleriniz ve kaşlarınız, gerek yoktu operasyona ama sizin bedeniniz sizin kararınız. Morarmalar ve ödeme aldırış etmeyin geçiyor. Benim de kocaman ve yuvarlak gözlerim var bu arada :)🙂

Şu anki yüzüm böyle. Gözlerim hem çok büyük hemde son zamanlarda bi asimetri oluşmaya başladı. Bi gözüm diğerinden daha büyük. Sağ yanağımda hafif bir çukur var, o bir kaç sene önce yaptırdığım bişoktemi sonrası oluştu
Şakak dolgusu sizi çok gençleştirecektir

Buda bugünki halim.
Ilk iki gün fazla sismesi diye sevinmistik. Doktor bana 3. gün en fazla sislik olacagini söylemisti, ama ilk basta hic sismedigi icin bukadar olacagini tahmin etmedim.

Ben fazla cekik buluyorum
Gözlerimi, insallah sislik beni aldatiyor ama cok mutsuzum su an.

Agri hissi fazla yok ilk ameliyatdan ciktigimda tabiiki kötüydü ama sonra serum bagladilar ve gecti. Su an da göründügü gibi agri yok; hafif bir migren gibi sadece
Cok gecmis olsun.
Bence su an gozunuzun alismamasi ve fazla bulmaniz cok normal. Ben sacimi boyatinca bile bir hafta on gun alisamiyorum :)
Dilerim surec bittiginde cok mutlu olursunuz

Anlık kızlar acı yok ama gözlerim şişliği yüzünden migren tarzı ağrı var

Eklentiler

• Facetune_20-05-2023-18-14-33.jpeg
    Facetune_20-05-2023-18-14-33.jpeg
    155,6 KB · Görüntüleme: 848
Cok geçmiş olsun. Siz guzeldiniz daha guzel olursunuz umarim. Büyuk cesaret sizde ki.

Kizlar dünden beri taze ananas yedim cok yürüdüm, 4. günün sonunda yüzüm böyle
Simdiden guzel oldugu anlasiliyor.
Enfla-c tablet var takviye ( bromelain ve c vitamini iceriyor ) bana doktor ödem ve morluk giderici olarak yazmisti. Doktorunuza danisin isterseniz.
Ödemleri cok iyi geciriyor ve morarmayi da.

Simdiden guzel oldugu anlasiliyor.
Enfla-c tablet var takviye ( bromelain ve c vitamini iceriyor ) bana doktor ödem ve morluk giderici olarak yazmisti. Doktorunuza danisin isterseniz.
Ödemleri cok iyi geciriyor ve morarmayi da.
Cok Tesekkür ederim :) ❤️, evet enfla -c aliyorum günde 2 kez.
Ayriyetten son iki gün taze ananas ve bol yürüyüs yaptim, morluklar nerdeyse tamamen gitti
Cok güzel olmuşsun. Bu islem ömürlük mu gecici mi?

Cok tesekkür ederim ❤️❤️ Bu islem ömürmük, endoskopik deep plane lifting yapildi canim

Aylin ben yaptirdim sakak dolgusu.cok cok beğendim. Sende yaptırdın mı?
Ben araştırdım baya, yaptıracağım bir hafta sonra kadar. Aynı zamanda üst yanak dolgusu yaptıracağım, morarmalar olacağı için uygun zamanı bekliyorum. Acaba şakak dolgusunda morarma oldu mu sizde.

X