Badem Göz Estetigi (cat eyes, bella eyes) yaptiran varmi? Dr Erdi Özdemir de yaptiricam

ysmnsyk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
504
529
Selam, gözlerim cok büyük oldugu icin badem göz ameliyati yapmak istiyorum.
Ayriyettez göz kapaklarim alinacak ve orta yüz germe olucak.

Bunun icin Dr. erdi özdemiri sectim. Ameliyat günü cok yaklasti (12.05.2023) ve ben de sizlerle paylasmak istiyorum. Tecrübesi olan kisilerin yorumlarina cok sevinirim..

Cok agrili oluyormu bu sürec? Ve Doktor bana orta yüz germe yapmam gerektigini söyledi. Benim aslinda orta yüz ile sıkıntım yoktu, am doktor daha iyi bilir diye kabul ettim.

Son düzenleme:
Merhaba,

Deneyimlerinizi buradan paylasirsaniz sevinirim.

Hadsizlik olmasin ama bu tip islemler keyif icin. Doktorlar da biraz oaragoz davranabiliyor. Eger emin degilseniz, doktorun sizi etkiledigini/yonlendirdigini/manipule ettigini dusunuyorsaniz baska bir profesyonelin de fikrini almanizi tavsiye ederim.

Şu anki yüzüm böyle. Gözlerim hem çok büyük hemde son zamanlarda bi asimetri oluşmaya başladı. Bi gözüm diğerinden daha büyük. Sağ yanağımda hafif bir çukur var, o bir kaç sene önce yaptırdığım bişoktemi sonrası oluştu

Eklentiler

• EF342591-D04D-4C27-936F-2A90600E4B61.jpeg
    EF342591-D04D-4C27-936F-2A90600E4B61.jpeg
    98,7 KB · Görüntüleme: 1.227
Şu anki yüzüm böyle. Gözlerim hem çok büyük hemde son zamanlarda bi asimetri oluşmaya başladı. Bi gözüm diğerinden daha büyük. Sağ yanağımda hafif bir çukur var, o bir kaç sene önce yaptırdığım bişoktemi sonrası oluştu
Bence cok guzel kadinsiniz :) ben olsam elletmem. Goz kapagi dusuklugu bende de vardi. Eylulden beri yuz yogasi yapiyorum. Baya toparladi. Gozlerinizin boyle buyuk olmasi da cok guzel degil mi :)

Çok guzel gozleriniz. Cekilince kuculecek. Bir de sakak germe olmadan badem goz cok iyi olmuyor. Saliyor kendini ve boncuk gibi ipler ele geliyor deri altindan. Yanak cokuklugune cok az dolgu isinizi gorur bence

Çok guzel gozleriniz. Cekilince kuculecek. Bir de sakak germe olmadan badem goz cok iyi olmuyor. Saliyor kendini ve boncuk gibi ipler ele geliyor deri altindan. Yanak cokuklugune cok az dolgu isinizi gorur bence

Cok tesekkür ederim ama büyüklügü beni cok rahatsiz ediyor. Kücülmesi icin yaptiriyorum zaten, birde zaten sakak germe ile badem göz yapilacak ip aski ile degil, evet bende dolgu diye düsündüm ama doktor orta yüz germe diyince kabul ettim

Bence cok guzel kadinsiniz :) ben olsam elletmem. Goz kapagi dusuklugu bende de vardi. Eylulden beri yuz yogasi yapiyorum. Baya toparladi. Gozlerinizin boyle buyuk olmasi da cok guzel degil mi :)

Cook tesekkür ederim ama cidden ben büyüklügünden rahatsiz oluyorum, resimlerde yada Videolarda kendimi görünce hic beyenmiyorum ve sürekli kısık bakmaya çalışıyorum buda bir kac senedir böyle, asimetri de olmaya baslayinca Artik tam karar verdim yaptirmaya

Cok tesekkür ederim ama büyüklügü beni cok rahatsiz ediyor. Kücülmesi icin yaptiriyorum zaten, birde zaten sakak germe ile badem göz yapilacak ip aski ile degil, evet bende dolgu diye düsündüm ama doktor orta yüz germe diyince kabul ettim
Şakak germeyse olur tabi guzel olur. Dr hakli orta yuz asagida kalinca istenilen efekt olmuyor. Ödemleriniz inince de cok hos olur. Bize surecinizi yazarsaniz sevinirim.

Çok güzel gözleriniz var. Güzellik trendleri gelip geçicidir. Yerinizde olsam yaptırmazdım.

Bunun icin Dr. erdi özdemiri sectim. Ameliyat günü cok yaklasti (12.05.2023) ve ben de sizlerle paylasmak istiyorum. Tecrübesi olan kisilerin yorumlarina cok sevinirim..

Cok agrili oluyormu bu sürec? Ve Doktor bana orta yüz germe yapmam gerektigini söyledi. Benim aslinda orta yüz ile sıkıntım yoktu, am doktor daha iyi bilir diye kabul ettim.
Merhabalar ne kadar bir fiyat aldınız acaba? Fiyatlar çok değişken ve inanılmaz uçuk ben de yaptırmak istiyorum ama çok saçma fiyatlar veriyorlar

Selam Instagram da estetik trendleri sayfasi var. O sayfa sahibi hanim bu islemi yaptirdi. Ona konuyla ilgili her seyi sorabilirsin. Yaptıran kisinin goruslerini alman super olur diye dusundum.

Merhabalar ne kadar bir fiyat aldınız acaba? Fiyatlar çok değişken ve inanılmaz uçuk ben de yaptırmak istiyorum ama çok saçma fiyatlar veriy

Bence de cok güzel. Bugün ameliyat günüymüş inşallah sonucu paylasir.

Medihaus cerrahi tıp merkezinde dr. Erol ve dr. Serdar var halamı orada kapak ameliyatı yaptırdık çok beğendik hem çok ilgililer hem de çok güzel yapıyorlar. Fiyat açısından da baya makul geldi bize. Konuyla alakalı tavsiye edebilirim.

Buda bugünki halim.
Ilk iki gün fazla sismesi diye sevinmistik. Doktor bana 3. gün en fazla sislik olacagini söylemisti, ama ilk basta hic sismedigi icin bukadar olacagini tahmin etmedim.

Ben fazla cekik buluyorum
Gözlerimi, insallah sislik beni aldatiyor ama cok mutsuzum su an.

Agri hissi fazla yok ilk ameliyatdan ciktigimda tabiiki kötüydü ama sonra serum bagladilar ve gecti. Su an da göründügü gibi agri yok; hafif bir migren gibi sadece

Eklentiler

• IMG_0686.jpeg
    IMG_0686.jpeg
    109,2 KB · Görüntüleme: 1.048
  • IMG_0685.jpeg
    IMG_0685.jpeg
    113,1 KB · Görüntüleme: 976
Buda bugünki halim.
Ilk iki gün fazla sismesi diye sevinmistik. Doktor bana 3. gün en fazla sislik olacagini söylemisti, ama ilk basta hic sismedigi icin bukadar olacagini tahmin etmedim.

Ben fazla cekik buluyorum
Gözlerimi, insallah sislik beni aldatiyor ama cok mutsuzum su an.

Agri hissi fazla yok ilk ameliyatdan ciktigimda tabiiki kötüydü ama sonra serum bagladilar ve gecti. Su an da göründügü gibi agri yok; hafif bir migren gibi sadece
Bu kadar morarmasının sebebi ne

X