Aşılama aşılama sonuçlarımız

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
d run ne diyor ki hem öyle düşünme bak bend enasılsa yoktur dedim test yapmadım 8 ci gün bir baktım hamileiym

chilek inşallah hamilesindir canım ve bebişin sana sıkı sıkı tutunuyordur.... pazartesi sevinç çığlıklarını duymak duasıyla.....

chilek ve nip inşallah hamiş haberlerinizi alırız yakında..benimde aşılamaım sonucu bayramda belli olacak.. inşallah hepimize hem bayram hemde yeni yıl hediyesi olur bebişlerimiz...

Moralim çok bozuk arkadaşlar. Sabahtan beri çok az da olsa leke gelmeye başladı. Adet mi oluyorum acaba? Testin sonucu yüksek çıkınca çok heyecanlanmıştım. Böyle bir durumu hiç beklemiyordum. Aşılamanın 13. günündeyim. İlk aşılamada da 13. gün adet olmuştum. Hakkımda hayırlısı olsun diyorum ama, yine de içimde bi yerler çok acıyor. Çok zorlu da olsa yola devam, yapacak bişey yok. Yarın herşey belli olur. Hepinize desteğiniz için teşekkürler.

nasıl olsun darkinlife 2. aşılamadan sonra bayağı yıkılmıştım yenice topladım kendimi çok şükür dinlenmedeyim aralığın sonuna doğru adet olacam ve inşallah 3. aşılamam için start verecem.
benden bu kadar canım sen de ne var ne yok?

Bende hala akar vaziyetteyim :)))
Yani yara yakmadan dolayı sarı sarı olan akıntım kahverengi olarak akmaya devam ediyor.sanırım biraz daha iyileşiyor kabuk bağlamadan önceki evrededir heralde.Kolay geçmiyo anladığım kadarıyla yakmadan sonra 1 ay sürermiş.
Bende bu ay aralık 16 gibi adet olacağım da yara geçmemiş olacak kontrole gitmenin bi zararı olurmu acaba?
Tam aşılamadan bi kaç gün önce yarayı yakalı 1 ay olmuş olacak ya hemen iyileşir iyileşmez yaptırmam doğru olur mu bilemiyorum.Acaba bir ay daha mı beklesem.Çünkü aşılamdan sonrada ilişki deniyor ya ya iyice iyileşmemiş olursa.zaten akıntı varken hamile kalınmaz heralde..
İşte böyle Morgülcüm selam verdin borçlu çıktın :)))):roflol::roflol:
evet senin yorumlarını bekliyorum canım.:uhm:a.s.

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz 26 kasımda 2. aşılamamı yaptırmıştım. Doktorum 12 gün sonra gel beta HCG testi yapalım demişti. Bugün gittim test yapıldı. Sonuç 22,6 çıktı. Eşimle sonucu görünce çok sevindik. Çünkü ilk aşılamada testin sonucu 0,5 çıkmıştı, bu da gebeliğin olmadığını kesin belirtiyordu. Bu sefer sonuç yüksek çıkınca ikimizde sevinçten çıldırdık. Ancak doktorum çok sınırda bir sonuç dedi. Pazartesi günü tekrar test yapalım, yükselmişse hamilesindir dedi. Tabiki içimiz burkuldu. Ama umudumuzu kaybetmedik elbette. Yüce Allah'ım bu sevincimizi yarım bırakmaz inşallah. 3 - 4 gündür adet sancılarına benzeyen sancılarım var. Çok korkuyorum adet olurum diye. Hamilelik yaşayan arkadaşlara soruyorum. Hamileyken de adet dönemine gelen günlerde aynı sancıları yaşarmışsın. Bilmiyorumki, kafam çok karıştı. Kalbim duracakmış gibi son sürat çarpıyor. Hepinizin dualarına o kadar ihtiyacım varki, ne olur esirgemeyin dualarınızı. Ben de her zaman sizlerin duacısıyım. Birbirimizi en iyi bizler anlarız. Çünkü aynı şeyleri yaşıyoruz. Etrafımdaki insanlar anlıyormuş gibi görünüyor ama, ben pek inanmıyorum. Yaşamayan ne kadar anlıyorum derse desin, yaşayan kadar asla anlayamaz. Allah'ım hepimize o güzelim annelik duygusunu, hayırlısıyla bir an önce yaşatır inşallah. AMİN. Hepinizi öpüyorum. Dualarınız için şimdiden teşekkürler.

