aramba gn Burun Ameliyat oluyorum :)

ayyy hadi Allah hayırlısıyla olmanı nasip etsiin.İnşallah herşey istediğindende güzel olurr.
zamanlamada çook iyi olmuşya bugün kandilya bol bol amelyatın için dua et kabl olur ini.ben senn içinde dua ediicem
:Saruboceq:

ayyyyyyy bi günün kaldı kıs süper bi heycan valaa:)düşünmesi bile süper:)olda kurtuluverrr lilililili:)

canim bol sanslar diliyorum ALLAHIn izniyle atlatirsin.... hic korkma öyle cok acili birsey degil, insallah hersey istedigin gibi gider güzel bi buruna kavusursun.... hem sayiklamaktan korkma canim benim aklim basimdaydi biraz sacma sapan konusuyorsun okadar kaydirigubbakcemile3 simdiden gecmis olsun canima.s.

Hannatos canım çok saol,duaların içinde çoookk teşekkür ederim.Bu gece bende çok dua edeceğim.ınş. güzel olurda burnum kendime güvenim gelir :)

Nemcim wallaa çok heyecanlıyım,inşallah yarın 5te herşeym bitmiş odamda dinleniyor olucam :)

SezosSs çookk saol canım.Tek korktuğum sayıklamak.Ama ayılınca odaya alırlar heralde :) saçmamalamaya programlayacğm kendimi zemuszemus

passion canım nası oldun ya çok merak ettim seni umarım çok iisindir amelyatın başarılı ve rahat geçmiştir.kendine gelince yaz tamammı.

Kızzlaarrr ameliyatımı oldum,4 saat sürdü..1,5 saate ayıldım.Çok uğraştılar ayılmam için.Şuan ağrım yok ama gecelerim sıkıntılı geçiyo.Aynaya bakıncada ağlıyorum.Sanırım biraz psikolojim bozuldu :) bugün biraz daha iyiyim.Pazartesi günü silikon tamponlarım alınacakmış.Kızlar durmadan burnum akıyo,kan değil ama sızıntı var.28inde okulum açılıyo ve ben böyle nasıl gideceğimi düşünüyorum.Çok korkunç şuan burnumun sadece delikleri gözüküyo.Kalkık bi burun istemiştim çok kalkık şuan.Böyle kalmayacak dedi.Sizce 15 güne inermi şişliklerimin çoğu?Yüzümde çok şişti balon gibi.

canım sakın psikolojini bozma.herşey onda biter.güzel düşün güzel şeyler olsun.burun ucu zamanla iniyormuş seninkide iner merak etme.geçmiş olsun canım

ameliyat 4 saat mi sürdü:S:S:S geçmiş olsnn benm 2 saat Srmüştü girip çkmamla beraber ama ayılmamm akşama kdr sürdü:KK70: 12 de ameliyattan çktım saat 3 - 4 gibi gözümü açtm:)

narkoz insanı duygusal yapıyo benceee ben burun ameliyatından sonra aglardm psikolojm bozulmuştu..
şmdi 1 hafta önce klipsli ets ameliyatı oldm ameliyattan 2 gün sonra gene agladm bence narkozun vermiş oldugu bişey bu:S

geçmiş olsun şimdiden canım sayıklama olayına gelince ailen duysada duymamazlıktan gelir merak etme tatlım:))

X