Artık kilo almak istiyorumm lüften yardım edin kızlar:((

valla çok komiksiniz ya ben dahil olmak üzere sitenin %99.5 u kilo vermek isterken siz kilo almak istiyorsunuz. bize göre şanslı azınlıksınız. ben doğumdan sonra süt artması için bol bol tahin pekmez yedim hala da yiyorum. ceviz fındık fıstık bunlarda kilo yapıyor. Kolada içebilirsin. Umarım ben kilo veririm benim kilolarda sana gider sen de alırsın.

Komik değil. Kilolu insanlar nasıl kilolarını dert ediyor bir an önce fazlalıklarından kurtulmak istiyorsa bizde eksikliklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Her ikisi de birer problemdir. Bende kilo vermenin çok kolay olduğunu düşünüyorum mesela. Boğazını tuttu mu insan almaz. İrade meselesi. Ama almak öyle değil. Midenin bir kapasitesi var. Zorladı mı kusuyorsun vs. yani yemek istiyoruz ama yiyemiyoruz. Kilolu insanlar ise yememesi gerektiği halde yemek istedikleri için porsiyon küçültemiyorlar.

Her iki durumu da yaşayan bilir aslında.

Lütfen sonuçlarını düzenli olarak bizimle de paylaşabilirmisin ,bende ona göre deniyim canım :):)

Canım oruç olduğu için iftardan sonrada tıkanıyorum yiyemiyorum başlayamadım bi türlü oruçdan sonra düzenli olarak başlayacam inş.sonuçlarını yazarım o zaman:KK34:
Komik değil. Kilolu insanlar nasıl kilolarını dert ediyor bir an önce fazlalıklarından kurtulmak istiyorsa bizde eksikliklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Her ikisi de birer problemdir. Bende kilo vermenin çok kolay olduğunu düşünüyorum mesela. Boğazını tuttu mu insan almaz. İrade meselesi. Ama almak öyle değil. Midenin bir kapasitesi var. Zorladı mı kusuyorsun vs. yani yemek istiyoruz ama yiyemiyoruz. Kilolu insanlar ise yememesi gerektiği halde yemek istedikleri için porsiyon küçültemiyorlar.
m inş.
Her iki durumu da yaşayan bilir aslında.

Çok doğru konuşmuşsun canım yaa:KK34:

Son düzenleme:
canım ..... iğnesi kullanmaya başladım bunun yanında ekstra ne yapabilirim kilo almak için peki.Bu iğneyi bide ömür boyu kullanacakmışım ben canım:26:

kizlar ben vermeye calisiyorum siz almaya, nasil adalet buuuu,, ah su selulitlerden kurtulsam da sizin gibi kilo alma derdim olsa,,, ne guzel herseyi yerdimmm :)

kizlar ben vermeye calisiyorum siz almaya, nasil adalet buuuu,, ah su selulitlerden kurtulsam da sizin gibi kilo alma derdim olsa,,, ne guzel herseyi yerdimmm :)

Canım kilo vermek kadar kilo almakda büyük sorun inan:KK50:

Herşeyi yerdim demek kolayda, yenilmiyor bi zaman sonra olmuyor almıyo mide canım ya :KK31: çok sıkıntı iskelet gibi geziyorum görseniz yaa.. :2::2::2::2::2::2::2:

Mrb kızlar benim boyum 1.72 52 kiloyum zayıf olduğum için hiç halim olmuyo bu durumdan çok şikayetçiyim halim olmayınca haliyle günlük ve sosyal yaşamımıda engelliyor ne kadar yesemde alamıyorum doktor a gittim ....... kullanıyorum iğnesini daha bi gelişme yok sizin ne gibi bi önerleriniz var inanın artık bıktım kilo almak istiyorum bir an önce:KK5::KK5:(oruç geldi oruç tutunca kalkamıyorum yere seriliyorum tutamıyorum o derece yani yaşamımı zorluyor )

Konu açılalı çok olmuş ama bu halsizlik gibi durumların kilodan çok vitamin, mineral (demir, b12 gibi) eksikliğiyle ya da başka şeylerle alakası olabilir. Önce bir check-up yaptırmak iyi olur böyle durumlarda.

Mrb kızlar benim boyum 1.72 52 kiloyum zayıf olduğum için hiç halim olmuyo bu durumdan çok şikayetçiyim halim olmayınca haliyle günlük ve sosyal yaşamımıda engelliyor ne kadar yesemde alamıyorum doktor a gittim ....... kullanıyorum iğnesini daha bi gelişme yok sizin ne gibi bi önerleriniz var inanın artık bıktım kilo almak istiyorum bir an önce:KK5::KK5:(oruç geldi oruç tutunca kalkamıyorum yere seriliyorum tutamıyorum o derece yani yaşamımı zorluyor )
17 yaşımdayken kilom çok düşük diye doktora gidip tonla ilaç yazdırtmıştım. Doktor kenakort diye bi iğne yazmış heryerimden kıllar fışkırmıştı aklıma geldi 😂😂😂

Arı sütü tavsiye ediyorum dengeli kilo almak için altarlarda var. Bir diğer tavsiyemse bunu bende denemiştim bebe bisküvisi bal ve ılık süt karışımı mama gibi yiyosunuz duba gibi oluyosunuz duramayınca.
Ha bide pharmaton diyolar enerji veriyo oda kilo yapıyomuş.

Edit: boyum:152 kilo:45
Zayıf değilim dimi?

X