Aşılama Aşilama Olanlar Bana Cevap Verin

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aynı şeyler bendede oldu normal olması ama dikat et bence işallah olur fazla kafana takma o bile etkiliyo allah hayırlısını versin hepimize

benımagrımamıstı zatende tutmamıstı belkı agrımasında vardır bı hayır sen sakın ol strese gırme o guzel haberı en kısa zamanda bızle paylas

merhaba kizlar bu bolumu yeni okudum cok uzuldum allah yardimciniz olsun,benim tanidigim 6 defa asilama ve 6 defa tup bebek denedi,5.sinde tutmustu ama oda dogduktan sonra oldu,benimde tek damarim tikali ondan cocugum zor oluyor allahtan 1tane oldu;5gun sonra randevum var damarimi actirmak icin bakalim ne olacak,allah hepinizin kalbine gore versin sadece allaha sagliklisindan,hayirlisindan ve uzun omurlusunden evlat nasip eyle diyin.(ben duymustum tam olarak yazilisini bilmiyorum ama surekli ISTEANTUBILLAH okunusu boyle) diye dua edin allah yardimciniz olsun by.

Kızlar destegınız ıcın sagolun allah hepımızın gonlundekının hayırlısını versın ınsallah. Bu arada asılamaya baslamadan once gunde 1 tane folbıol ıcın.

Kızlar destegınız ıcın sagolun allah hepımızın gonlundekının hayırlısını versın ınsallah. Bu arada asılamaya baslamadan once gunde 1 tane folbıol ıcın.

CANIM BEN DE 1 KASIMDA İKİNCİ AŞILAMAYI YAPTIRDIM AMA TUTMADI DÜN HASTA OLDUM CUMA 3. İÇİN TEDAVİYE BAŞLIYCAZ ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETTİN BEŞİŞLERİNİ DR BANA FOLBIOL HİÇ VERMEDİ:1hug:

CANIM BEN DE 1 KASIMDA İKİNCİ AŞILAMAYI YAPTIRDIM AMA TUTMADI DÜN HASTA OLDUM CUMA 3. İÇİN TEDAVİYE BAŞLIYCAZ ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETTİN BEŞİŞLERİNİ DR BANA FOLBIOL HİÇ VERMEDİ:1hug:

canım sen yınede ıc gunde 1 tane aslında gebelık dusunen her kadın 3 ay onceden ıcmelı Dr. bazen unutabılıyor.

Selam Kardeş Seninki Neden Düşük Oluyor Iki Defadir Bişii Dedilermi Sana Bebek Aspirini Kullaniyormusun.

MERHABA HALİŞ rahim filmi çektirdim dr müayene olur gibi ayaklar bükülü yatıyorsun sıvı veriyorlar kendini kasmaman gerekiyor biraz canın yanıyor ama kısa sürede geçiyor .mutlaka çektirmen gerekir tüpleri kontrol ediyorlar.

ben geçen hafta çektirdim canım dr um yarım saat önceden kas gevşetici iğne yaptı.acı olmuyor.az biraz adet sancısı gibi o kadar 5 -10 dakikada bitmiş oluyor.

X