Babam, korkum, kabusum. Hayatımı yeniden inşa ediyorum hasta ruhum iyileşiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Insallah bundan sonra hersey güzellerek gelisir. Huzurlu mutlu olursunuz.

( Kitap yazsaniz da olur. Kaleminiz gercekten güclü. Belki size iyi de gelir)

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Kitap gerçekten farklı bir olay ama buradaki bazı arkadaşların tavsiyesi üzerine belki günlük tutar gibi blog yazabilirim.

Üşenmedim yarım saat okudum..
Allah bence babandan önce anneni ıslah etsin derim.
İnsanda biraz yürek olacak temizliğr giden kadınlar bile canına tak edip çocuğuna işkence edildi mi 5 çocuğunu alıp kaçıyo evden.Bu ne ya böyle, hiç mi sevmemiş düşünmemiş sizi.
Emin ol annenin de babandan hiçbir farkı yok size davranışları açısından.Biri pasif diğeri aktif sadece.

Neyse..neyse ki şu an mutlusun ve iyisin.Biliyorum ne kadar kendini toplasan da için hep buruk kalacak.Çünkü allah korusun evlat bile ölse başka evladı olur da insan başka anası babası olmuyor işte.

Dilerim mutlu bir yuvan olur.Ve eminim ki sen çok iyi bi anne olacaksın..
Sevgiler..

İçim hep buruk kalacak bunu biliyorum. Çünkü yaşananların hiç birini geri alamam. Annem ve babamı değiştiremem. Sadece ileriye bakmaya calışıyorum. Elimden bu geliyor. Güzel.dileğin için teşekkür ederim.

Her cümlende kendimi buldum. Çocukluğumdan ergenliğimin sonlarına kadar binbir türlü şeyle sınandım. Ondan sonrada işsizlikle sınandım. Herşeye rağmen şuan istediğim mesleği yapma şansı yakaladım. Yaşanılanlar asla unutulmuyor. Hatta öyle bir an geliyorki mutlu olduğunu farkedip eskiyi hatırlıyorsun. Haya çok zor ve garip. Bazı insanlar aşk acısını dünyanın sonu sanıyor. Erkekler olmadan yaşayamıyor, hayatını mahvediyor. Onlar gelip okusunlar bunu.
Seni çok sevdim. Tanışmak isterdim. Bundan sonra ışığın hiç sönmesin. Bazı imtihanlar günahlara kefaret olur, unutma..

Umarım sende iyisindir artık. Hayat geriye takılıp kalmakla olmuyor ancak ileri bakmaya devam ettikçe güzelleşiyor. Hayatımızın sonuna kadar başka dertlerimizde olacak. Belki büyük, belki küçük. Önemli olan artık bu kadar kırılmadan hayata bağlanmak.
Kimsenin derdini küçümsemek benim haddime değil herkesin derdi kendine büyük geliyor. Öyle olmazsa dert olmazdı. Aşk açısını bir çoğumuzun çektiğine inanıyorum. Ben çok derinden yaşadım, hayatımın içindeki yeri diğer dertlerimin yanında bir anlam ifade etmedi.
Bende buradaki güzel insanlarla sizlerle tanışmak isterim. Belki bir gün...
Son cümlenizi aklıma kazıdım ve gerçekten çok anlamlı.

Önce psikiyatriste gittim. İlaca başladım. İlaç cok iyi etki etti. Doktorum ilaçları bırakmak için tamamen iyileşmem ve hayatımın sakin zamanında bunun olması gerektiğini söyledi ve beni nevroz polikliğine gönderdi. Terapi görüyorum. Suan iki haftada bir yarım saat kadar görüşüyoruz. :KK22:
Hayatını burda degıl herkese Anlat herkes büyük örnek ol

ayy içim şişti meslek lisesini bıraktığın yerde artık başka bir gözle okumaya başladım çoğu insanın dayanamayacağı yerler vardır ama çoğu zman da insanlar kendi hayatlarını kedileri yaparlar resmen merhamet dizisi geçti gözümün önünden...

