Aşırı terleme iyontoforez ?

votetoda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
1.042
1.409
Merhaba arkadaşlar ! Bir sorumum var ayaklarım aşırı derecede terliyor ve dolayısıyla koku yapıyor. Bu durumdan bıktım. Doktorlara gittim değişik kremler kullandım, tek kaliteli ayakkabı 100% deri giyiyorum. Ayakkabıda çok terliyor. Ameliyat olmak istemiyorum. Botokstanda korkuyorum. iyontoforez diye bir yöntem duydum. Yaptıran var mı ?

Terletmeyen spreyler var kullandınızmı .Koltuk altında kullandım kupkuru yapıyor.
İyontoferezi araştırdım oğlumun elleri ve ayakları için .
Yaşı tutmuyor biraz büyüyünce yaptırıcaz bakalım .
13 yaşında .
Siz yaptırırsanız bilgi verin işe yararsa bizde deneyelim .

Ben 31 yasindayim hala gecmedi. Yasim daha kucukken iyontoforez yaptirdim ama sanirim onu yaptiriyosun bir hafta terlemiyosun, sık sık yaptırmak gerekiyor.

Merhaba arkadaşlar ! Bir sorumum var ayaklarım aşırı derecede terliyor ve dolayısıyla koku yapıyor. Bu durumdan bıktım. Doktorlara gittim değişik kremler kullandım, tek kaliteli ayakkabı 100% deri giyiyorum. Ayakkabıda çok terliyor. Ameliyat olmak istemiyorum. Botokstanda korkuyorum. iyontoforez diye bir yöntem duydum. Yaptıran var mı ?

merhaba. aynı sorunu yaşıyordum. terlikten ayağım kayar giyemezdim, kalem tutamazdım terden. driclor kullanıyorum yıllardır. mucize, ter kesiliyor. rollon.

X