Arda Pelen burun estetiği

Merhaba arda pelene burun estetiği yaptıranlar iyi veya kötü yorumlarını paylaşabilir mi, instagramda burunlarını çok beğendim fiyatı da diğer doktorlara göre baya uygun ama bazı kötü yorumlar okudum tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Başka doktor da önerebilirsiniz.
Siz ameliyat oldunuz mu Arda beye. Bende düşünüyorum ama kararsızım bazı kötü yorumlar gördüm ve korkuyorum

Merhaba arkadaşlar, oğlum yurtdışından burun ameliyatı olmak için gelecek. Konuşmamız sırasında doktora havale etmesi gerektiğini söyledi. Ameliyat öncesi ödeme yapma fikri hiç mantıklı gelmedi. Sizler bu süreçte ödemeyi hangi zaman diliminde yaptınız ? Bilgi verirseniz çok sevinirim. :KK36:

Evet hidip görüştüm her şeyi kabul etti ve tekrar ameliyatı teklif etti. Elimin ayarı fazla kaçmış dedi :) bayağı güven verici bir ifadeydi. Koşarak ayrıldım ordan
Neyini beğenmediniz tam olarak, görünüşümü, yoksa nefes alma problemi, burun çökmesi gibi durumlar mı yaşadınız? Arda pelenin yaptığı burunları çok beğeniyorum, ama böyle yorumlar görüncede endişeleniyorum kendisine ameliyat olmaya. Yardımcı olursanız çok sevinirim:)

Neyini beğenmediniz tam olarak, görünüşümü, yoksa nefes alma problemi, burun çökmesi gibi durumlar mı yaşadınız? Arda pelenin yaptığı burunları çok beğeniyorum, ama böyle yorumlar görüncede endişeleniyorum kendisine ameliyat olmaya. Yardımcı olursanız çok sevinirim:)
Görüntüsü o kadar yapaydı ki, 1 km uzaktan anlardınız estetik olduğunu, görenler michael jackson diyorlardı psikolojim bozulmuştu. Her tarafı çöktü zaten. Burun deliği kenarındaki kesi ve ortadaki kesi hepsi iz kaldı. Burun sırtımı ameliyat esnasında kapatması gerekirken açık bırakmış yani burun sırtımda bi boşluk vardı ve dıştan da belliydi. Ben sadece nefes problemi yaşamadım yani burnumda zaten nefes problemim yoktu. Ama onun haricindeki hiçbir şeyden memnun kalmadım.

Görüntüsü o kadar yapaydı ki, 1 km uzaktan anlardınız estetik olduğunu, görenler michael jackson diyorlardı psikolojim bozulmuştu. Her tarafı çöktü zaten. Burun deliği kenarındaki kesi ve ortadaki kesi hepsi iz kaldı. Burun sırtımı ameliyat esnasında kapatması gerekirken açık bırakmış yani burun sırtımda bi boşluk vardı ve dıştan da belliydi. Ben sadece nefes problemi yaşamadım yani burnumda zaten nefes problemim yoktu. Ama onun haricindeki hiçbir şeyden memnun kalmadım.
Sinem hanım size özelden yazdım inşallah dönersiniz çok sevinirim şu piyasayı araştırdım turaldan daha güvenilir dürüst düzgün birini bulamadım tek 1 kötü yorum bulamadım gerçekten içten içe hayranlık duymaya başladım size ilettiğim yollardan veya özelden dönüş yaparsanız çok sevinirim 🤍💕

X