Çilekcim moralini bozma düşmez inşallah değerin.Stres yaparsan olmaz ama sen şimdi sevincini yaşa bence ne güzel tuttu diye sevin.Allahın izniyle bişey olmaz canım.Dualarımız hepimiz için zaten.Hep birlikte sana sevinelim pazartesi günü inşallah.Kendine dikkat et 2 gün uzaklaş bebeği düşünmekten rahat ol, çok önemli stressiz olman, hepimiz yanındayız canım.a.s.:nazar:

merhaba aşıcılar ben 23 kasımda asılama yaptırmıstım bugün 15.günümdü adet olmadım bu normalmidir benim 2.aşılamam aslında şansımda cok düşüktü sorun eşimde adet agrıları cekiyorum günlerdir adetimde cok agrılı olur saten 1.aşılamamda 14.günü adet olmustum sizler kacıncı gününde oldunuz negatif sonuclar alanlar yani inadına testte yapmadım nasılsa yoktur die şimdi meraklandım

Canım aşılamadan sonra 14i gün benim doktorum kan testi istiyor benden.Sen de yaptırsana iyi olur.Çünkü bazen adet gelmesi hamile olunmadığı anlamına gelmiyor ve boşu boşuna düşükler de yaşanabiliyor.Adet geldi bebek yok diye hemen temizliğe felan koyulanlar var.Mesela ben:)) ama ben kan testinde çıkmazsa başlarım o ayrı :KK66:
Canım bu işin inadı yok yaptır kan testini rahatla.Hem bazen kimyasal gebelikler oluyormuş ben hiç gebe kalmadığım için birazda merak ediyorum acaba gebe kalabiliyormuyum diye.en güzel cevabı kan testi veriyor.Ben iyi kötü hiç hamile kalamadım:İnşallah hepimiz güzel gebelikler yaşarız, hayırlı bebeklerimiz olur.Bekliyoruz güzel haberleini.:1hug:

slm kızlar ben 30 kasımda ikinci aşılamamı yaptırdım.cuma günü doktora gittim daha belli olmaz dedi ama yumurtalıkların çok çatlamış dedi.ağrılarım vardı bundan dolayı olur dedi şimdi gebelik testi yaptırsammı diyorum senağlama sizce belli olurmu böyle beklemek çok zor insanı sterse sokmak başka birşey yapmıyor

slm kızlar ben 30 kasımda ikinci aşılamamı yaptırdım.cuma günü doktora gittim daha belli olmaz dedi ama yumurtalıkların çok çatlamış dedi.ağrılarım vardı bundan dolayı olur dedi şimdi gebelik testi yaptırsammı diyorum senağlama sizce belli olurmu böyle beklemek çok zor insanı sterse sokmak başka birşey yapmıyor

Çarşamba yada perşembe yaptır kan testi belli olur.Hemen aşılamayla döllenme olduysa aslında yarında çıkabilir ama bi iki gün daha beklersen garanti sonuç alırsın.Stres yapmadan bekle lütfen, olur inşallah.

