Atanma şansım olursa gitmeli miyim?

Öğretmenim hepimiz o yollardan geçtik. Bende eşimden ayrı kaldım 2 sene . Urfa Viranşehir'de. Hamile idim. Sürekli yollarda geçti ömrüm. Ya ben gittim ya eşim geldi her haftasonu. Ama şimdi bitti gitti. Ailemin yanındayım. Yaşamadık mi yaşadık zorluklar. Ama aileniz size destek ise dusunmeyin bence. Sizde sınıf öğretmeni siniz. Büyük bir ihtimal köye çıkar tayininiz. Bebeğinizi daha rahat buyutursunuz. Branş derslerinizi size göre ayarlar idare. Benim üç çocuğum var. Üçünde de ücretsiz izinde almadım raporda almadım. İznim bitince göreve başladım. Yeri geldi müdürüm dersime girdi ben gittim eve emzirdim geldim. Allah iyilerle karşılaştırsın diyelim sizi de.

Maşallah size, Allah nasibimi kalbime huzur verecek şekilde tayin etsin inşallah.

Hayretle okudum gerçekten. Bir yıl sonrasına güvenip hata yapmayın.

Merhaba, atanmadan evlendiğim kısmını hayretle okumuşsunuz sanırım. Ben sadece hayatımı çok abartmadan akışa bıraktım. Doğru bir kişiyle doğru zamanda yola çıktığımdan şüphe etmedim,2 senedir de yanilmadim. Gelecek için elbet bilemeyiz ne olacağını,30 senelik evlilikler bile beklenmedik sekilde bitiyor. Fikriniz için teşekkür ederim. 🌼

X