Artık kilo almak istiyorumm lüften yardım edin kızlar:((

_AH_

AyŞe<3HaSaN
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2011
785
40
Mrb kızlar benim boyum 1.72 52 kiloyum zayıf olduğum için hiç halim olmuyo bu durumdan çok şikayetçiyim halim olmayınca haliyle günlük ve sosyal yaşamımıda engelliyor ne kadar yesemde alamıyorum doktor a gittim ....... kullanıyorum iğnesini daha bi gelişme yok sizin ne gibi bi önerleriniz var inanın artık bıktım kilo almak istiyorum bir an önce:KK5::KK5:(oruç geldi oruç tutunca kalkamıyorum yere seriliyorum tutamıyorum o derece yani yaşamımı zorluyor )

Son düzenleyen: Moderatör:
mrb kızlar benim boyum 1.72 52 kiloyum zayıf olduğum için hiç halim olmuyo bu durumdan çok şikayetçiyim halim olmayınca haliyle günlük ve sosyal yaşamımıda engelliyor ne kadar yesemde alamıyorum doktor a gittim ......kullanıyorum iğnesini daha bi gelişme yok sizin ne gibi bi önerleriniz var inanın artık bıktım kilo almak istiyorum bir an önce:KK5::KK5:(oruç geldi oruç tutunca kalkamıyorum yere seriliyorum tutamıyorum o derece yani yaşamımı zorluyor )

canım;ben 5 yıl öncesine kadar 45 kilo idim bu arada boyum da 1.64 idi.yani 46 olayım diye paralanıyordum düşün çoçuk bölümünden giyiniyordum fakat bi ara kurdeşen döktüm......iğne yedim tedavi aşamasında daha sonra kilo almaya başladım şu an 60 kiloyum 38-40 beden giyiniyorum.şu an kilo vermeye çalışıyorum.bu arada vitamin iç güçsüz kalma bence.

canım;ben 5 yıl öncesine kadar 45 kilo idim bu arada boyum da 1.64 idi.yani 46 olayım diye paralanıyordum düşün çoçuk bölümünden giyiniyordum fakat bi ara kurdeşen döktüm.....iğne yedim tedavi aşamasında daha sonra kilo almaya başladım şu an 60 kiloyum 38-40 beden giyiniyorum.şu an kilo vermeye çalışıyorum.bu arada vitamin iç güçsüz kalma bence.

canım ..... iğnesi kullanmaya başladım bunun yanında ekstra ne yapabilirim kilo almak için peki.Bu iğneyi bide ömür boyu kullanacakmışım ben canım:26:

canım vitamin iğnesi kullanmaya başladım b12 bunun yanında ekstra ne yapabilirim kilo almak için peki.bu iğneyi bide ömür boyu kullanacakmışım ben canım:26:

canım yaa yengem şu an 50 kilo bir şurup var kullanıyor yan etki olarak kilo yapıyor.arkadaşım söylemişti.şu an arıyorum ismi yazacağım sana.hepside kilo aldı.

'......surubun adı

canım benim çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için ama işte sırf kilo almak içinde benim hastalığımla ilgili olmayan bi şurubu kullanamam k:44:i

canım benim çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için ama işte sırf kilo almak içinde benim hastalığımla ilgili olmayan bi şurubu kullanamam k:44:i

haklısın bende olsam aynı şeyi düşünürdüm fakat etrafımda içen çok ayrıca aile hekimine de sormuşlar sende sor öyle kullan 1.ay 1 kilo 2.ay 3 kilo almış arkadaşım .

her akşam eti cicibebeyi sütle mama yapıp yiyebilirsin. içine 1 kaşık pekmez ilave edilebilir. 10 günde 1 kilo yapıyor. bazı bünyelerde ise 15 günde 1 kilo. denemekte fayda var :)

haklısın bende olsam aynı şeyi düşünürdüm fakat etrafımda içen çok ayrıca aile hekimine de sormuşlar sende sor öyle kullan 1.ay 1 kilo 2.ay 3 kilo almış arkadaşım .

teşekkür ederim yardımcı olduğun için canım yinede:KK34:

her akşam eti cicibebeyi sütle mama yapıp yiyebilirsin. içine 1 kaşık pekmez ilave edilebilir. 10 günde 1 kilo yapıyor. bazı bünyelerde ise 15 günde 1 kilo. denemekte fayda var :)

Denedin mi bunu canım sen eğer gerekten işe yarıyorsa bende deniyecem hemen:KK52:

valla çok komiksiniz ya ben dahil olmak üzere sitenin %99.5 u kilo vermek isterken siz kilo almak istiyorsunuz. bize göre şanslı azınlıksınız. ben doğumdan sonra süt artması için bol bol tahin pekmez yedim hala da yiyorum. ceviz fındık fıstık bunlarda kilo yapıyor. Kolada içebilirsin. Umarım ben kilo veririm benim kilolarda sana gider sen de alırsın.

valla çok komiksiniz ya ben dahil olmak üzere sitenin %99.5 u kilo vermek isterken siz kilo almak istiyorsunuz. bize göre şanslı azınlıksınız. ben doğumdan sonra süt artması için bol bol tahin pekmez yedim hala da yiyorum. ceviz fındık fıstık bunlarda kilo yapıyor. Kolada içebilirsin. Umarım ben kilo veririm benim kilolarda sana gider sen de alırsın.

İşte tam tersi ya inan böyle oluncada halsiz hiç bişey yapamaz halde bitkin olmak yaşamdan bi zevk aldırmıyor insana o yüzden ne çok zayıf olacaksın ne de çok kilolu önerilerin için teşekkür ederim inş.sende istediğin kiloya ulaşırsın:KK34:

bu gerçekmiymişş hemen şuanda denicem de :):):)))

İşte tam tersi ya inan böyle oluncada halsiz hiç bişey yapamaz halde bitkin olmak yaşamdan bi zevk aldırmıyor insana o yüzden ne çok zayıf olacaksın ne de çok kilolu önerilerin için teşekkür ederim inş.sende istediğin kiloya ulaşırsın:KK34:

ya gerçekten öyleee ne doğru konuşmuşsun çok zayıflıkta başa bela :KK43:(((

X