Aydin///09

uzun zamandır kımsegelmemıs ama herkese tum aydınlılara selamlarr...

bızım yenı tayınımız cıktı Aydına... agustosta oradayım nasıpse... Elazıgdan gelıyorumm... ev derdi basladı bakalım ama aydına tasınacagım ıcın coook mutluyummm...

Selam Aydinli hanimlar.Allah nasip ederse bu ayin sonunda Aydin da olacagiz.Bebek icin alis veris yapmayi planliyoruz.Bana kaban, hirka v.s alabilecegimiz magaza yada alis veris merkezi onerebilir misiniz.tesekkurler...

Cok Hos yaaa Aydin yada 09 deyince Kusadasi hüküm sürmüs:)
ama sunuda söyleyim Kusadali olanlar ve henüz olamayanlar hemen belli oluyor :)
Kusadali olanlar Adaliyim derler ve baska yerdede olsalar Adaya gidiyorum derler :)

Benim cok uzun köklerim Adali ancak Benim gönül okyanusum baska kiyilara vuruyor:)
Acikcasi sonradan Adali olanlar ,sizlere herzaman tebessümlü bir gipta ile bakmisimdir ,tadini hiiic acimadan cikarin o güzel kasabanin:)

Doğma büyüme Aydınlıyım 5 sene önce tayinim çıktı İstanbula geldim sonra evlendim eşimin işi de şimdilik burda Aydın ya da Aydın'a yakın biyerlerde yaşamayı çok istiyorum:KK5:Eşi işi hayatı Aydın'da olanlara gıpta ile bakıyorum

Nerde bu Aydınlılar:KK3: Ben geldim memleketime tatildeyim didimdeyim Aydından tek şikayetim hep çok sıcak oluşudur hala da öyle:KK9:

ne Aydın'da doğdum,ne büyüdüm... ama üni'yi Aydın'da okudum :KK16: severim bu yüzden...

X