Astoria'nın Favori Film Müzikleri

Bu konu ne guzelmis boyle:KK68:Sadece ilk posttakileri dinleyebildim, su an cikmam gerekiyor ama konuyu takibe aldim

Bir daha eklemek istedim yine gelmişken bu taraflara, yeniden çektiklerinde dubstep/rock yorumlamışlar.
Ghostbusters :KK66:

Bildiğimiz

2016

Bir daha eklemek istedim yine gelmişken bu taraflara, yeniden çektiklerinde dubstep/rock yorumlamışlar.
Ghostbusters :KK66:

Bildiğimiz

2016

Ghostbusteeerrsss ay nasıl unuturum bunu yaa. Yalnız Fall Out Boy versiyonunu dinlememişim hiç ehehe.

50. Guaranteed (Into the Wild)

51. Society (Into the Wild)

52. Long Nights (Into the Wild)

Into the Wild en sevdiğim filmlerden biri, müziklerini paylaşmak neden bu kadar geç aklıma geldi bilmiyorum. Ölmeden önce bir Eddie Vedder konserine gitmek de en büyük hayalim, gerçekleştiririm inşallah.

53. Technically, Missing (Gone Girl)

Böyle hırsla, çabucak yapmanız gereken işler olduğunda arka fonda bunu açabilirsiniz, süper gidiyor. :) Bu film de kadın-erkek ilişkilerini anlatan izlediğim en kaliteli filmlerden biri.

54. The Lion King (The Lion King)

Adlandırabileceğim tek kelime var, gerçekten "epic"!

55. Asleep (The Perks of Being a Wallflower)

Bu film çok tatlı bir gençlik filmi, aynı zamanda müzikleri de bir harika. The Smiths grubuyla bu film sayesinde tanıştım, daha erken keşfetmediğime pişmanım.

Burayı biraz boşlamışım, izlediğim filmlerden yeni keşiflerle geldim :)

56. Bounce It (American Honey)

Hooopp, kopmaya hazır mıyııızz? Mükkkemmel bir gençlik filmi olan American Honey'den kulağıma çalınan bir şarkı. Rap müzik pek tarzım değildir normalde ama bunu arabada son ses açmaya bayılıyorum. Ones, fives, tens, twenties yeeeeee

57. Derezzed (Tron Legacy)

Madem hareketli başladık, hareketli devam etsin. Daft Punk'ın Tron Legacy filmi için yaptığı soundtrack'i tek kelimeyle enfes bu da en sevdiğim şarkılarından biri.

*Bonus*: Prag Film Orkestrası'nın yine aynı filmden "Flynn Lives" şarkısına yaptığı cover efsane. Bunu mutlaka dinlemenizi öneririm. Özellikle 2:36'dan sonrası favori kısmım :)

58. Flynn Lives (Tron Legacy)

Film müziği değil ama eskiden çok oynadığım bir oyun vardı. Sims 1 :) Onun Hot Date versiyonunda çalan müziklere bayılırdım o zamanlarda bile, Youtube'ta bulunca altın görmüş gibi sevindim. Sizinle de paylaşmak isterim, harika jazz müzikler.

64. L'Ultima Diligenza di Red Rock (The Hateful Eight)

Filmin müziklerini yapan Ennio Morricone'un Oscar ödülü kazanmasına hiç şaşırmadım. Filmin gerilimini açılış müziğinden itibaren buram buram hissetmek mümkün. :) Filmi izlemeyenler varsa izlemesini de öneririm bu arada. 3 saatlik ama 3 saatin nasıl geçtiğini anlamayacağınızı garanti ederim.

Yeni keşfimi şuraya bırakayım madem, sıcak sıcak. :)

65. The Landing (First Man)

2 cover eklemeye geldim :-)

Film: Kingsman The Golden Circle (İzlemediysen tavsiye ederim)

Filmi çok sevmedim ne yalan söyleyeyim ama şarkılar güzel. Bradley Cooper çalmış, Lady Gaga söylemiş. Çok güzel de bir işbirliği olmuş. :)

66. Lady Gaga & Bradley Cooper - Shallow (A Star Is Born)

dipnot: "En İyi Orijinal Şarkı" dalında Oscar ödülünü kapacaktır diye düşünüyorum. :)

67. Lady Gaga & Bradley Cooper - I'll Never Love Again (A Star Is Born)

Bu da başka bir filmden ekstra olsun. Yalnız Céline Dion'u hep ciddi suratlı bir kadın gibi görmüşümdür, klipte Deadpool oradan oraya fırladıkça güldüm ehehe. Şarkı güzel ama :)

68. Céline Dion - Ashes (Deadpool 2)

X