Aslı bebeğin bağışlarınıza ihtiyacı var, durum acil.

colorfulballoons

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2011
1.977
2.023
Aslı bebek 10 aylık SMA tip 1 kas hastasi, Malatya'nin Doğanşehire bagli Söğüt köyünde yaşıyor, kışın yol kapanmasi, ulaşım zorluğu, elektrik kesintileri gibi sorunlar oluyor. Acil durum olsa en yakin hastane 2,5 saat uzaklikta. Dün gece fenalasti hastaneye kaldirildi, solunum zorluğu çekiyor nefes alamıyor, ateşi yüksek, hastalık ilerliyor, bu meleğin güzel yüzünü soldurmayalım, bizim de evlatlarımız var bizim de basimiza gelebilirdi Allah göstermesin, anne baba nöbetleşe uyuyor, gece gunduz başında bekliyor bebegin 😓

Ekim ayında dogum gunu var, sizlerden ricam 1.yaş gunune kadar zolgensma ilacini aldiralim, gonlunuzden ne koparsa, coluk cocugunuzun sadakasi olarak 🙏🏻Asagida iban bilgileri yaziyor, bagis yapamayan paylasabilir, duyurabilir.

Instagram hesabi : Aslı Çiçek Yaşasın
Screenshot_20220812-224731_Instagram.jpg

Eklentiler

• IMG_-vbbdze.jpg
    IMG_-vbbdze.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 191
  • IMG_-4ni7u2.jpg
    IMG_-4ni7u2.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 191
Son düzenleme:
Dun %46 oldu ama sevinemedik fenalaşınca 😐 Lütfen siz de destek olup sosyal medyada paylasabilir misiniz? Bagis yaparsaniz daha da sevinirim 🙏🏻
bizim hasancinar ile ayni imis cok gecmis olsun az once baktim sayfasina takibede aliyorum。 zolgesmanin turkiyeye gelmesi sart aileleri boyle zor kampanyalarla yipratmak nereye kadar umarim yetkililer artik sessiz kalmaz🙏

bizim hasancinar ile ayni imis cok gecmis olsun az once baktim sayfasina takibede aliyorum。 zolgesmanin turkiyeye gelmesi sart aileleri boyle zor kampanyalarla yipratmak nereye kadar umarim yetkililer artik sessiz kalmaz🙏
Tesekkurler insallah tüm bebekler için güzel gelismeler olur 🙏🏻 ben de hasan çınarı takibe alacağim destek olacagim.

Ne kadar güzelsin sen Allahım tez zamanda gereken parayı toplatır inşallah..ne acı bir durum çocukların bu şekilde acı çekmeleri hatta ölmeleri..
Insallah sizlerin destekleriyle olacak, paylasim yapmaniz dua etmeniz bile cok degerli. Çok çok acı, kendimi o anne yerine koyamiyorum bile, evladimi oyle dusunmek dahi gozyaslarimi akitiyor.

Insallah sizlerin destekleriyle olacak, paylasim yapmaniz dua etmeniz bile cok degerli. Çok çok acı, kendimi o anne yerine koyamiyorum bile, evladimi oyle dusunmek dahi gozyaslarimi akitiyor.
Daha önce iki bebeğin kampanyasındaydım çok zorlu bir süreç ve yıpratıcı da..sizi çok iyi anlıyorum inşallah bu güzel bebekte kurtulacak duamda ❤️

Dun %46 oldu ama sevinemedik fenalaşınca 😐 Lütfen siz de destek olup sosyal medyada paylasabilir misiniz? Bagis yaparsaniz daha da sevinirim 🙏🏻
Aslı bebek 9,5 aylık SMA tip 1 kas hastasi, Malatya'nin bir köyünde yaşıyor, kışın yol, ulaşım zorluğu, elektrik kesintileri gibi sorunlar oluyor. Dün gece fenalasti hastaneye kaldirildi, solunum zorluğu çekiyor nefes alamıyor, ateşi yüksek, hastalık ilerliyor, bu meleğin güzel yüzünü soldurmayalım, bizim de evlatlarımız var bizim de basimiza gelebilirdi Allah göstermesin, anne baba nöbetleşe uyuyor, gece gunduz başında bekliyor bebegin 😓

Ekim ayında dogum gunu var, sizlerden ricam 1.yaş gunune kadar zolgensma ilacini aldiralim, gonlunuzden ne koparsa, coluk cocugunuzun sadakasi olarak 🙏🏻 asagida iban bilgileri yaziyor, bagis yapamayan paylasabilir, duyurabilir.

Instagram hesabi : Aslı Çiçek Yaşasın
Eki Görüntüle 3112906
Yakini mj oluyosunuz bu bebegin

Bazi sebeplerden dolayi evimi satisa cikardim suan musteri yok ama emin olun satisi yapılır yapilmaz bu bebegin tedavisi icin 10.000 tl vermek isterim umarim en kisa zamamda satilir evim ve benimde bir katkim olur bu güzel kızıma
Ya gerçekten mi😍 insallah hayirlisiyla satilir ve daha guzelini almak nasip olur 🙏🏻irtibat halinde olalim mesaj bolumunden, boyle birsey gerceklesirse aile cok sevinir🌸

Bazi sebeplerden dolayi evimi satisa cikardim suan musteri yok ama emin olun satisi yapılır yapilmaz bu bebegin tedavisi icin 10.000 tl vermek isterim umarim en kisa zamamda satilir evim ve benimde bir katkim olur bu güzel kızıma

Ya gerçekten mi😍 insallah hayirlisiyla satilir ve daha guzelini almak nasip olur 🙏🏻irtibat halinde olalim mesaj bolumunden, boyle birsey gerceklesirse aile cok sevinir🌸
Rabbim insallah en kısa zamanda hayırlısıyla satmayi nasip etsin su evi gercekten bir an once biseyler yapmak istiyorum bu hastalik zamanla yarisiyor rabbime soyledim niyetimi insallah bu gunahsiz bebel hurmetine satilirda yavruma ilac olur ya

Rabbim insallah en kısa zamanda hayırlısıyla satmayi nasip etsin su evi gercekten bir an once biseyler yapmak istiyorum bu hastalik zamanla yarisiyor rabbime soyledim niyetimi insallah bu gunahsiz bebel hurmetine satilirda yavruma ilac olur ya
Amin insallah dört gözle bekliyorum dua edecegim eviniz satilsin diye 🙏🏻

X