aramba gn Burun Ameliyat oluyorum :)

PaSSioNn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
148
0
37
Kızlar bekledim bekledim sonunda sıra geldi.Tamda umudumu kesmiştim.Ama çok korkuorum şimdi ameliyatım kesinleştiği için.Ayılırken sayıklamaktan çok korkuorum hala aşk acısı çektiğim için :) Merak ediorum acaba ayıldıktan sonra mı odaya alıolarlar?Yoksa odada sayıklaya sayıklaya mı uyanıosun herkesin içinde?:kedi: Birde burun ameliyatlarında sonta fln takılıo mu? Takılıosa çok korkunç CADIARZU

şimdiden geçmiş olsun canım. Hiç telaşlanma,kolay bir ameliyat.Tam ayılırken alıyorlar odaya. Sayıklama durumlarını herkes yaşıyo bi şekilde. Onlarda alışık zaten merak etme. Hem odada bir sürü insan olmuyo genelde. Sonda falanda takılmıyo.Burun ameliyatı oluyosun sonuçta. Burnun akmasın diyemi takacaklar sondayı kaydirigubbakcemile3 ınşallah istediğin gibi bir buruna sahip olarak uyanırsın. Korkma,rahat ol zemuszemus

canım hadi hayırlısı inşallah hayalindeki buruna kavuşursun geçmiş olsun şimdiden korkma hiç rahat ol zor bir ameliyat değil inan :)

uyyyyyyyyyy hadi cnm gözüna ydın diyeyimmm bende beklemekten maffolanlardanım..bu beklemek çok kötü ya olsamda kurtulsam biranönce..benim bayramdan sonra vercem demişti doktor gününü ama benim adetim gelio o sıralara ondan ekim başı olcak gibi görünüo:)sonda takılmıyo hiç duymadımmm vallaaa...yarı ayıkkk hasta odasına çıkartıyolar...bende burdaki arkidişlerden örendim:)

simdiden gecmiş olsun canım. bende carsamba gün alacam. tabi zühtü beyle anlasabilirsek. baska doktorlarada gidecem. ekimde de ben olacam insallah. yaa kızlar kardesimde estetik olmadan kemigi düzelttirmişti elinin üsütünden serum taktılar ben ameliyattan cok ondan korkyorum

simdiden gecmiş olsun canım. bende carsamba gün alacam. tabi zühtü beyle anlasabilirsek. baska doktorlarada gidecem. ekimde de ben olacam insallah. yaa kızlar kardesimde estetik olmadan kemigi düzelttirmişti elinin üsütünden serum taktılar ben ameliyattan cok ondan korkyorum

ehuheuheueu:)aynen kıs ben ameliyatı deilde onu düşünüorum..........elimin üstüne hiç kan yolu açtırmadımmm koldan çok yaptırdm onlar arımıyoduda el üstünü bilmiom valla acımaz diolar inş öle olur:)

Teşekkür ederim kızlarrr :) ya inş. sizde bi sabah uyurken doktorunuz arar we gsl haberi werir..hehe..ayhhh söylcm ben tam ayılmadan çıkartmayın beni dcm.inş. dinlerler.babamın yanında eski erkek ark.mın ismini sayıkladığımı düşünemiorum :S

sonda takmıyorlar için rahat olsun.sayıklamaya gelince kişiden kişiye değişir.ben odaya cıkarıldığımda cin gibiydim sadece üşüyodum..ama sayıklayan cok oluyor.

offfff inş. sayıklamam canım ya...çok stres oldum..aklıma getirmemeye çalışcam ameliyattan önce..

benn gözüümü zor açıodum 3-4 saatte anca ayıldım odamda hep duyuyodum ama uyukluyodm hattaa 2 kere yataga bile işedim:KK70:
ama genede sayıklamadım sen hiç sayıklamazsn korkmaa:KK70:

:KK70: ehehe inşallah dediğin gibi olur cnm..Tabii kişiden kişiye değişio bende sayıklamam hemen uyanırım inş.

arkadaşlar herkeze iyi geceler
herkez bi tarih bir gün belirlemiş ssk gibi tarihmi alınıyor bu işlerde 1 ay sonra ekimde eylülde filan bende olmak istiyorum ama böyle uzun uzadıya gün veriyorlarsa yandıkmafoldumben

cnm ben devlet has.de olcm ama ana bilim başkanına.normalde çok bekliosun.devlette bi doçente özel gidersen arada seni alıo.tabi özel hastanelerde böyle beklemiosundur büyük iht.

doktorun yogunluguna baglı:KK70: ben yakup avşara oldm özel hastanede 20 gün fln beklemştm

passioncuum geçmiş olsun şimdiden.sayıklama falan sorun etme baban zaten o anda senin iyi olmanla ilgilenecegi için ne sayıklıcagını pek umursamaz inşAllah.ay ne heycanlısındır şimdi.gelişmeleri paylaş tamammı.Allah çok kolay ve başarılı bi amelyat nasip etsin.iyi geceler

Kızlar bekledim bekledim sonunda sıra geldi.Tamda umudumu kesmiştim.Ama çok korkuorum şimdi ameliyatım kesinleştiği için.Ayılırken sayıklamaktan çok korkuorum hala aşk acısı çektiğim için :) Merak ediorum acaba ayıldıktan sonra mı odaya alıolarlar?Yoksa odada sayıklaya sayıklaya mı uyanıosun herkesin içinde?:kedi: Birde burun ameliyatlarında sonta fln takılıo mu? Takılıosa çok korkunç CADIARZU

ihşallh korktugun gibi olmazda ...

bu konuda y harfleri nere gitmiş ...

Valeriya canım çok teşekkür ederim.Gelişmelerden haberdar ederim sizleri :) yarın 9da hastanede olmam gerekiomuş,2 gibide ameliyata gireceğim.ınşallah dediğin gibi sorunsuz güzel bi ameliyat olur.

X