konunu bitiremedim kusura bakma... git isim, cisim değiştir açıksan kapan kapalıysan ona göre bi çözüm bul; ya da saçlarını göz rengini komple değiştirt boya moya ... babanın sana yaklaşmamasını sağlayan karar mı çıkarttırırsın ne yaparsın sırra kadem bas yani... Sakın bir kol kanat arayıp da kıronun tekiyle evlenme (evlendin mi bilmiyorum ama okumadım devamını)... hepimiz nelerle karşılaşıyoruz.. dünyanın öbür ucunda evsiz kaldım ben örneğin bildiğin.... gecenin 4 ünde hayatında 3 kere kıra pikniğe gitmiş ben ormandan yürüdüm saatlerde geçiyor hepsi haa o anda yüreğim ağzımdaydı ama geçti...

Allah korusun seni belli ki akıllı kızsın her türlü kilimini sudan çıkartırsın gibi geldi bana ... Yolun açık olsun ... var sende o potansiyell, çok belli git saldır hayata bir yerlere gelince nasıl köpek olurlar kapında al eline çayı izle ...:KK200::KK200::KK200::KK200: al bu da aklın fikrin için gelsin:nazar::nazar::nazar::nazar:

Herkes kendi hayatını zor sanırmış,başkasınınkini görene kadar.
Hepimizin başka başka imtihanları oluyo,imtihan dünyası sonuçta..
Ben sizi gücünüzden ve pes etmemenizden ötürü tebrik ediyorum.
Erkek arkadaşınıza da teşekkür etmek lazım,yanınızda olduğu için,içinizdeki ışığı gün yüzüne çıkardığı için.
Siz hayatınızı yolunuza koymuşsunuz,inşallah ben de başarabilirim.
Bundan sonraki hayatınız,çok çok güzel olur inşallah. Bir ömür mutlu olmanız,yolunuzun hep ışıklı olması dileğiyle..

Baştan sona okudum ve sahneleri gözümde canlandırdım. Kendimi koydum yerinize gerçekten çok zor ama bunu demek kolay olanı bravo diyorum size anka kuşuna... Bu arada ben annenize ve onun ailesine daha çok kızdım. Bu kadar kör sağır dilsiz oldukları için

Umarım sende iyisindir artık. Hayat geriye takılıp kalmakla olmuyor ancak ileri bakmaya devam ettikçe güzelleşiyor. Hayatımızın sonuna kadar başka dertlerimizde olacak. Belki büyük, belki küçük. Önemli olan artık bu kadar kırılmadan hayata bağlanmak.
Kimsenin derdini küçümsemek benim haddime değil herkesin derdi kendine büyük geliyor. Öyle olmazsa dert olmazdı. Aşk açısını bir çoğumuzun çektiğine inanıyorum. Ben çok derinden yaşadım, hayatımın içindeki yeri diğer dertlerimin yanında bir anlam ifade etmedi.
Bende buradaki güzel insanlarla sizlerle tanışmak isterim. Belki bir gün...
Son cümlenizi aklıma kazıdım ve gerçekten çok anlamlı.
Evet çok şükür bende iyiyim artık. Rabbim daim etsin hepimizin huzurunu...

ayy içim şişti meslek lisesini bıraktığın yerde artık başka bir gözle okumaya başladım çoğu insanın dayanamayacağı yerler vardır ama çoğu zman da insanlar kendi hayatlarını kedileri yaparlar resmen merhamet dizisi geçti gözümün önünden...

konunu bitiremedim kusura bakma... git isim, cisim değiştir açıksan kapan kapalıysan ona göre bi çözüm bul; ya da saçlarını göz rengini komple değiştirt boya moya ... babanın sana yaklaşmamasını sağlayan karar mı çıkarttırırsın ne yaparsın sırra kadem bas yani... Sakın bir kol kanat arayıp da kıronun tekiyle evlenme (evlendin mi bilmiyorum ama okumadım devamını)... hepimiz nelerle karşılaşıyoruz.. dünyanın öbür ucunda evsiz kaldım ben örneğin bildiğin.... gecenin 4 ünde hayatında 3 kere kıra pikniğe gitmiş ben ormandan yürüdüm saatlerde geçiyor hepsi haa o anda yüreğim ağzımdaydı ama geçti...

