Avon parfümleri kullananlar bakabilir mi?

Konu hortlatilmis ama ilgi alanım olduğu için hemen yanıtlayayım. Simple Because sanırım 4. Veya 5. Şişem :) böyle mayhoş tatlı kokan kokuları seviyorum daha çok 15-18 yaş arası kokusu gibi :) 26 yaşındayım evde gunluk kullanıyorum beni mutlu eden bir koku. 15li yaşlarımdan beri hayatımda öyle 5. Şişe yani yanlış anlaşılma olmasın. Dışarda kullanirmiyim hayır benim karakterimi yansıttığını düşünmüyorum.

Incandessence umarım doğru yazdım koku skalam gelişmeden önce çok beğeniyordum ama artık sevemiyorum ya oda spreyi gibi geliyo kokusu bana.

Uzun zamandır avon parfümleri ile pek haşir nesir degilim en son Eve Truth beğenmiştim. Miskli çiçekli yesillikli bir koku diye aklımda kalmis. Bi ara edinirim :)

Avonun tek sevdigim kokusu wish of love hic eskimeyen bir kokudur.. onun gibisi yok.. birde yeni favorim var wish of love tarzinda buda rare pearls bayildimm bunu alicam bidahakine 😍 uyguna geliyor diye far away aldim losyonuyla beraber suan bunu kullaniyorum ama pek begenmedim kokusunu ben vanilyali kokulardan ziyade sanirim en cok ciceksi kokulari seviyorum daha cok etkiliyor ciceksi kokular beni.. wish of love im var bitti sisesini atmaya kiyamiyorum kapagini acip acip koklayip oh miss diyorum cok pisman oldum far away aldigima ya.. kullanilmiycak gibi degil kotu kokmuyor da iste tarzim degil oh miss dedirtmiyor bana..

Avon Rare Gold severimmm
FBF31522-7621-42DA-A55E-BF197C54A7DD.jpeg

Avonun tek sevdigim kokusu wish of love hic eskimeyen bir kokudur.. onun gibisi yok.. birde yeni favorim var wish of love tarzinda buda rare pearls bayildimm bunu alicam bidahakine 😍 uyguna geliyor diye far away aldim losyonuyla beraber suan bunu kullaniyorum ama pek begenmedim kokusunu ben vanilyali kokulardan ziyade sanirim en cok ciceksi kokulari seviyorum daha cok etkiliyor ciceksi kokular beni.. wish of love im var bitti sisesini atmaya kiyamiyorum kapagini acip acip koklayip oh miss diyorum cok pisman oldum far away aldigima ya.. kullanilmiycak gibi degil kotu kokmuyor da iste tarzim degil oh miss dedirtmiyor bana..

Far Awayi sevmekle nefret etmek arasında hep gelip gidiyorum:) ama allah için bulunduğu ortamı sarıp dolduran bir koku. Ben taşıyamıyorum rahatsız ediyor ama başkasında duyunca hoşuma gidiyor.
Rare pearls benim gelin kokumdu :KK36: çok hoşuma gidiyordu o yüzden onu kullanmıştım ama sonra bu kokuda beni rahatsız etmeye başladı. Anım oldugu icin daha fazla kokudan sogumadan far away gibi pearlsda cikarttim elimden:cry:

Eğer kullanmıyorsan zorlama 2. El uygulamalardan satabilirsin ben öyle yapıyorum. Bu sayede merak ettiğim çok kokuyu uygun fiyata deneme fırsatım oldu begenmediklerimide tekrar satiyorum.

Far Awayi sevmekle nefret etmek arasında hep gelip gidiyorum:) ama allah için bulunduğu ortamı sarıp dolduran bir koku. Ben taşıyamıyorum rahatsız ediyor ama başkasında duyunca hoşuma gidiyor.
Rare pearls benim gelin kokumdu :KK36: çok hoşuma gidiyordu o yüzden onu kullanmıştım ama sonra bu kokuda beni rahatsız etmeye başladı. Anım oldugu icin daha fazla kokudan sogumadan far away gibi pearlsda cikarttim elimden:cry:

Eğer kullanmıyorsan zorlama 2. El uygulamalardan satabilirsin ben öyle yapıyorum. Bu sayede merak ettiğim çok kokuyu uygun fiyata deneme fırsatım oldu begenmediklerimide tekrar satiyorum.
Far away beni rahatsiz etmiyor aslinda.. oyle farkli merak uyandiran bir kokuda degil.. wish of love siktigimda herkes kokumu soruyordu.. bana sarilan neguzel kokuyosun diyodu.. far away sikiyorum esim bile kokmuyor diyor.. cok garip cidden kokmuyor far away.. wish of love daha kalici oluyor bende aldigimdan beri koksun diye sikiyorum far awayi yarisina geldim 1 aya kalmadan biter zaten 😆 ama bidaha almam kesinlikle.. nefret etmedimde sevmedim diyeyim bu kokuyu..

Slm kızlar. Avonun eternal magic,up to you ve simply because parfümlerinden kullanan varmı?Almayı düşünüyorum da.Yada kullandığınız tavsiye edebileceğiniz avon parfümü varsa söyler misiniz..
Wish of love kullanıyorum. Çok hoş, fresh bir kokusu var. Tavsiye ederim.

Avon'da en çok sevdiğim parfüm Cherish, zarif bir koku. Incandessence de güzel ama ben 50 ml'lik bitiremiyorum :) (Cherishi de sıkılınca kuzenime verdim) Pur blanca smile geçen sene kullandım bana clinique happy'i anımsattı. En son bitirdiğim Eve Duet 'in sarı olan kısmını bitirdim, morunu komşuma verdim şekerli geldi kokusu. Onun haricinde elimde çok avon parfüm vardı aldım denedim beğenemedim kuzenlere arkadaşlara dağıtıyorum. Artık Avon parfüm almamaya karar verdim. Daha kalıcı ve kaliteli kokulara yönelmeyi düşünüyorum. Belki ileride kokusunu sevebileceğim bir parfümü çıkarsa alabilirim. (Cherish 30 ml de alabilirim sevdiğim bir koku)

Avon da incandessence güzeldir. Şimdi de attaraction kullanıyorum. Böyle hafif çiçeksi ama kalıcı bir parfüm arıyorum. Avonun attaraction kokusu gibi olan bir farmasi parfümü var mıdır?

Ben ilk önceleri femme yi kullanıyorum sonra kaldırıp yerine Eva ellegance yi cikarildilar kalıcı güzel çok hoşuma gidiyordu şimdi onuda kaldırmışlar yerine ne çıkardılar arıyorum 😟

X