Artık beni everebilirsiniz 👰🏻‍♀️🤵🏻🎀💍💕👩🏻‍❤️‍🤵🏻 Taze bekar alıyorum

EloraViolet

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
4.015
16.884
Kızlar çok mutluyum, çok şükür sitede koca sırasında, ikinci sıradaydım artık ilk sıraya yükseldim. Minik, taze, çıtır civciviniz artık bodur bir tavuk olarak, gelin olma çağına geldi. Sonuçta burada kalan tek bekar benim artık. Katır bir tavuk olmadan önce bu civcivinizi evlendirirseniz iyi olur yoksa başınıza kalır sizi gagalarım.

Şimdiden sarı sarı altınları hazırlayın. Artık bebelerinize bez bağlamak yerine evde kumaştan bez hazırlayıp, altın paralarımı kenara atın lütfen. Lütfen bulacağınız adayların evli ve sevgilisi olmamasına, at gözlüğü takmasına dikkat edin, mazallah gözü kayar, başka kızların totolarına bakmasın.

accessdenied accessdenied
chemist0 chemist0
dogadostupanda dogadostupanda D Dexter Queen Teyze Queen Teyze Depresif Penguen Depresif Penguen B Boniva ffestinalente ffestinalente Z zxshermine C Calcifer Katibin Ruhu Katibin Ruhu

Begüm sen anca maske takarsan koca bulursun,bu kadar akıllı olduğunu belli etmezsen erkekler tırsar yoksa

Begüm sen anca maske takarsan koca bulursun,bu kadar akıllı olduğunu belli etmezsen erkekler tırsar yoksa

Akıllıysam, şöyle zengin bir bey düşürmem gerekmez mi 😄 ay acaba koca bir balon muyum, ondan mı koca bulamıyorum.

Seda sayan gibi kadın programları yapsam televizyonlarda, böyle musakka gibi ablalara akıllar versem mi napsam. Tüm türkiyeye 8ü milyona kendimi tanıtırım

Geçen günki eltilerin kavgası konusunu gördün mü? 😄 eltisini dişlemiş kadın sinirden. Kaynana az daha felç geçiriyormuş.
görmemmi
kaynanası da bayılıp duruyor
orada biri bir yorum yapmıştı yarılmıştım sanırım kayınbiraderin kavga sonrası kahve içmesi karısının gittiğinin farkına bile varmaması karnıyarık desen ayrı güzel 😂biz o gün ne yaşadık

görmemmi
kaynanası da bayılıp duruyor
orada biri bir yorum yapmıştı yarılmıştım sanırım kayınbiraderin kavga sonrası kahve içmesi karısının gittiğinin farkına bile varmaması karnıyarık desen ayrı güzel 😂biz o gün ne yaşadık

Benim de kocam olsada böyle ortamlara girsem, aksiyonlu hayatım olsa. Yüzümde bir tane kırışıklık kalmaz spor yapmadan kas harcarım 🤣🤣

Deme gı
accessdenied accessdenied e bak her gün eyfel kulesinin orada çekirdek çitliyor fena mı.
onunki fransız acaba kaynı var mı

Onlar salyangoz yiyorlar, kurbağı bacağı yiyorlar. Kaynanamın evine gidince buzlukta kurbağ bacakları görmek istemiyorum, buzlukta kavurmalar görmek istiyorum. 🤣🤣🤣

ya arada yiyiver nolcak dünya görüşlü değilimiydin sen 🤣
şarap peynir kahvaltıda oh mis. Acesle elti olursunuz

Yo değilim 🤣🤣🤣 Ablacım ben günde 3 demlik siyah çay içiyorum, ne şarabı ne peyniri. Kurbağnın vırak sesini duysam kaçarım ortamdan.

X