Askıda Ekmek ne demek ?

Merhaba 3 yil once ankaraya taşındık eğer devam etseydim kesin gelirdim kahveye teşekkür ederim.
Şöyle tarif edeyim bildiğiniz ana cadde üzerinde köşede kalıyor bu fırın çok net hatırlayamıyorum ama karşısında eczane vardı hatta bir mağaza bulunuyor pijama falan satılıyor market vardı marketin adını bile unuttum kuaför de vardı bunlar yanyanaydi karşısında bu fırın vardı.

Saçma bir tarif oldu ama cadde üstünde hemen karadenizliydiler galiba bu kadar bilebiliyorum

Teşekkür ederim canım dediğin yeri anladım hatırladığım kadarıyla orada su an fırın yok gibi, yine de yarın yoldan geçerken bakayım :) insallah hala ordalardır heyecan yaptım:)

Teşekkür ederim canım dediğin yeri anladım hatırladığım kadarıyla orada su an fırın yok gibi, yine de yarın yoldan geçerken bakayım :) insallah hala ordalardır heyecan yaptım:)
Kapanmış olabilir 3 yılı geçti bile biz taşınalı ama iyi bir fırındı kapandiysa garip hoscakalin..

Askıda simit olayı var bazı simitçilerde. Bursa da askıda ekmek ve simit yapan yerler görmüşlüğüm var. :KK66:

X