Bölgesel İncelme Ayak bilekleriniz kaç cm?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

purpleangel

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
83
3
Bayanlar icin yaklasik 18-21 cm arasi bir ayak bilegi naif sayilabilecekken. 21-24 cm arasi normal, 24 ustu fil hastaligi olarak degerlendirilebilir-miş bir siteye göre demek benim bileklerim gerçekten kalın :KK43: 23 cm fil olmama az kalmış :kızgın:
merak ettim sizinkiler kaç cm?

Bayanlar icin yaklasik 18-21 cm arasi bir ayak bilegi naif sayilabilecekken. 21-24 cm arasi normal, 24 ustu fil hastaligi olarak degerlendirilebilir-miş bir siteye göre demek benim bileklerim gerçekten kalın :KK43: 23 cm fil olmama az kalmış :kızgın:
merak ettim sizinkiler kaç cm?

iyi de şöyle de bir durum var..
bu ayak bileği kalınlıgı ınsanın boyu ile de orantısı önemli
mesela 160ın altında bir bayanda 24 cm çok kalın durabilirken 180 üstü bayanda şık durabilir
ya da 18 cm diyelim 160 lık bir bayanda çok zarif ve hoş durabilirken 180 üstü bayanda iğreti bir görüntü oluşturur :KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben daha önce ölçmüştüm tv da ideal ayak bileği 21 cm olmalı diye bişey duymuştum merak ettim ölçmüştüm....21 cm çıkmıştı:lepi:

18le 24ün ortalaması 21 çıkıyo zaten 2cm inceltmem gerek yani! ohaoldumsmile zor iş çünkü her yerim inceliyor ama ayakbileğim aynı kalıyor :sinifsinif:

çok zayıf olmamama rağmen 18.5 çıktı.milet o yüzden çok ince olduğunu söylüyo.bacak değil de el bileklerimi keşke kalınlaştırabilsem özürlü gibi duruyor 14 cm :çok üzgünüm:

çok zayıf olmamama rağmen 18.5 çıktı.milet o yüzden çok ince olduğunu söylüyo.bacak değil de el bileklerimi keşke kalınlaştırabilsem özürlü gibi duruyor 14 cm :çok üzgünüm:

annemin de bir arkadaşı var o da senin gibi ayak bileklerinden dertli çok ince olduğu için ampul gibi bileklerim var diyerek bileklerine isim takmıştı. Bu arada benim de el bileklerimin ölçüsü 15 cm ama benim hoşuma gidiyor bileklerimin ince olması,zarif duruyor.

benimde el bileğim 15. normal bence zaten ama 12 biraz ince kaçabilir doğru.. ayak bileğimde 23 çıktı.. zaten kalın olduğundan hep şikayet ederdim. boylece kanıtlandı yanii... ama zayıflamaz kasmıorum o yuzden ..

ayak bileğim 22 ama uzun boylu olduğum için ince duruyor zaten 22de normalmiş :KK66: el bileğim 17 cm :S guclubacismile

benimde ayak 22.5 ,el bileğim 16 çıktı:bbo: ve ben bu yüzden hiç etek giymiyorum keşke biraz daha boyum uzun olsaydı belki bu kadar gözüme batmazdısenağlama

Son düzenleme:
X