Dövme Aranızda daha önce dövme yaptırmış olan var mı?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Renkli yaptırmayın, onlar 5-6 sene sonra garip bir renge bürünüyorlar, güneşlenmenin de etkisi var sanırım.
İlk günler bepanthen sürülecek, bende kabuk bağlama olmamıştı.
Acı kısmı bence abartı.
Ayrıca kedili çok hoş.

ben de sürekli renklendirmeye gideceğim ama bir tane daha yaptırayım diyip karar veremeyip erteliyorum :KK70: zaten 3 ü siyah, biri siyah çerçeveli içi renkli, diğeri komple renkliydi, içi renkli olan artık içi boş bir dövmeye dönüştü de diğerine revizyon şart, sakızdan çıkmış gibi duruyor :mad:
Ben bu ara suluboya dövmelere taktım, inanılmaz güzeller. Sanırım kendimi tutamayıp aileye yeni dövmeler katacağım ileride :KK70:
Şahane değiller mi ama?
11939592_908283052587186_1909396809_n.jpg

Watercolor-Infinity-With-Heart-And-Paw-Print-Tattoo-Design-For-Wrist.jpg

Neyse sabote etmeyeyim konuyu, kusura bakmayın konu sahibi :)

Ben bu ara suluboya dövmelere taktım, inanılmaz güzeller. Sanırım kendimi tutamayıp aileye yeni dövmeler katacağım ileride :KK70:
Şahane değiller mi ama?

Gel ben sana yapam, çiziktiririm, sulu boyamı fırçamı alır gelirim; üstüne makyaj sabitleyici sıkarız :KK53::KK53:

Bir de motifi iyi düşün. Sildirme olayı cok eziyetli..

Ben de cok istiyorum da daha sildirmek isteyip sildirebilen görmedim.

Tıp biraz daha ilerlesin derken yaş gecti :)

Şahane değiller mi ama?

dur şimdi kafaları karıştırma, millet soluğu dövmecide alacak :KK53: cidden müthiş bunlar, ama zamanla ne hale gelir falan diyip durduruyorum kendimi :KK70:

Benim el bileğimde ve omuzumda var hiç acımadı yaptırırken bakım içinde hiçbirşey yapmadım sadece ilk gün krem sürdüm ilk Zaman biraz kabardı ama acı olmadı

3 tane dovmem var. Benim agrı esigim cok yuksek o yuzden hiç acı cekmedim nasi desem epilatorle bacagımı alirkenki kadar acidi. Bakimi da kolay gayet ilk 2 gun su degdirmedim ben ama bir tanesi elimde oldugundan mecbur degdi bepantene ve vazelin suruyosun iyi geliyor.

Gel ben sana yapam, çiziktiririm, sulu boyamı fırçamı alır gelirim; üstüne makyaj sabitleyici sıkarız :KK53::KK53:
Ya kavunum güzel değiller mi ama ya, dibim düşüyor :KK70:

dur şimdi kafaları karıştırma, millet soluğu dövmecide alacak :KK53: cidden müthiş bunlar, ama zamanla ne hale gelir falan diyip durduruyorum kendimi :KK70:
Zaten suluboya dövmeler daha yeni bir teknik olduğu için ilerleyen zamanda nasıl olacak, renkler karışacak mı kesin bir fikir birliği yok.

Türkiye'de Tayfun Bezgin gayet iyi suluboya dövme konusunda.
Aşağıdaki dövmesine de bayılmıştım.
12728589_1684907498465412_1364289652_n.jpg

fikir verdiğiniz için teşekkür ederim.şimdi tereddütte kaldım.onu biraz düşündükten sonra yaptırayım bari o zaman.kediliyi yaptırıp diğerini başka bir zamana bırakayım.eminde değildim zaten.
Yeri çok iyi seçin, ileride başka dövmeler yaptırmak isterseniz hayıflanmayın sonra.
Ayrıca çalışıyorsanız iş hayatında sorun olmaması için kamufle edebileceğiniz yerleri seçmeniz gerekebilir.

Zaten suluboya dövmeler daha yeni bir teknik olduğu için ilerleyen zamanda nasıl olacak, renkler karışacak mı kesin bir fikir birliği yok.

suluboya dovmemi yeni duydum bunu cok guzel olmus ama ya

ben de tam antalyada bir çocuk vardı diyecektim ki o çocuk bu çocukmuş :KK70:

Benim kolumun altında, yan kaburga kısmında dövmem var, iki tane bileğimde, biraz acımıştı ama dayanılmayacak gibi değil. 5 gün oraya su değdirmedim habire krem sürdüm.
En çok göğüs ve omuz kısmı acır :)

X