Aşılama Aşilama Olanlar Bana Cevap Verin

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

GUKUMSER

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2007
327
1
Kızlar dun asılamam yapıldı. Bugun karnımda ve kasıklarımda sancı car bı normalmı sızdede oldumu 12 gun sonra sıze hayırlı sonuc verırım ınsallah:bbo::bbo:

benimde kasıklarımda ağrılarım oluyor ara sıra canım... ama nedendir bilemiyorum sadece normal olduğunu biliyorum

oluyor canım çünkü yumurtalıkların büyüyo çatlıyo haliyle içeride bi uğraş oluyo normal korkma inş bebişine kavuşursun

Umarim Allah Evlat Sahibi Olmani Nasip Eder Bende Aşilama Yaptirdim Bugün 8.gün Ve Bende De Kasiklarda Ağrilar Var Yumurtlama Ilaci Ve çatlatma Iğnesinden Kaynaklanirmiş Normal Dedi Doktor Rahim Gerildiği Için Ancak Toparlanirmiş.hamileysende Bir Takim Hareketler Oluyor Tabii Haliyle .inşallah Ikimizde Sağlikli Bir şekilde Hamile Kalir Ve Bebişimizi Kucağimiza Aliriz.

Kızlar dun asılamam yapıldı. Bugun karnımda ve kasıklarımda sancı car bı normalmı sızdede oldumu 12 gun sonra sıze hayırlı sonuc verırım ınsallah:bbo::bbo:

canım ağrılar normal.... bence olmaması anormal çünkü içerde bişeyler olmaya başlıyo.....benimde inanılmaz ağrılarım oluyodu.....2 kere tuttu fakat düştü:KK43:( bir taneside tutmadı ondada hiç ağrım olmamıştı.....

arkadaşlar dr.bana aşılamadan sonra ilaç verdi...progestan diye size de verildimi..dr sormadım ama şimdi merak ediyorum her aşılama olana veriliyormu

canım ben iki sefer yaptırdım ikisindede ayni ağrı vardı hata benim hafif kanamam bile oldu oda yerleştirilen aletlerden dolayı.inşalah 12 gün sonra hamilelik haberini alırız.

şayet gebelik olursa düşmesin diye verdi herhal...zaten adet olursam bırakmamı söledi...........

Canım bırde folık asıt hapları kullan ben folbıol kullanıyorum gunde 1 tane ıcıyorum gebelıkte cok onemlı vede gebe kalmayı kolaylastırıyor sana cok dua ettım umarım ıkımızde mutlu haberı alırız kendıne ıyı bakyerimseniben

1 gun yatman ve 3 gun cok agır ıs yapmaman gerekıyordr. bana oyle soyledı bırde asılama aksamı ılıskı sansı % 5 artırıyormus.

çok teşekkür ederim gukumsercim.saolasın dua etmişsin.Allah dualarını kabul eder inşallah.bebk özlemiyle yanıp tutuşan kimse kalmaz inşallah..
ben yatmadım yaa.hiç bişey demedi doktor bu konuda...hatta bu gün ağır bir su kovası bile taşıdım...inşallah hakkımızda hayırlısı olur...
bu konuya fazla odaklanmak istemiyorum aslında..çıkarıp atmak istiyorum kafamdan..

X