Astoria'nın Favori Film Müzikleri

Astoria

for whom the bell tolls... time marches on.
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
17.146
52.899
31
Eveeeettttt, film tutkunu Astoria pek tabii ki müzikten de geri kalamazdı. :KK48: Burada izlediğim filmlerden derleyerek en sevdiğim film müziklerini toplayacağım. Kulaklarının pasını silmek, arka fonda dinlendirici bir şeyler dinlemek isteyenleri beklerim. :) Benim eklemediğim ancak sizin çok sevdiğiniz film müziklerini de burada paylaşabilirsiniz, çok memnun olurum. :KK68:

1. Mystery of Love (Call Me by Your Name)

2. My Tamako, My Sookee (Ah-ga-ssi / The Handmaiden)

3. The Night Cafe (Loving Vincent)

4. Perth (I Am Heath Ledger)
Bunu dinlerken öyle böyle değil çok ağlıyorum, sözleri çok güzel. :KK61:

5. City of Stars (La La Land)

Son düzenleme:
21. The Battle of Crait (Star Wars: The Last Jedi)

22. My Dear Anne (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
Bunu da yine hüzünlenmek istiyorsanız dinleyiniz efenim. Film de bir o kadar hüzünlüydü keza. Pembe dizi hüznünden bahsetmiyorum, cidden kalbinizi acıtan bir hüzün...

23. Twilight Overture (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2)

24. You and Me (Blue Valentine) :KK200:

25. Main Theme (The Crown)
Bu aslında dizi müziği ama besteleyeni Hans Zimmer olunca insan tüyleri diken diken dinliyor cidden. Hans Zimmer mükemmelin de ötesi bir besteci, inanılmaz. Dizi de çok güzel, tavsiye ederim izlemeyenlere. Hele ki İngiliz kraliyet ailesi dedikodu ve entrikalarına meraklıysanız :)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar Beyaz kanalındaki Uyan Türkiyem adlı haber programının fon müziği çok güzel ama ismini bulamadım bir türlü. Bulup telefonuma indirmek istiyorum.Bilgisi olan var mı?

Hmm sayende forumun bu kısmını da keşfettim şimdi Astoria Astoria
Canım sıkılıyordu, ben de denk gele en sevdiğim müzikler için bi konu oluşturayım bari ^_^

Hmm sayende forumun bu kısmını da keşfettim şimdi Astoria Astoria
Canım sıkılıyordu, ben de denk gele en sevdiğim müzikler için bi konu oluşturayım bari ^_^

Oluşturun yaa ne güzel olur ben zaten forumların bu kısımlarında takılmayı daha çok sever oldum film olsun kitap olsun müzik olsun. Bu arada aklıma gelmişken size Loving Vincent filmini önerecektim, siz de resimle ilgilisiniz ya Vincent Van Gogh'un hayatını tablolarla anlatan bir film hoşunuza gider diye düşündüm. :)

Oluşturun yaa ne güzel olur ben zaten forumların bu kısımlarında takılmayı daha çok sever oldum film olsun kitap olsun müzik olsun. Bu arada aklıma gelmişken size Loving Vincent filmini önerecektim, siz de resimle ilgilisiniz ya Vincent Van Gogh'un hayatını tablolarla anlatan bir film hoşunuza gider diye düşündüm. :)

Filmin kamera arkasını izledimdi Astoria, binlerce tablo, yüz küsur ressam kullanılmış farklı bir şey çıkmış ortaya.
Abisi ile mektuplaşmalarını konu alan bir filmmiş yanılmıyorsam, aklımdaydı bi bakayım diye ^_^

Filmin kamera arkasını izledimdi Astoria, binlerce tablo, yüz küsur ressam kullanılmış farklı bir şey çıkmış ortaya.
Abisi ile mektuplaşmalarını konu alan bir filmmiş yanılmıyorsam, aklımdaydı bi bakayım diye ^_^

Cidden müthiş bir şaheser film ya emek kokuyor buram buram her saniyesinden o hissi alıyorsunuz. Senaryosu ya da kurgusundan ziyade sırf o emek için bile izlemeye değer. Ama Vincent da o kadar naif ve kibar bir adammış ki insanın içi sızlıyor. Adam öldükten sonra bilinmiş kıymeti, yazık günah.

Aaa konuya gel :))) ben de atayım bari bir tane. Favori filmlerımden bırı bır de bir dızı..

True detective-Lara Lynn

Aaa konuya gel :))) ben de atayım bari bir tane. Favori filmlerımden bırı bır de bir dızı..

True detective-Lara Lynn

Mükemmeller. :KK200: Once filmini izlemek ne zamandır aklımdaydı bugün izleyeyim bari. Teşekkürler. :)

Nip/Tuck'ı izledikçe içim gıcıklanırdı ya benden hiç doktor falan olmazmış ehehe. Müziği de hatırlayıverdim hemen. :)

İş başa düşünce olur aslında, insan alışır.
Kan görünce bayılan kardeşim, yüksek hemşirelik devam şu an :KK70:

Bir müzik bir diziye bu kadar cuk olur dediğim introlardan biri :)
Makas sesini bu şekilde kullanmak, çok yaratıcı gelmişti bana ilk dinlediğimde.

İş başa düşünce olur aslında, insan alışır.
Kan görünce bayılan kardeşim, yüksek hemşirelik devam şu an :KK70:

Bir müzik bir diziye bu kadar cuk olur dediğim introlardan biri :)
Makas sesini bu şekilde kullanmak, çok yaratıcı gelmişti bana ilk dinlediğimde.

Benim lise arkadaşım da öyleydi, biyoloji dersinde hocamız parmaktan kan almıştı da bayılmıştı sınıfta zor ayıltmıştık. En son haberini aldığımda Tıp Fakültesi 4. sınıftaydı ehehe.

Benim lise arkadaşım da öyleydi, biyoloji dersinde hocamız parmaktan kan almıştı da bayılmıştı sınıfta zor ayıltmıştık. En son haberini aldığımda Tıp Fakültesi 4. sınıftaydı ehehe.

Ummadık taş baş yarar misali işte, insan şaşırıyor "Aa sen kana dayanamıyorsun, ameliyata mı gircen hö?" diye :))

Konunu da dağıtmış olmayayım, ben de bi film müziği ekleyeyim (Benimkiler pek dinlendirici müzik olmuyor ama :KK53: )

X