Allah korusun seni belli ki akıllı kızsın her türlü kilimini sudan çıkartırsın gibi geldi bana ... Yolun açık olsun ... var sende o potansiyell, çok belli git saldır hayata bir yerlere gelince nasıl köpek olurlar kapında al eline çayı izle ...:KK200::KK200::KK200::KK200: al bu da aklın fikrin için gelsin:nazar::nazar::nazar::nazar:

Maalesef o diziyi izlemedim bilemiyorum. Hikayemin sonu şuanki halim iyi. Elimden geleni yaptım en azından hayata tutundum. Allah sizi de korumuş. Korku filmi gibi birşey yaşamışssınız.

Baştan sona okudum ve sahneleri gözümde canlandırdım. Kendimi koydum yerinize gerçekten çok zor ama bunu demek kolay olanı bravo diyorum size anka kuşuna... Bu arada ben annenize ve onun ailesine daha çok kızdım. Bu kadar kör sağır dilsiz oldukları için

Sağolun.
Doğuluyuz. Anne ve babam teyze çocukları. Annemin babası yaşıyor olsaydı belki farklı olurdu lakin annanem ve dayımlarında en az babam kadar kötü insanlar. Bunun haricinde halam ve dayımda evliler. Onlarında bizim gibi 4 kızı var. Annem belki birazda onlar için sustu. Halamın babası yani babamın babasıda aynı babam gibi. Tamamen cahiller. Annem ve babam boşanırsa dayımda halamı boşardı çünkü onlarında harika bir evlilikleri yok. Cok karışık işler maalesef.

Maalesef o diziyi izlemedim bilemiyorum. Hikayemin sonu şuanki halim iyi. Elimden geleni yaptım en azından hayata tutundum. Allah sizi de korumuş. Korku filmi gibi birşey yaşamışssınız.

Sağolun.
Doğuluyuz. Anne ve babam teyze çocukları. Annemin babası yaşıyor olsaydı belki farklı olurdu lakin annanem ve dayımlarında en az babam kadar kötü insanlar. Bunun haricinde halam ve dayımda evliler. Onlarında bizim gibi 4 kızı var. Annem belki birazda onlar için sustu. Halamın babası yani babamın babasıda aynı babam gibi. Tamamen cahiller. Annem ve babam boşanırsa dayımda halamı boşardı çünkü onlarında harika bir evlilikleri yok. Cok karışık işler maalesef.
Oldum olası akraba evliliklerinden nefret etmişimdir. Çünkü her zaman akrabanın attığı kazık daha büyük olur. Ve maalesef ailelerde bunları göremez. Çocuklar evde kimi rol model alıyorlarsa onu yaşarlar maalesef babanızın kime çektiği belliymiş o zaman. Umarım kardeşlerinizden biri -sizi tenzih ederek söylüyorum- anne ya da babanıza çekmez evlilik hayatlarında

Oldum olası akraba evliliklerinden nefret etmişimdir. Çünkü her zaman akrabanın attığı kazık daha büyük olur. Ve maalesef ailelerde bunları göremez. Çocuklar evde kimi rol model alıyorlarsa onu yaşarlar maalesef babanızın kime çektiği belliymiş o zaman. Umarım kardeşlerinizden biri -sizi tenzih ederek söylüyorum- anne ya da babanıza çekmez evlilik hayatlarında
Bende nefret ediyorum akraba evliliğinden. Herkes herşeye karışıyor. :KK43:
Maalesef bir kardeşim tamamen babama benziyor ve kendiside kabul ediyor bunu.