çilek nerdesin çok merak ettim sonuç ne oldu ya olumluda olsa olumsuzda olsa yaz lütfen belkide gelen kanaman tutunma kanamasıdır geç döllenme olmuştur

Merhaba arkadaşlar. Maalesef adet oldum. Bu seferki aşılamada çok rahattım. Ta ki leke gelene kadar. Leke gelmeye başlayınca çok stres yaptım. Bilmiyorum belki de ondan ama yine olmadı. Ne yapalım hakkımızda hayırlısı buymuş. Bu ay dinlenmedeyim. Önümüzdeki ay bi aksilik çıkmazsa 3. aşılamaya start vereceğiz. Hepinize desteğinizden ve ilginizden dolayı sonsuz teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Maalesef adet oldum. Bu seferki aşılamada çok rahattım. Ta ki leke gelene kadar. Leke gelmeye başlayınca çok stres yaptım. Bilmiyorum belki de ondan ama yine olmadı. Ne yapalım hakkımızda hayırlısı buymuş. Bu ay dinlenmedeyim. Önümüzdeki ay bi aksilik çıkmazsa 3. aşılamaya start vereceğiz. Hepinize desteğinizden ve ilginizden dolayı sonsuz teşekkürler.

hayırlısı böyleymiş demekki canım moralleri bozmak yok yola devam
bak bana 4. aşılamam....

arkadaşlar bende aşılma sonucu bekleyenlerdenim 17 aralık sabahı yaptırcam testi yanlız bişey sormak istiyorum ben aşılama yaptırdığım ilk gün itibari ile 5 gün boyunca kasık ağrısı bel ağrısı yaşadım ama şimdilerde yok sadece gaz var kendi kendime tutmadıysa adet belirtisi olması gerek dedim oda yok sadece sivilceler çıkıyor birde saçım 1 günde yağlanıyor böyle bişey yaşayan varmı aranızda???

hayırlısı canım ne diyelim... bende 3. aşılamaya kaldım inşallah ikimizinde yüzü güler 3. aşılamada....

arkadaşlar bende aşılma sonucu bekleyenlerdenim 17 aralık sabahı yaptırcam testi yanlız bişey sormak istiyorum ben aşılama yaptırdığım ilk gün itibari ile 5 gün boyunca kasık ağrısı bel ağrısı yaşadım ama şimdilerde yok sadece gaz var kendi kendime tutmadıysa adet belirtisi olması gerek dedim oda yok sadece sivilceler çıkıyor birde saçım 1 günde yağlanıyor böyle bişey yaşayan varmı aranızda???

canım benimde testim 18 aralıkta benim alttan vuran ağrılarım var yani arada sanki bıçak saplanması gibi birde karnımın alt kısmında var valla ağrının olmasımı normal olmaması mı bilmiyoruma artık...........senin hiçbir ağrın yokmu ne güzel...

canım benimde testim 18 aralıkta benim alttan vuran ağrılarım var yani arada sanki bıçak saplanması gibi birde karnımın alt kısmında var valla ağrının olmasımı normal olmaması mı bilmiyoruma artık...........senin hiçbir ağrın yokmu ne güzel...

CNM BEN İLK BEŞ GÜN DELİ GİBİ AĞRI ÇEKTİM SADECE GÖĞÜSLERİMDE DEĞİŞİKLİK YOKTU UÇLARI ARA ARA ACIDI O KADAR AMA ŞİMDİLERDE HİÇ BİEŞY YOK AĞRIM KALMADI TATLIM EVET İYİ ZATEN BU ARA İYİ HİSSETMİYOM KENDİMİ YORGUNUM UYKUM VAR BAŞIM AĞRIYO

dırım kızı sana kaçkere diyecem hııııı..... ne ağrının varlığı ne yokluğu ne sancılar ne sızılar hiçbirşeye yorulamaz... kısacası hamile olabilirsinde olmayabilirsinde tamam mı güzelim? dövecem bak az kaldı :)))))

dırım kızı sana kaçkere diyecem hııııı..... ne ağrının varlığı ne yokluğu ne sancılar ne sızılar hiçbirşeye yorulamaz... kısacası hamile olabilirsinde olmayabilirsinde tamam mı güzelim? dövecem bak az kaldı :)))))

ya neden bağrıyon :KK43: çok fenayım zatennnnnnnnnn sen demedinmş ağrılarım 1 kala gitmişti anladım tutmadığını benim 6 gün önceden bitti işteeeeeeeeee
neden benimde tutmadı sanırımmmmmmmm

X