Avon parfümleri kullananlar bakabilir mi?

kendi zevkime göre kullandığım avon parfümlerini anlatıyorum. zevkim: şekerli ama boğucu olmayan çiçeksi vanilyalı kokular :)
simply because: favoriim.. durmadan kullanıyorum. gerçekten tam zevkime uygun ucuz parfüm
secret fantasy: hoş ama çocuksu
pur blanca: gerçekten çok hafif dinlendirici çiçeksi bi koku
far away: kadınsı, özgüvenli hissettiren hoş ama ağır bi koku, fazla kalıcı :KK70:
eternal magic: hoş ama aşırı şekerli, boğucu
celebre: çiçeksi ama ekşi, fazla alkollü
treselle: ferah meyveli, hafif ekşimik
incandessence: rahat, hafif, çiçeksi, kalıcı
rare gold: kadınsı, hoş ama hacı misi gibi bi havası var
little black dress: kadınsı, sexy, ama hiç bir şirinliği yok
soft musk: adı gibi bi parfüm yumuşacıkk, pamuklar arasında huzurr (diğer favorim)
ice delicious: meyveli ama korkunç boğucu hafif ekşimik

kızlar benim kullandığım parfümler ve düşüncelerim bunlar :KK12:

kızlar avonun foraway egzotic parfümünü kullanan varmı bu katalogda indirimde almayı düşünüyorum ama nasıl bi koku bilmiyorum

kızlar avonun foraway egzotic parfümünü kullanan varmı bu katalogda indirimde almayı düşünüyorum ama nasıl bi koku bilmiyorum

Ben hiçç beğenmiyorum onun kokusunu. Geçen sene avon yapıyordum elimde tester'ları vardı. İğrenç geliyordu bana çok ağır. Ama tam tersine oda arkadaşımda bayılıyordu tester'ları sürüp sürüp geziyordu bileğine boynuna. Erkek arkadaşına koklattı o da hiç beğenmedi. O yüzden tavsiye etmiyorum canım. Outspoken, wish of love, far away, little black dress, pur blanca muhteşemdir. Simply because ta ağır çiçek kokusu onu da beğenmiyorum.

Ben hiçç beğenmiyorum onun kokusunu. Geçen sene avon yapıyordum elimde tester'ları vardı. İğrenç geliyordu bana çok ağır. Ama tam tersine oda arkadaşımda bayılıyordu tester'ları sürüp sürüp geziyordu bileğine boynuna. Erkek arkadaşına koklattı o da hiç beğenmedi. O yüzden tavsiye etmiyorum canım. Outspoken, wish of love, far away, little black dress, pur blanca muhteşemdir. Simply because ta ağır çiçek kokusu onu da beğenmiyorum.

anladım canım verdin bilgiler için çok teşekkür ederim ben yine bildiğimden şaşmıyayım bende little black i çok seviyorum yine ondan sipariş vereyim

ben sipariş verdim ama burdaki yorumları okuyunca arkadaşıma iptal etmesini söylemişdim ama anlamamış iptal etmemiş artık gelsin beyenen biri olursa veririm :KK43:(

Kullanıp beğendiklerim

Far Away
Eki Görüntüle 543464

Rare Gold

$nd.1580.jpg

By Frgie İntense

$nd.11923.jpg

Little Black Dess

$avon-little-black-dress-edp-50ml.jpg

Celebre

$285.jpg

Today,tomorrow,always bu 3 lüde harika :KK66:

$avon_today.jpg

arkadaşlar huncalife temsilciyim üye olmak isteyenlere yardımcı olurum. .... adresime mail. atabilirsiniz. Ev hanımlarına büyük iş imkanı satış ve üye yaparak kendimize bir kariyer çizebiliriz. ürünleri kendim kullanıyorum çok güzel memnunum. Ben hem çalışıyorum hemde bu işi yapıyorum sizde yapabilirsiniz. Bekliyorum maillerinizi birlikte çalışabiliriz.
Hunca life ile hayatım değişti.Kaliteli ürünleri ile daha önce sahip olmadığım bir kazanç fırsatı yakaladım.Kendime olan güvenim arttı ve tek başıma dimdik ayakta durmamı sağladı.

HuncaLife her yaştan ve kesimden müşterim için yeni ve çeşitli ürünleri bize sunuyor.Ürün kalitesiyle bizleri %100 müşteri memnuniyeti ile buluşturuyor.Gerçekleştirdiğim satışlar karşılığında almaya hak kazandığım hediyelerimi severek kullanıyorum.Sürekli yeni ürünlerin çıkmasıda kurmuş olduğum organizasyonumun daha hızlı büyümesini sağlıyor. Bu ürünlerde kimyasal madde yok ve doğaldır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avonun hep percev kullanıyordum diğerlerini hiç kullanmadım celebrenin de konusunu biliyorum herhalde herkes tomorrov ve wish of love den daha memnun

Tomorrow u büyük beğeni ile kullaniyordum ama sonra bas agrisi yaptı.
Today harika ötesi bişey yerim onu:-)
Vazgecemediğim kokusu hiç gitmeyen daimi kokum for away

Bence perceive sanirim oyle yaziliyor.Kremsi cok guzel bi koku ama biraz agir bence.Kis icin baya iyi olur.Deneyin derim.

X