Hepsini okudum azminize hayran kaldım.
Kardeşleriniz de inş. sizin gibi mücadele yoluna girerler.
Ve sizde eşinizle ve çocuklarınızla geriye bakmadan güzel bir hayat sürersiniz.

hahah o sadece bir sahneydi bende ne sahneler var bebeğim sapıklar mı dersin sapıkları eve sokan analar mı dersin neler neler...

bu arada yaşın kaç bilmiyorum ama ammaannn sakııınn haaaa evlilik kararının içinde kurtulma olmasın sakınnnnn ayy Allah yolunu açık etsin yavrum ya

Son düzenleme:
Bende kitap yazmanı şiddetle öneriyorum,bir yorumda gördüm aynen merhamet dizisi geldi gözümün önüne cok güclüsün hic kaybetme gücünü konunu bu sbhokudum ama tüm gün aklimdaydın

Allah yardimcin olsun kardesim roman gibi okudum :KK43: boyle hayatlar varmi diye dusunurdum hep, varmiss..gercekten ne diycemi bilemiyorum ama mutlulugu hakediyosun umarim karsina daima iyi insanlar cikar rabbim bundan sonra yuzunuzu guldursun senin ve ailenin :KK61:

hahah o sadece bir sahneydi bende ne sahneler var bebeğim sapıklar mı dersin sapıkları eve sokan analar mı dersin neler neler...

bu arada yaşın kaç bilmiyorum ama ammaannn sakııınn haaaa evlilik kararının içinde kurtulma olmasın sakınnnnn ayy Allah yolunu açık etsin yavrum ya

Konumu tam okumadığınız için yorumlarınız biraz havada kalıyor. Evliliği asla bir kaçış olarak görmedim.
Teşekkür ederim güzel dileğiniz için.

Bende kitap yazmanı şiddetle öneriyorum,bir yorumda gördüm aynen merhamet dizisi geldi gözümün önüne cok güclüsün hic kaybetme gücünü konunu bu sbhokudum ama tüm gün aklimdaydın

Sağolun. Kitap yazmak büyük emek ve vakit ister. Bunu yapabileceğimi de pek sanmıyorum. Yinede çok teşekkür ederim desteğiniz için.

Allah yardimcin olsun kardesim roman gibi okudum :KK43: boyle hayatlar varmi diye dusunurdum hep, varmiss..gercekten ne diycemi bilemiyorum ama mutlulugu hakediyosun umarim karsina daima iyi insanlar cikar rabbim bundan sonra yuzunuzu guldursun senin ve ailenin :KK61:

Amin cümlemize. herkes mutluluğu hak ediyor.Her daim zorluklar olacaktır. Önemli olan nasıl üstesinden geldiğimiz...

Mutlu son ile bitmesine çok sevindim yazınızın Her insanın tercihi, tepkisi farklı olaylara karşı.. Bu yaşadıklarınızı hayata bahane etmeyişinize hayran oldum. Rabbim her daim yardımcınız olsun. Yolunuza güller sersin bahtınızı açık etsin.. Eşinizle mutlu bir yuvanız olsun inşallah.. İçinizi dökmek istediğinizde yazın bize, her daim kulak veririz..
Mutlu bir ömür diliyorum...

içim kaldırmıyor .... eskileri hatırlıyorum basıyorlar ... özür dilerim senle alakası yok ...

Özürlük bir durum yok :KK22:

İşyerindeyim ve ağladım. Bundan sonra çok mutlu olmanı dilerim.

Üzgünüm kimseyi dertlerimden ötürü üzmek istemem. İnşallah gören olmamıştır. Pazartesi sendromu ağır geldi derler :KK36: Teşekkür ederim. Sizde mutlu olun inşallah.:KK23:

Mutlu son ile bitmesine çok sevindim yazınızın Her insanın tercihi, tepkisi farklı olaylara karşı.. Bu yaşadıklarınızı hayata bahane etmeyişinize hayran oldum. Rabbim her daim yardımcınız olsun. Yolunuza güller sersin bahtınızı açık etsin.. Eşinizle mutlu bir yuvanız olsun inşallah.. İçinizi dökmek istediğinizde yazın bize, her daim kulak veririz..
Mutlu bir ömür diliyorum...

Çok teşekkür ederim. :KK68:

Sanki bir diziden bir kesit gibi okurken canlandi yasadiklariniz icim acidi ve sizi takdir ettim,hayran kaldim guclu yureginize.
Bundan sonra cok ama cok mutlu olun sevdiginizle birlikte hersey gonlunuzce olsun insallah:KK200:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X