Aşılama süreci nasıl ilerliyor

Ben hep beşinci gün kontrole gittim. Yanlış anlamis olabilir misin ?
Yok dogru anladım ve bugun adetimin 13 gunu kontrole gel demisti doktor gittim bakti yumurta ya catladi yada büyüyen yumurtan yok diyip yarin tekrar gel dedi lutfen cevap yazar mısınız kizlar adetin 13 gunu ve anlamadi resmen catlama olup olmadığıni

Yok dogru anladım ve bugun adetimin 13 gunu kontrole gel demisti doktor gittim bakti yumurta ya catladi yada büyüyen yumurtan yok diyip yarin tekrar gel dedi lutfen cevap yazar mısınız kizlar adetin 13 gunu ve anlamadi resmen catlama olup olmadığıni
Benim aşılama olacaktı iptal oldu. Çatlamış yumurtalar dedi. Önümüzdeki ay gebelik olmazsa tüp bebek sürecine başlayacagiz.

Napcam bilmiyorum bugun islerden dolayi gidemedim is yerimde sorun cikti asilama olmayacak gecti çünkü adetin 14 gunu bugun

Canım ben Yumurta catlasa bile boş folikul kesesinin ultrason da göründüğünü biliyorum şekli sönmüş balon şeklinde gibi bisey oluyor. Siz yine de degerlendirseydiniz.
Gonalf mi kullanmıştın
Yani bir de aşılama da kadın daha sıkı takip ediliyor 13 günden ince de cagirsaydi yumurta var mi yok mu daha net bilinirdi.ozele mi gidiyordun

Yok arastirma hastanesine gitmistim bana 5 gun femara kullan 5 gun bekle gel demisti ben dun gittigimde anlamadim catlama olmus mu yarin bi daha gel demisti buun gidemedim kaldi öyle

X