Aslı bebeğin bağışlarınıza ihtiyacı var, durum acil.

Biraz faydamız bile olduysa ne mutlu bize, hepimizin evlatları var herkesin başına gelebilir iyilik yap denize at demişler. Büyük küçük herkes bir şeyler gönderse ne güzel olur🌸
Çok çok geçmiş olsun inşallah güzel haberlerini alırız aslı bebeğin 🌼🤗

Biraz faydamız bile olduysa ne mutlu bize, hepimizin evlatları var herkesin başına gelebilir iyilik yap denize at demişler. Büyük küçük herkes bir şeyler gönderse ne güzel olur🌸
Çok çok geçmiş olsun inşallah güzel haberlerini alırız aslı bebeğin 🌼🤗
Fayda olmaz mi hic, damlaya damlaya göl olur. Tabiki allah korusun hepimizin basina gelebilir o zaman yardim istemeyecek miyiz? Biz de isteyecegiz, keske az cok demeden yardim etseler ama empati yapmiyorlar malesef. Insallah buradan asli kazandi demek nasip olur 🙏🏻

Benim Adım Aslı ÇİÇEK
‌25 Ekim 2021‘de dünyaya geldim. Henüz 10,5 aylığım. 29 Aralık’da ailem SMA Tip 1 ölümcül kas hastası olduğumu öğrendi. Malatya’nın Doğanşehir Söğüt köyünde yaşıyoruz. Henüz teşhisim çok yeni ve ben çok küçüğüm. Temel ihtiyacım olan medikal malzemeler güzel insanların bana sahip çıkması sayesinde kısa zamanda alındı. Fakat mücadelem şimdi başlıyor.
Bu kampanya boyunca benim yanımda olup, ilacıma beni geç kalmadan yetiştirebilir misiniz?
Ben Aslı , hepinizin bir evladıyım, tutun ellerimden bırakmayın...Ben sadece yaşamak nefes almak istiyorum bana bunları verir misiniz?

Ziraat bankasi Iban no
TR70 0001 0004 6457 6402 8950 04
Alıcı: Ahmet ÇİÇEK

Yurtdişi iban no
‌‌NL25 BUNQ 2068 1346 75
Alıcı (ACC Name): SMA KIDS
‌Açıklama: Aslı Çiçek

Tüm operatorlerden ÇİÇEK yaz 6117 ye sms gonder, 1 sms 20 ₺

Mutlu cocuklar uygulamasini telefonunuza indirip kumbaralar kismindan asli ciceği seçtikten sonra her gun gorevleri yerine getirip (video izleme) kazanilan sevgi puanlari asliya aktarin. 130 milyon sevgi puana ulasinca 1000 tl hesaba yatacak. En fazla 5 dk nizi alacak arkadaslar, oturdugunuz yerden asliya destek olabilirsiniz.
Screenshot_20220912-230704.jpg

Merhaba herkese Aslıdan bahsedeyim biraz bu aralar cok fazla tıkaniyor annesi farkedip nefes yolunu açmasa söylemek bile istemiyorum 😞 uyurken basında nöbet tutuyorlar, bu eğer daha da ilerlerse bogazina delik acilacak aslinin, tamamen makinalara teslim olacak. Lütfen desteklerinize devam edin, kampanya %54 oldu. Eger %60 olursak SMA için olusturulan platformlar devraliyor ve hizlandiriyorlar bagislari. Sizlerden artik rica etmiyorum yalvariyorum 🤲 Eş dost akraba tanidik kim olursa aslidan bahsedin duyuralim, instagramdan takip edin kendiniz görün durumunu 😞
IMG_-fxoq3m.jpg

Merhaba

Aslının zamanı hiç yok artık beslenemiyor, 11 aylık ama 6 aylık bebek kadar 😔 1 ay sonra doğumgünü ve o güne kadar ilacini almasi için çabaliyoruz, lütfen destek olur musunuz? Etrafiniza aslidan bahsedip vesile olur musunuz?

ZİRAAT BANKASI HESABI IBAN
TR70 0001 0004 6457 6402 8950 04
Alıcı: Ahmet ÇİÇEK

YURTDIŞI HESAP NUMARASI
‌‌NL25 BUNQ 2068 1346 75
Alıcı (ACC Name): SMA KIDS
‌Açıklama: Aslı Çiçek

Eklentiler

• 20220927_073208.jpg
    20220927_073208.jpg
    167,6 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_20220927-073127_Instagram.jpg
    Screenshot_20220927-073127_Instagram.jpg
    171,1 KB · Görüntüleme: 63
Aslı Çiçek kizimizi bayadir paylasmadim burada, Aslinin nefes almasi ve yutkunmasi iyice zorlasti, kış geliyor ve sobali odada nefes almasi iyice imkansizlaşiyor, annesi bu surecte rahatsizlandi yorgunluktan ve hastaneye yatti, 20 gun sonra 1.yaş dogumgunu aslinin, kampanyamiz suan %57 ve biz 100 olmak istiyoruz hediye olarak. Lutfen bir kez daha elinden tutar misiniz bebegimizin? Paylasin anlatin asliyi lutfen 🤲 bagislarinizla destek olun, kumbara veya okullara zarf dagitimi da yapabilirsiniz.
Screenshot_20221005-101048_Instagram.jpg
Screenshot_20221005-100829_Instagram.jpg

Aslı Çiçek enfeksiyon atlattı şükürler olsun Allah bize bagisladi onu ama bir sonrakinde ne olacagı belli degil, bu bebekler bir kere yogun bakima dustu mu kotuye gidiyorlar. 9 gün sonra Aslimizin ilk dogumgunu ve kampanyamizin hedefi %70 olmak. Ne olur bugün gezmeye ciktiginizda Asliyi da akliniza getirin ve bir kahve parasi da ona ayirin, cocugunuza bir pamuk seker alirken asliyi da dusunun ona da bir 20 tl ayirin yalvariyoruz 🙏🏻

Malatyada köyde yasiyor Asli, ulasim zor, bazen ambulans bile cikamiyor kişin, gelse bile hastaneye varmasi 5 saat 😥 surekli elektrikleri gidiyor ve bu solunum cihazlarinin calismamasi demek. Bugun guzel insanlardan dekont bekliyoruz🌸🎈
IMG_-g9a9jt.jpg
IMG-20221015-WA0004.jpg
IMG-20221013-WA0022.jpg

Ben de canlı yayını izliyordum ya sukurler olsun cok mutluyuz, elimsende alırsa dogumgunune kadar biter umarım 🙏🏻 Aslı da dayanacak mucadeleye devam 🎈 Yağız kazandı, Aslı kazandı diyecegiz bu ay sonuna kadar insallah

insaallah yağız bebek ve aslı için çok sevindim adlarına insaallah 100de 100 olur ikisi beraber ilacına kavusur o minik ellerini minik yüzlerini gözlerini anlamlı bakısları beni çok üzüyor insaalah bir an önce kavusur evet yağız bebekte zor durumda rabbim bir an önce ilaclarını kavustursun iyilessinler insallah tüm sma hastalarını ilaclarına sağlığına kavustur allahım safi isminle sifa ver allahım ve diğer tüm hasta bebeklere insanlara ve hayvanlara safi isminle sifa ver allahım cuma hürmetimine kabul et allahım amin amin amin

X